Nora (Alternative/Metal) - Ankara

ilk mesajım yada mesajlarım sert, evet haklısınız
son 1 aydır herşey yolunda gitsin hiçbi terslik çıkmasın diye üzerinde bu kadar hassas çalıştığım bi konser son anda böyle bi durumla karşılaşınca kim olsa sinirlenir sanırım
ilgili mekanda dahi afişimiz olmasına rağmen göz göre göre böyle bi organizasyon düzenlenmesi akla mantığa sığan bi iş değil, kimi suçlayacağımı kime patlayacağımı bilemememden kaynaklı birazda...

"Biz kimsenin kırılacağı vs.. bir işin içinde olmak istemiyoruz.. " buna benzer bi cümleyi en başta duymak istiyordum sanırım, bilmiyorum bunu istemeye hakkım varmı ama, karşılığında aynı cümleyi ben sarfeder arkasında durur çıkmazdım orada hiçbi şekilde

herşey sarpa sardı şimdi, tüm bu olanları herkesin şaşkınlığına, ne olduğunu ne yapacağını bilememezliğine ve tabi ki garage'a yükleyip kapatalım en iyisi, ben dahil herkes suçlu evet, ama şu olay esas suçlunun yanına kar kalsın istemiyorum, sanırım ondan bu kadar büyüttüm olayı, amatör gruplar olarak birileri sürekli sırtımızdan besleniyor...

birazdan çıkıp gidicem garaja, muhtemelen sizin konseri erteleyelim falan diyecek bana, bende "tabi abicim ne demek, sen ne zaman istersen biz çıkarız amatör gruplar sana kul köle, afiş mafiş basmışız dağıtmışız hiç mühim değil sen ne zaman istersen" diyeceğim, yada ters bişey söylersem "defol git lan sen kimsin, iptal ettik işte" falan diyecek, bu işler böyle

bu arada bu yazdıklarım sadece beni bağlar, bizim afişteki en alttaki grup dışındakileri bağlamaz, tamamen şahsi fikirlerimdir

iyi akşamlar, başarılar...

edit : adam inadına yapar gibi yeni mesaj atıp yeniden afişi asmış altta, e bravo valla, resmen havaya konuşmuşum, alın konseriniz sizin olsun, hala orada asılı olan afişlerimizi de söküverin bi zahmet (gece gittim hala duruyo), yada siz zahmet etmeyin organizatörünüz söksün... lanet olsun ne diyim ki daha!
ben hepimiz birden kazık yedik diyorum, adam banane ben çıkarım diyo, yuh !
yada belki kazık yemedik siz bile bile yaptınız kimbilir... hiç şaşırmam valla, ne haliniz varsa görün

Haklısın söylediklerinde...
Her organizasyon için başta gruplar olmak üzere birçok kişi emek harcıyor...
Olayın bu şekilde sonlanması hepimizi sevindirdi,umarız yakında sorun da ortadan kalkacaktır..
Sonuç tüm grupların yararına olur inşallah...
Saygılarla...

forumii5.jpg

Arkadaşlar Gerekli Olan Görüşme Yapıldı.
Pazar Günü Organizasyonda Herhangi Bir Değişiklik Yoktur.Tüm Müzikseverleri Pazar Günü Bekliyoruz.

arkadaşlar bu gün iyidiniz her ne kadar yarısında çıkmak zorunda kalsakda iyi bi konserdi bu arada vokalinizin sesi çok hoşumuza gitti. Transpoze olarak başarılar dileriz arkadaşlar.

evet millet çok güzel bir konserdi,fakat erken çıkmak zorunda kaldık kusura bakmayın..sonunda 'ruhsuz kadın'ı canlı dinleyebildim vala :) her zaman yanınızdayım.başarılar..

Çok teşekkürler XD ve _apeiron_...
Beraber sahne almaktan çok hoşnut olduk...
Performansınız oldukça iyiydi zevkle dinledik...
Daha nice organizasyonlarda beraber olmak dileğiyle...

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederiz bizleri birkez daha yalnız bırakmadınız ve geldiniz desteklediniz hepinize çok teşekkür ederiz playlist ve beste çalışmalarına hız veriyoruz dünkü konser gerçekten bizim için tatmin ediciydi herşeyiyle.Konser fotoğraflarını web sitemizden edinebilirsiniz.

www.pyracantha.anatolianrock.com

SonDört, Transpoze ve Bütünleme gruplarına ayrıyetten teşekkür ederiz bütün gruplar gerçekten süperdi eğlendi ve eğlendirdi ayrıca ANGEL ORGANİZASYON'a ve Stüdyo A'dan Z'ye ye çok teşekkür ederiz yeni konserlerde görüşmek dileğiyle....

destek veren herkese çok teşekkürler bu arada ben de özellikle transpoze'nin performansında gerçekten eğlendm daha önce grip'te de olduğu gibi :D

yine çok coşkulu bi konserdi emeği geçen herkese tekrar teşekkürler..

