çakırkeyif

cenk sen ne terbiyesiz bi insansın :) nedir bu kızlardan çektiğin oğlum bütün şarkılarda dile getirdin...ayrıca mesajımda belirttiğim gibi maNganın gitaristinden çok bloodhound gang'in solisti jimmy pop ali'yi andırıyodun dün akşam ;)
neyse şaka bi yana çok güzeldi şarkılar,aynen devam

Saklıkent'in değerli tonmaisteri gibi büyük bir engele rağmen chilekeshin sarkılarımızı beğenmesi çok mutlu etti beni...Destekleriniz için teşekkürler!O kadar güzel sürprizler vardı ki, ancak biz sahneye cıktığımız anda(özellikle hi-hat'in kelebeğinin olmaması ve monitör ayarlarının inanılmaz KOMİK olması vs.) inmeyi düşündük açıkçası.Sadece bizi dinlemek için kalan arkadaşlara, grup hakkında bir fikirleri olsun diye birkaç şarkı çalıp indik.
Umarım daha güzel organizasyonlarda çıkıp daha çok eğlenir(sin)iz!

sevgiler!
P.S:Bazı cümlelerim yamuk galiba :LOL: Türkçem pek iyi değil kusura bakmayın :)

Hayatta bazı şeyler hayal kırıklığıyla sonlanabilir...Dün akşamki konser gibi! Bizim problemimiz insanların konser alanını tıka basa doldurmamış olması değil ,bize ve diğer bütün gruplara yapılan saygısızlıktır...Hiç kimsenin böyle birşeyi kasıtlı yapabileceğini sanmıyorum.Belki cehalet belki de işini doğru yapamamaktır! Ama kimsenin sahnedeki insanı sağır edip delirtmeye ve sayısı ne kadar olursa olsun müzik dinlemeye gelen insanlarada böyle rahatsız edici durumlara sokmaya hakkı yok! Birçok ünlü grubun sahne aldığı,böylesine ün yapmış bir mekanda bu rezaleti yaşamak bizleri çok üzdü...!!! Lütfen herkes kendi işini yapsın,yapamıyorsada yardım alsın ya da
BIRAKSIN!!!!!!!!Saygılar,

boşverin dostlarım:)
herkes(hakanabi dahil(kendi bilhassa bana söyledi))tonmaistere lanet etti:)
belki adamın kapasitesi bu kadardı belki kavrayamadı olayı belkide bilgisiz adamın tekiydi?
kabağın grupların kafasında patlamasını kim isterdi ki???
ama biz athena degilizki yada duman bize süper bir sound yapmaya çalısınlar??????????(KÖTÜ DEMİYORUM BU GRUPLARA ÖZELLİKLE ATHENA 1991 DEN BERİ MÜZİK YAPAN BİR GRUP.
GELDİÐİ YERİ HAKKEDİYOR AMA DUMAN ??????????? )
belki onlaradan iyiyiz ama onlar şanslı!!!!!!!!!!!!!
bu yüzden sound daha iyi olamazdı diye düşünüyorum:)
HAYALKIRIKLIÐI YARATAN TEK KONU BENCE SEYİRCİNİN YARISININ UCUZ İÇKİ VAR DİYE GELMESİYDİ YANİ MÜZiK ONLAR İÇİN İKİNCİ PLANDAYDI??????????????
ÖYLE DEGİL Mİ?
saygılar

Evet haklısın sende lesclaypool...Yani siz elinizden geleni yapmışşınız...artık umarım çok çok iyisi bir gün hepimiz tarafından elde edilir ''o ses düzenlerinin'' ve istediğimiz ''SES'' i yakalarız...
DERİNALTI-VOKAL

Selam.. Ben utku. Overdose'nin eski davulcusu... Konser günü bizi yarı yolda bırakmadığınız için cidden çok teşekkür ederim.. özellikle davulcunuz. saolsun bizi zilleriyle kurtardı... Konserdede cidden bayağı iyidiniz. Coverlarınız çok başarılı... :metalhead

Bize destekleriniz için çok teşekkürler derinaltı!!gerçekten...
Cenkinde dediği gibi müzik için değilde alkol için gelen pek çok seyirci vardı nitekim konserin belli bir yerinden sonra hepsi gitmeye başladılar..Saklıkent hakkında daha fazla yorum yapmak istemiyorum çünkü bu yanlış anlaşılabilir(suçu saklıkente atıyomuş izlenimi yaratmak istemem...)

herkese sevgiler saygılar ve iyi bayramlar!

Sağolasın görkemcim bir oturup muhabbet etmek nasib olmadı :D ama görüşelim falan bir ara mutlaka..Tunalı'yı neden çalmadığımızın sebebi yine ve yine tonmaister :D Öncedende belirttiğim gibi sadece bizi merak edenler için bikaç şarkı çalıp indik, dinleyiciye saygımız olmasaydı hiç çıkmayacaktık zaten..Daha güzel organizasyonlarda çalarız artık :) ve tabiiki stüdyolarımızın kapısı chilekesh'e her zaman açıktır mutlaka bekleriz...

sevgiler!

Grup hakkında kücük bir duyuru yapmak istiyorum:

Çakırkeyif bundan sonra 4 kişi :!: :dans
İkinci gitaristimiz canerin gruba katılmasıyla beraber sound dahada kuvvetlendi :!: :!:
En kısa zamanda görüşmek dileğiyle :kaydim

sevgiler...

Geri