Nora (Alternative/Metal) - Ankara

58103294bg8.jpg

Arkadaşlar parçalar iyi fakat vokalin sürekli kafa sesi kullanması sözlerin anlaşılmasını güçleştiriyor bence.
Özellikle son iki parçanızda özel bir ilgiyle dinlemek gerekiyor parçaların sözlerini anlayabilmek için.
Vokal arkadaşın sesi hoş aslında ve sesinin rengini Anlatır Tekrar isimli parçanızda çok güzel göstermiş.
Kayıtlar fena değil, enstrumanlar güzel.

Son olarak başarılar diliyorum.;)

Sevgiler. . .

Sonunda yeni besteler geldiiiii :) Güsel olmuş, sözler süper....
Şekil 1a:
"Bak eriyorum senden uzakta
Bu çığlıkları duyarsın zamanla.."

Başarılarınızın devamını dilerim!

şimdiye kadar dinlediğim bütün parçalar ayrı ayrı muhteşem bence.. gerek gül'ün sesi gerekse grubun diğer üyelerinin başarıları göz ardı edilemeyecek kadar fazla.. ee ne de olsa emre var bu grupta en az onun kadar mükemmel olduklarına eminim diğer üyelerinde saten herbir parçada tek tek açıklıyor onların uyumunu ve mükemmeliyetini daha fazla söze gerek yok bence.. her parçanın yeri ayrı bende hepsini çok seviyorum yanlız Adını Her Duyduğumda Gül'ün girişteki sesine hayran kaldım açıkçası çok başarılı olmuş arka plandanda emre nin sesi yine renk katmış parçaya.. aynı şekilde Kıyamet parçası da oldukça başarılı bi kayıt olmuş..sözlere hiçbirşey demiyorum ilk okuduğumda henüz kayıt aşamasındayken emre attığında gelsin istiyorum bu parçayı süper demiştim yine aynı şey geçerli gerçekten de süperrrrr tek kelimeyle..bu kadar uzunca süre beklediğimize deydi bence :) ellerinize emeğine sağlık.. başarılarınızın devamını dilerim.. istanbul'a da gelin artık bir zahmet lütfen..

magdelena_ demiş ki:
Arkadaşlar parçalar iyi fakat vokalin sürekli kafa sesi kullanması sözlerin anlaşılmasını güçleştiriyor bence.
Özellikle son iki parçanızda özel bir ilgiyle dinlemek gerekiyor parçaların sözlerini anlayabilmek için.
Vokal arkadaşın sesi hoş aslında ve sesinin rengini Anlatır Tekrar isimli parçanızda çok güzel göstermiş.
Kayıtlar fena değil, enstrumanlar güzel.

Son olarak başarılar diliyorum.;)

Sevgiler. . .

çok teşekkür ederiz değerli yorumlarınız için gün geçtikçe daha iyi olabilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

irem13 demiş ki:
Sonunda yeni besteler geldiiiii :) Güsel olmuş, sözler süper....
Şekil 1a:
"Bak eriyorum senden uzakta
Bu çığlıkları duyarsın zamanla.."

Başarılarınızın devamını dilerim!

çok sağol iremcim beğendiğine çok sevindim.Sıra geldi bunları canlı çalmaya cuma görüşürüz :)

blondes demiş ki:
şimdiye kadar dinlediğim bütün parçalar ayrı ayrı muhteşem bence.. gerek gül'ün sesi gerekse grubun diğer üyelerinin başarıları göz ardı edilemeyecek kadar fazla.. ee ne de olsa emre var bu grupta en az onun kadar mükemmel olduklarına eminim diğer üyelerinde saten herbir parçada tek tek açıklıyor onların uyumunu ve mükemmeliyetini daha fazla söze gerek yok bence.. her parçanın yeri ayrı bende hepsini çok seviyorum yanlız Adını Her Duyduğumda Gül'ün girişteki sesine hayran kaldım açıkçası çok başarılı olmuş arka plandanda emre nin sesi yine renk katmış parçaya.. aynı şekilde Kıyamet parçası da oldukça başarılı bi kayıt olmuş..sözlere hiçbirşey demiyorum ilk okuduğumda henüz kayıt aşamasındayken emre attığında gelsin istiyorum bu parçayı süper demiştim yine aynı şey geçerli gerçekten de süperrrrr tek kelimeyle..bu kadar uzunca süre beklediğimize deydi bence :) ellerinize emeğine sağlık.. başarılarınızın devamını dilerim.. istanbul'a da gelin artık bir zahmet lütfen..

gruptaki arkadaşlarımda kendi yorumlarını belirteceklerdir ama ben kendim adına çok teşekkür ediyorum değerli yorumların için.Elimizden geleni yapmaya çalıştık işallah beğenmişsinizdir.Eleştirileriniz olursa çekinmeden belirtin ki biz yeni yapacağımız bestelerimizde bunları göz önünde bulundurup daha iyi bestelerle karşınıza çıkabilelim.Ayrıca desteğin için çok sağol grup adına baya uğraşıyorsun :) istanbul konserine gelirsek eğer, ayarlayın bir konser gelelim bizde gelmeyi çok istiyoruz ama biliyorsun ki bağlantıların sağlam olması gerekiyor henüz daha okadar bağlantımız olmadığı için kendi şehrimizde konserlerimiz oluyor :) Ayarla gelelim oradan öyle konuşmakla olmuyo :)

ehueheueheu ben çevremdekilerle konuşurum ben çok istiyorum saten şahsi olarakta yine sana haber veririm ben :)

Ewet herkesin birleştiği bişey varmş,bende katılıyorum... Sabırsızlıkla bekliyordum tam 15 aydır... İzmir-Foça'dan da bekleyenler vardı sizi.. Ne iyi Ettiniz de yaptınız. Her iki parça da müemmel olmuş gerçekten... Ellerinize,Ağzınıza sağlık... Konserlerinizde dinlemek için sabırsızlanıyorum...

taybargun demiş ki:
Ewet herkesin birleştiği bişey varmş,bende katılıyorum... Sabırsızlıkla bekliyordum tam 15 aydır... İzmir-Foça'dan da bekleyenler vardı sizi.. Ne iyi Ettiniz de yaptınız. Her iki parça da müemmel olmuş gerçekten... Ellerinize,Ağzınıza sağlık... Konserlerinizde dinlemek için sabırsızlanıyorum...

çok teşekkür ediyoruz abi değerli yorumların için izmir foça da sevenlerimiz olduğunu bilmek güzel :)

canakiyancanawar demiş ki:
:D yeni nora ailesine eski basscılarından sevgilerle yeni besteleriniz çok ii olmuş başarılarınızın devamını dilerim herzaman yanınızdayım :?

saol mert değerli yorumların için elimizden geleni yapmaya çalıştık :)

drunkestien demiş ki:
bence kayıtlar süper olmuş adını her duyduğumda çok iyi bence tebrikler başarılar:)

çok teşekkür ederiz değerli yorumların için konsere bekliyoruz :)

Geri