Nora (Alternative/Metal) - Ankara

arkadaşlar güzel bir konserdi elimizden geleni yaptık nice organizasyonlarda görüşmek üzere yarın kayıda giricez bestenin noter tastiğinden sonra sitemize ve buraya koyacağız 12 kasımda da tunalı gölgede bir konserimiz daha olacak görüşmek dileğiyle ...

arkadaşlar bence gerçek Pyracantha'yı bgün size sunamadık bunun sebebi hepimiz bayaa yorgunduk konserden önce we alkol olmaması motiwe olmamıza biraz engel oldu... 12'sinde tunalı gölge'deki konser bu şekilde olmicaktır emin olabilirsiniz...

Kardeşim kafanı bozduğun şeye bak...Senin bass sololar çok sağlamdı cidden...Emre'ye gelirsek emre'nin performansını bugün cidden çok beğendim...Davulcu arkadaşımız da iyiydi(her ne kadar bitirişlerde güzel bi atak ve sağlam bi bitiriş duyamasamda :LOL: ) Vokal de iyiydi genel olarak..Bazı parçalarda sesi biraz kısık geldi ama sistemden kaynaklanan bişe tabi(siz okadar distortion'a abanınca kızcağızın sesi biraz alçaldı :D )...Diğer gitarist arkadaşımıza bikaç eleştirim olcak...eleştiri değil aslında sadece görüş...Sahne performansı gruba oranla biraz yavan kaldı yani pek coşamadı...Nedenini bilmiyorum tabi ama sonraki konserlerde umarım böyle olmaz... ;) Bestenize gelince gerçekten güzel bi beste olmuş onun için ayrıca tebrik ediyorum sizleri...

Yani kısaca genel olarak beğendim gerçekten... :D

Başarılarınızın devamını diliyorum... ;)

Elinizden geleni yaptığınıza eminim.Orada değildim ne olup bitti bilmiyorum.Fakat elinizden geleni yaptığınıza eminim.Bunun sizi tatmin etmemesi güzel aslında, çünkü insanlar kendilerini eleştirdikçe -olumlu ya da olumsuz- daha iyi olurlar.Bugün gerçekten bilmiyorum herşey nasıldı ama eminimki siz elinizden geleni yaptınız.Herneyse, başarılarınızın devamını dilerim, ne diyim.Beste konusunda da...gerçekten sağlam bir parça ve "kalitesiz" değil.Uzunluğu süper, daha doğrusu uzun oluşu çok iyi çünkü parçayı hissediyor insan gerçekten.Sözler ve melodi çok iyi.Umarım herşey yolunda gider sizin için.

saat gece 00.30 suları ve pyracantha dan arkadaşımız emre beni esir etti.kafama silah dayadı neredeyse tecavüz ediodu.ama tabi ben durumu kurtardım arkadaşlar nasıl peki?
adam tutturmuş abi şu besteyi notaya dökelim die.sevinsin çocuk :D şaka maka saat gecenin 1 ine gelio ve pyracantha emreyle çok eğlenioruz...teşekkürler pyracantha...
bugünki konsere gelince 29 ekimdeki gölge konseri kadar gaz değildi tabi.neden dersiniz?benim boynum tutuldu önlere gidemedim.bence grup gayet güzeldi izlemekten büyük keyif aldık.
yarın hep beraber kayıta gidioruz arkadaşlar...en kısa sürede bestelerini sizinle paylaşcas.biraz geyik bi yazı oldu ama hak verirsinizki saat 1 olmuş ve hala notalarla cebelleşiorus :D herkese ii geceler

ii geceler Türkiye her nerede yaşanıyor ve yaşatılıyorsa :D :D

Siz Ben Yokum Diye Böyle Yaptınız Dimi :evil: Üzüldüm Bu Şekilde Düşünmenize.. Dünki Trafik Beni Sinir Sahibi Bir İnsan Etti... :!:

Motivasyon Çok Önemlidir, Sahneye Konsantre Olmak Çok Önemlidir ki Geriye Kalanlar Grup Üyelerinin Psikolojileridir ... Artık Çıkıp Seyirciyi Kopartmaktan Başka Çareniz Kalmamıştır...

