Nora (Alternative/Metal) - Ankara

Ben dedim abi Kutsi falan çalın diye ama dinlemediler. :D Şaka bi yana millet müzikten anlamıyosa napsınlar.

Arkadaşlar okuldan red cevabı aldık nedeni çok sert çalmamız galiba bizden benny benassi - satsifaction cover falan bekliyorlardı neyse artık kısmet seneye ya bizim çaldığımız parçalar ço ksert cidden yada bu müzikleri sert bulan kişilerde bir sorun var !!!

çalıcaz kardeşim stüdyomuza geldin umarım beğenmişsindir yanımızda olduğunu biliyorum kardeşimsin çok saol sizlere layık olmak ve sizin gibi olmak için çok çalışıyoruz benim üzüntüm bazı kişiler çalışmalarımızın karşılığını almamızı engellemek için ellerinden geleni yapıyorlar beni üzen sadece bu gerçi bu bize gaz verir daha iyi olmak için şimdi playlist e 14 şarkı daha eklemeyi planlıyoruz daha iyi olucaz işallah

CUMARTESİ SAAT 15:00 TE IF ROCK BARDAYIZ KAPI AÇILIŞI 14:00 DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ ARKADAŞLAR ŞİMDİDEN GELEN GELMEYEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ...

Haydi beyler sizden şöle deli bi performans bekliyorum.Orda olcam ona göre. :D Yüzümü kara çıkartmayın. :D

Rock müzik seven herkesi ilk konserimizde görmek istiyoruz destek verin en azından turk rock ı için bişiler yapan herkesi bekliyoruz.Cumartesi süper olucak kardeş grubumuz dessacorde ile beraber IF PERFORMANCE HALL da sahne alıcaz hadi şimdiden görüşmek üzere :)

çok güzel bir gündü...pyracantha hiç ilk konserine çikiyor gibi durmuyordu sahnede gayet eglendiler eglendirdiler...2grup arasinda saglam bir kardeslik oldu bütün grup elemanlarini ayri ayri kutlarim umarim baska organizasyonlarda yine beraber oluruz sahneyi ve dostlugunuzu paylasmak büyük bir zevkti...basarilar....

DESACCORDE

evet bu durumu da burdan bildirelim arkadaşlar diğer grubum Rocka'yla katıldığımız beste yarışmasında finallere kalırsak bu grubu bırakmak zorunda kalacağım sizin gibi elemanları bırakmak gerçekten beni üzüyor ama bu ne yazıkki bir gerçek...

ilk konseriniz olduunu konserden sonra öğrenmiş bi kimse olarak çok şaşırdım cidden, ben hic hissetmedim o "ilk konser paniği"ni:) ilk bi kaç şarkıyı kaçırdım ama izlediğim kadarı gayet güzeldi...
başka konserlerimizde yine sizinle aynı sahnede olmayı canı gönülden isteriz :)
başarılar...

Geri