çok güsel bi konserdi,acaip eğlendm.sürekli yenilikler yapıosnz grupça, erçinin şarkı sölemesi fln çok güsel bi süprizdi bakalm dier konserlerde ne gibi süprizlrle karşılaşıczz :eek: aynen devm arklar :)

Dün yine çok iyiydiniz.Gerçekten iyi bir performanstı, çok eğlendim, diğer konserlerinizde olduğu gibi.Fakat bunda daha farklı ayrıntılar vardı.Mesela dikkatimi çeken en belirgin şey, vokalin sesini her konserde daha da açtığı, daha iyi söylediği.Dün gerçekten kusursuzdu.Sesine hayran kaldım gerçekten dün.Ve sahnede çok daha tecrübeli duruyorsunuz.Zaten çok iyi yaptığınız şeyleri geliştiriyorsunuz gördüğüm kadarıyla.Ve bu iyi.

Playlistte değişiklikler oldu, Pretty In Scarlet ve Yağmur bana sürpriz oldu, bilmiyordum çünkü.Buarada Yağmur mükemmel yorumlandı, tebrikler tekrar :)

5 dakika aradan sonra çalınan parçalar herkese iyi geldi, çünkü eminim kimse bitsin istemiyordu.

Dün gerçekten herşey yok iyiydi, çok iyiydiniz.Dün bu 5 insanın ayrılmaması gerektiğine emin oldum.Tekrar tebrikler.

GsDe demiş ki:
çok güsel bi konserdi,acaip eğlendm.sürekli yenilikler yapıosnz grupça, erçinin şarkı sölemesi fln çok güsel bi süprizdi bakalm dier konserlerde ne gibi süprizlrle karşılaşıczz :eek: aynen devm arklar :)

çok teşekkür ederiz gözdecim ilerleyen konserlerde bakarsın değişik süprizlerimiz olabilir dün öyle geyiğine smoke on the water giriyim dedim millet coştu sanırım playlist e eklicez çok güzel bir repertuar ve bestelerle yine karşınıza çıkacağız dün hepimiz çok eğlendik sahnedeyken sizleride eğlenirken görmek gerçekten çok güzeldi özellikle Ruhsuz Kadın şarkısında duygulandım ne yalan söyleyeyim herkes tek bir ağızdan söyledi şarkıyı çok özel bir konserdi gerçekten bize destek olduğun için çok teşekkür ederiz görüşmek dileğiyle ...

pUrPLeLaMmAsHta demiş ki:
Dün yine çok iyiydiniz.Gerçekten iyi bir performanstı, çok eğlendim, diğer konserlerinizde olduğu gibi.Fakat bunda daha farklı ayrıntılar vardı.Mesela dikkatimi çeken en belirgin şey, vokalin sesini her konserde daha da açtığı, daha iyi söylediği.Dün gerçekten kusursuzdu.Sesine hayran kaldım gerçekten dün.Ve sahnede çok daha tecrübeli duruyorsunuz.Zaten çok iyi yaptığınız şeyleri geliştiriyorsunuz gördüğüm kadarıyla.Ve bu iyi.

Playlistte değişiklikler oldu, Pretty In Scarlet ve Yağmur bana sürpriz oldu, bilmiyordum çünkü.Buarada Yağmur mükemmel yorumlandı, tebrikler tekrar :)

5 dakika aradan sonra çalınan parçalar herkese iyi geldi, çünkü eminim kimse bitsin istemiyordu.

Dün gerçekten herşey yok iyiydi, çok iyiydiniz.Dün bu 5 insanın ayrılmaması gerektiğine emin oldum.Tekrar tebrikler.

iremcim yorumların için çok teşekkür ederiz Erçin abinin seside tescillenmiş oldu gerçekten sahne almadan önce eli ayağı titriyodu ne yapıcam nasıl söylicem diye ama sahnedeyken süperdi ben bile dönüp baktım sürekli dikkat ettiysen sağlam sesi vardır Erçin abinin.Pretty in scarlet şarkısı Gül'ün sesine gerçekten iyi gitti ki buda bizi Guano Apes çalmaya zorlayacaktır ama artık öyle sert olalım yada soft olalım diye düşünmicez ki bööle pek düşünmüyoduk zaten yeni konserde bizden Muse da dinleyeceksiniz Deep Purple da hepsini çalıcaz hem eğlenicez hem eğlendiricez.İşin enteresan tarafı Gül yine her zamanki gibiydi Gül'ün sesi hep iyiydi ama konser ve vokalin sesi iyi ayarlanmış olsa gerek sizlere iyi ulaşmışki buda bizi çok sevindirdi ayrıca şok bir durumda bize 5 dk ara verin sonra devam edin dediklerinde çok olduk nasıl yani falan diye :) işin ilginç kısmıda biz sahneden mola vermeye indiğimizde Şebnem Ferah - Can Kırıkları parçamızın garage da dinletilmesiydi kayıt etmişler umarım o kayıdı elde edebiliriz gerçekten hem eğlendik hem eğlendirdik diye düşünüyorum her konserimize geldin sende çok sağol valla desteğin için yeni konserlerde görüşmek dileğiyle ...

studio_adan_zye demiş ki:
dün herçekden güzel bi konserdi..anathemalar çok hoştu...başarılar...

güzel ekipmanlarla Anathema parçalarını çalmak emin olun daha güzel oluyor sizleri eğlendirebildiysek ne mutlu bize biraz gaz birisiyim şarkının girişlerinde Pyracantha diye bağırdım umarım tepki toplamamıştır gerçi stüdyolarda yapıyorum ama konserde bunu yapmak komik görünebilirdi tepki gelmemiş olması güzel bişi bizim için nice organizasyonlar görüşmek dileğiyle desteğiniz için teşekkürler ...

Geri