Siz Yine Gölgeyi Sallandırın Ben Bu Sefer Kesin Orada Olacağım...
Başarılar Kardeşlerim...

herkese eleştirileri için çok teşekkür ederim grubum adına...

bu arada bgün olması gereken kaydımız elektrik idaresinin bizlere sunmuş olduğu güzel elektrik kesintisi sebebiyle 19 kasım'a ertelenmiştir bilgilerinize sunarız...

_JiMi_ demiş ki:
Kardeşim kafanı bozduğun şeye bak...Senin bass sololar çok sağlamdı cidden...Emre'ye gelirsek emre'nin performansını bugün cidden çok beğendim...Davulcu arkadaşımız da iyiydi(her ne kadar bitirişlerde güzel bi atak ve sağlam bi bitiriş duyamasamda :LOL: ) Vokal de iyiydi genel olarak..Bazı parçalarda sesi biraz kısık geldi ama sistemden kaynaklanan bişe tabi(siz okadar distortion'a abanınca kızcağızın sesi biraz alçaldı :D )...Diğer gitarist arkadaşımıza bikaç eleştirim olcak...eleştiri değil aslında sadece görüş...Sahne performansı gruba oranla biraz yavan kaldı yani pek coşamadı...Nedenini bilmiyorum tabi ama sonraki konserlerde umarım böyle olmaz... ;) Bestenize gelince gerçekten güzel bi beste olmuş onun için ayrıca tebrik ediyorum sizleri...

Yani kısaca genel olarak beğendim gerçekten... :D

Başarılarınızın devamını diliyorum... ;)

çok sağol kayacım elimizden geleni yapıyoruz eren için bir iki birşey söyleyeceğim eren her konserde ve stüdyoda hep böyledir Eren'in sahnede duruşuna zamanla alışacaksınız hepimiz kafa sallayıp coşucaz diye birşey yok zaten grubun çıkıntılığını ben fazlasıyla yerine getiriyorum :D :D Erenin sahnedeki duruşu ve gitar yeteneği karizma ve süper en azından hepimiz öyle düşünüyoruz zaten gitar yeteneği tartışılmaz :D çok teşekkür ederiz değerli yorumların için nice konserlerde görüşmek dileğiyle

pUrPLeLaMmAsHta demiş ki:
Elinizden geleni yaptığınıza eminim.Orada değildim ne olup bitti bilmiyorum.Fakat elinizden geleni yaptığınıza eminim.Bunun sizi tatmin etmemesi güzel aslında, çünkü insanlar kendilerini eleştirdikçe -olumlu ya da olumsuz- daha iyi olurlar.Bugün gerçekten bilmiyorum herşey nasıldı ama eminimki siz elinizden geleni yaptınız.Herneyse, başarılarınızın devamını dilerim, ne diyim.Beste konusunda da...gerçekten sağlam bir parça ve "kalitesiz" değil.Uzunluğu süper, daha doğrusu uzun oluşu çok iyi çünkü parçayı hissediyor insan gerçekten.Sözler ve melodi çok iyi.Umarım herşey yolunda gider sizin için.

çok teşekkür ederiz değerli yorumların için ...

canakiyancanawar demiş ki:
saat gece 00.30 suları ve pyracantha dan arkadaşımız emre beni esir etti.kafama silah dayadı neredeyse tecavüz ediodu.ama tabi ben durumu kurtardım arkadaşlar nasıl peki?
adam tutturmuş abi şu besteyi notaya dökelim die.sevinsin çocuk :D şaka maka saat gecenin 1 ine gelio ve pyracantha emreyle çok eğlenioruz...teşekkürler pyracantha...
bugünki konsere gelince 29 ekimdeki gölge konseri kadar gaz değildi tabi.neden dersiniz?benim boynum tutuldu önlere gidemedim.bence grup gayet güzeldi izlemekten büyük keyif aldık.
yarın hep beraber kayıta gidioruz arkadaşlar...en kısa sürede bestelerini sizinle paylaşcas.biraz geyik bi yazı oldu ama hak verirsinizki saat 1 olmuş ve hala notalarla cebelleşiorus :D herkese ii geceler

ii geceler Türkiye her nerede yaşanıyor ve yaşatılıyorsa :D :D

euheuhueuh çok sağol mertcim valla notaya döktüğün için çok teşekkür ederiz artık girelim şu kayıda bitsin çilemiz konser yorumların için çok teşekkür ederiz nice konserlerde aynı sahneyi paylaşmak dileğiyle ...

