Nora (Alternative/Metal) - Ankara

arkadaşlar kayıtlar için studyoya 5 marttan itibaren girmeye başlıyoruz..ne yazık ki elimizde olmayan nedenlerden ötürü tarih baya bi sarktı.ama geç olsun güç olmasın:) en kısa sürede 2 (belki bi ihtimal 3) şarkımızla tekrar karşınızda olcaz..işalla beenceksiniz:) ilgilenenlere duyurulur..

Merhabalar; Ankaralı Heavy metal ve rock grubu RhadaMantyS ilk Demo
albümü Endless Wars' u çıkardı.

Ayrıca grup her Çarşamba YOLCU bar'ın yeni yeri olan sakarya caddesi
İnkılap sokak'ta saat: 22:00 'de sahne almaktadır.

grubun internet sitesi olan;
www.rhadamantys.com

ve yine grupla ilgili bilgilerin yer aldığı;

www.myspace.com/rhadamantysrockband

ADRESLERİNDEN GRUPLA İLGİLİ GÜNCEL BİLGİLER ALABİLİRSİNİZ.
GRUBUN İLK KLİBİ OLACAK ENDLESS WARS ÇOK YAKINDA

enbadchild demiş ki:
Merhabalar; Ankaralı Heavy metal ve rock grubu RhadaMantyS ilk Demo
albümü Endless Wars' u çıkardı.

Ayrıca grup her Çarşamba YOLCU bar'ın yeni yeri olan sakarya caddesi
İnkılap sokak'ta saat: 22:00 'de sahne almaktadır.

grubun internet sitesi olan;
www.rhadamantys.com

ve yine grupla ilgili bilgilerin yer aldığı;

www.myspace.com/rhadamantysrockband

ADRESLERİNDEN GRUPLA İLGİLİ GÜNCEL BİLGİLER ALABİLİRSİNİZ.
GRUBUN İLK KLİBİ OLACAK ENDLESS WARS ÇOK YAKINDA MTV'DE

teşekkürler bilgin için ...

ARKADAŞLAR ROCK'N DARK EXPRESS'TE İLK 3'E KALDIK OYLARINIZI BEKLİYORUZ ..

NOT:ÜYELİK GEREKMEKTEDİR !!!

http://www.rockndarkexpress.com/

Yakın zamanda Myspace'ten şans eseri keşfettiğim ve beğendiğim bi grupsunuz...İstanbul'daki konserlerinizi takip etmek isterim...

Traa demiş ki:
Yakın zamanda Myspace'ten şans eseri keşfettiğim ve beğendiğim bi grupsunuz...İstanbul'daki konserlerinizi takip etmek isterim...

çok teşekkürler ilginiz ve alakanız için istanbulda konser vermek daha kısmet olmadı ama gelmeyi çok isteriz :)

bidiless demiş ki:
Arkadaşlar tebrikler, çok sevindim Rock'n Dark durumuna... =) Artık bir birincilik bekleyelim değil mi yahu eheh... =)

saol meliscim bakalım kısmet elimizden geleni yapıcaz valla :)

Aust demiş ki:
Merhabalar. Oy geldi benden=)
Başarılar dilerim

Rhadamantys Lead Guitar

çok teşekkür ederiz desteğiniz için tekrar sağolun :)

selam sevgili pyracantha, bugünkü gitar kayıtlarında kolay gelsin. yeni besteleri kısmen de olsa dinleyen ilk kişilerden biri olarak (artisliğimi de yaparım:) ) acayip merak ediyorum kayıtları. çok bekletmeyin..;) öptüm hepinizi...

u_ur demiş ki:
selam sevgili pyracantha, bugünkü gitar kayıtlarında kolay gelsin. yeni besteleri kısmen de olsa dinleyen ilk kişilerden biri olarak (artisliğimi de yaparım:) ) acayip merak ediyorum kayıtları. çok bekletmeyin..;) öptüm hepinizi...

eywalla uurcum.biz de bir an önce bitsin istiyoruz :) bakalım işalla beenirsiniz ;) biz de öptukk..

u_ur demiş ki:

çok sağol uğurcum ayrıca buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum grubu zor zamanında yalnız bırakmadığın için :)

bu arada hala isim arıyoruz bulunca bilgilendireceğiz sizi allah bize sabır versin :)

Geri