Nora (Alternative/Metal) - Ankara

çok teşekkür ederiz emrahcım desteğin ve yardımların için grubun üzerindeki emeklerin ödenemez her zaman yanımızdasın eminimki yanımızda olmaya devam edeceksin görüşmek dileğiyle ...

forumii5.jpg

çok teşekkür ediyoruz güzel bir playlist hazırladık umarım orada bulunacak seyircilere keyifli anlar yaşatırız bütün gruplara şimdiden başarılar Angel Organizasyon'a ve Stüdyo A'dan Z'ye çok teşekkür ediyoruz bize böyle bir konser imkanı sağlamakta oldukları için 11 Mart 2007 tarihinde Garage Rock Bar'da görüşmek dileğiyle ...

konser hazırlıkları tamamlanmak üzere afişler gerekli yerlere dağıtıldı ekipmanları halletmek üzereyiz umarım güzel bir konser olacak ...

arkadaşlar şaka mı bu 11 mart konseri ? GARAGE ?
şurada benim mesajı yazdığım tarihe bi bakın isterseniz ?
http://www.turkrock.com/ftopic6296-0-asc-420.html
biz taa 1ay önceden anlaştık garage barla
ayrıca hem internette hem üniversitelerde hem de GARAGE'da heryerde afişlerimiz asılı durumda
daha dün baktım garage'da afişimiz duruyordu ? siz konuşurken de mi görmediniz ?
sizin myspace sayfanızda bile dengesizheriflerin mesajı var ve orada bile afiş var, onu da mı görmediniz ?
çok büyük bi terbiyesizlik var bu işin içinde, bikaç güne netleşir :evil:

arkadaşlar bakın dün gece çok sinirliydim, şimdi daha sakin yaklaşmaya çalışıyorum olaya

böyle bi hata nası oldu bilmiyorum, sizin mesajları afişi attığınız tarihlere bakarak konuşuyorum, muhtemelen yakın bi zaman içinde anlaşmışsınız. anlayamıyorum bunu, daha bu haftasonu konuştuk bizim konser detaylarını

hadi diyelim şu yada bu şekilde bi hatadır oldu, ama şunu bi açıklığa kavuşturmamız lazım. bakın biz 1 aydır bu konsere hazırlanıyoruz, internette heryerde afişlerimiz var duyurularımız var. mekana dahi afişlerimiz asıldı, odtü hacettepe ve emin değilim ankara ünv. afişlerimiz var. şehir dışından izmirden grup gelecek, belki biletlerini falan aldılar bile, yani şu noktadan sonra bizim açımızdan iptal veya erteleme gibi bi durum sözkonusu olamaz, mekanla zaten görüşücem de sizden kiminle görüşücem bişey söyleyin bana ?

ama yok "banane kardeşim biz anlaştık sen ne bok yersen ye" gibi bi tavır takınacaksanız peki sizbilirsiniz der geçerim

yanıt bekliyorum...

selamlar sanıyorum mekanı 10 gün kadar oldu ayarlandığı ve afişlerin internete verilmemesi son düzenlenmelerin tamamlanmamış olmasıdır daha detaylı bilgiyi Angel Organizasyon sizlere belirtecektir SAYGILAR ...

noktalivirgul demiş ki:
yav konserler çakışmış kiminle görüşücem diyorum nereden ulaşırım diyorum hala gereksiz diyo yaaa
sağolsunlar diğer grup verdi mail adresini, çattık yaa
Arkadaşlar garip bir durum sözkonusu ama unutmayın ki sadece sizin organizasyon değil bizim konserimiz de aynı durumda...
O yüzden her iki yönden bakmak gerekiyor olaya...
Bir şeye çattığınız yok biz de duruma açıklık getirmeye çalışıyoruz,umarım en yakın zamanda buradan açıklarız...
Biraz saygı...

evet ortada büyük bi terbiyesizlik var
evet ikimiz de, hatta toplamda 7 grup mağdur durumda ve esas suçlunun kim olduğu gün gibi ortada
bu yüzden birbirimizi kırmadan esas suçluya yani baraber mekâna yüklenmemiz gerekiyordu, bugün bizim başımıza gelen yarın herkesin başına gelebilir

ama bunun için geç kalındı biraz, kırılanlar kırıldı...

beni muhattap bile görmediniz, sanki grup olarak hiç insiyatifiniz yokmuş gibi kim olduğunu dahi bilmediğim, ısrarla sormama rağmen hakkında hiçbir bilgi vermediğiniz organizatörünüze yönlendirdiniz "akşam gerekli açıklama organizatör tarafından yapılacaktır" gibisinden ukela bi yanıtla geçiştirdiniz

üstüne bir de derdimi anlatmaya çalışırken ortalığı kirletmekle suçlandım haklı olmama rağmen, her ne kadar herkes mağdur olsa da şu olayda en çok canı yanan benim

saygı ? peki...

bu son mesajım, bu kadar sinir stress bana da size de yeter, herkes için en iyisi bu, kapansın artık... en azından benim mesajlarımdan alıntı yapmamanızı yada bana hitaben bişey yazmamanızı istiyorum ki kendimi cevap vermek durumunda hissetmeyim

Estafurullah noktalivirgul...
Biz kimsenin kırılacağı vs.. bir işin içinde olmak istemiyoruz..
Ortada ilginç ve daha önce de yaşamadığımız bir durum var açıkçası...Sadece bir organizasyon ve müzik yapmak için burada 7 grup var...Söylemek istediğimiz şey bizim buradan olay nihayete varınca söyleyeceğimizdi,uslup biraz sert olmuş ama sen de ilk mesajında oldukça agresiftin bunu anlayacağını umuyorum..Birbirini çok da tanımayan ve durumun kaynağı olmayan 2 grubun arada bir kırgınlık vs. olmadan olayın kapanması dileğiyle...Saygılar...

Geri