hakanak demiş ki:
Güzel bir etkinlikti, aynı sahneyi paylaşmak da keyifliydi. Başarılar..

o keyif bize aitti çok teşekkür ederiz nice konserlerde aynı sahneyi paylaşmak dileğiyle...

Organizer demiş ki:
Siz Ben Yokum Diye Böyle Yaptınız Dimi :evil: Üzüldüm Bu Şekilde Düşünmenize.. Dünki Trafik Beni Sinir Sahibi Bir İnsan Etti... :!:

Motivasyon Çok Önemlidir, Sahneye Konsantre Olmak Çok Önemlidir ki Geriye Kalanlar Grup Üyelerinin Psikolojileridir ... Artık Çıkıp Seyirciyi Kopartmaktan Başka Çareniz Kalmamıştır...

Siz Yine Gölgeyi Sallandırın Ben Bu Sefer Kesin Orada Olacağım...
Başarılar Kardeşlerim...

çok sağol emrahcım elimizden geleni yaptık en kısa süredede besteyi size sunacağız nice konserlerde görüşmek dileğiyle ....

Bu arada arkadaşlar 29 Ekim Tunalı Gölge konseri ve 4 Kasım IF Performance Hall konserlerinin fotoğrafları web sitemize konulmuştur.

http://www.pyracantha.anatolianrock.com adresinden resimlerimize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Cem'in de belirttiği gibi kayıdımız 19 Kasım 2006 tarihine ertelenmiştir elektrik idaresi sağolsun euhuehueuhue.Arkadaşlar tekrarlıyorum hepinize çok teşekkür ederiz nice konserlere organizasyonlara işallah görüşmek dileğiyle...

EMILIO DE CARRO

canım arkadaşım emre.. sizi ilk defa ifte ancak dinleeyebildimm çok başarılısınızz herkesee tavsieem bu grubu mutlaka dinlein ;) pyracantha ..konserlerinize bundan sonra sık sık gelmeye çalışıcam.başarılarınızın devam etme dileileee

Back to the Past
vokal
aida

aida demiş ki:
canım arkadaşım emre.. sizi ilk defa ifte ancak dinleeyebildimm çok başarılısınızz herkesee tavsieem bu grubu mutlaka dinlein ;) pyracantha ..konserlerinize bundan sonra sık sık gelmeye çalışıcam.başarılarınızın devam etme dileileee

Back to the Past
vokal
aida

çok saol aidacım elimizden geleni yapıyorz saol değerli yorumların için nice konserlere işallah ;)

Pyracantha - Ruhsuz Kadın yakında dinleyicilerle buluşcak...Emreden haberi aldım Pyracantha severlere söyleyim dedim :) Dinlemeyen dinlesin çok başarılı bi beste ;)

Gölge konserinizde dinlemiştim bestenizi ilk olarak, sanki uzun zamandır dinlemişim gibi.Gerçekten çok güzel gerek muziğiyle gerekse sozleriyle çok beğendim. Ellerinize dilinize sağlık pyracantha...

çok teşekkür ederiz gerçekten çok güzel tepkiler alıyoruz 19 kasımdan sonra herşeyi daha net ve kaliteli olarak duyabileceksiniz sonuçta bu kayıt kamera ile çekilmiş bir kayıt yinede çok sağolun sizin olumlu görüşleriniz bizi duygulandırıyor ve bize ilham kaynağı oluyor çok teşekkür ederiz ...

Arkadaşlar 12 Kasım 2006 tarihinde vereceğimiz konser organizasyonda pürüz çıkması nedeniyle iptal olmuştur.En yakın konser tarihimizi sizlere kayıttan sonra ileteceğiz görüşmek dileğiyle...

PYRACANTHA

Geri