Nora (Alternative/Metal) - Ankara

Organizer demiş ki:
Arkadaşlar Her Zaman Yeni Gelen Gruplara Destek Vermeyi Seviyorum...
Yazılanları Okuduğumda, Roxy Yarışmasını Kazanamamak Olayı Değil , En Güzelinden Hırs Yapıp Bir Amaç İçin Katılmanız Olayın En Güzel Yanı ;)
Başarılar Diliyorum...
Başka Yarışmalarda En Güzeli Sizin Olsun :twisted:

teşekkür ederim arkadaşım

Emilio öncelikle GaReZ forumuna yazdıkların için teşekkürler.
:taptim
Tüm PYRACANTHA ekibine yürekten başarılar.
:metal
Yolunuz açık olsun değerli arkadaşlarım....
:metalhead

trtmurat demiş ki:
Emilio öncelikle GaReZ forumuna yazdıkların için teşekkürler.
:taptim
Tüm PYRACANTHA ekibine yürekten başarılar.
:metal
Yolunuz açık olsun değerli arkadaşlarım....
:metalhead

abi senin sesi duydum şok oldum zaten helal olsun allah özenmiş sana o sesi verirken yorumun için teşekkür ederim

arkadaşlar üzülerek belirtmek istiyorum vokalimiz can ile yollarımızı ayırıyoruz can vokal konusunda çok istekli çok azimli ama malesef gerek zamanlama gerekse gelen eleştrilerden dolayı üzülerek canla yollarımızı ayırıyoruz canı çok seviyoruz gerçekten bu bizim için çok zor bir karar oldu :( :( :(

EmilioDeCarro demiş ki:
arkadaşlar üzülerek belirtmek istiyorum vokalimiz can ile yollarımızı ayırıyoruz can vokal konusunda çok istekli çok azimli ama malesef gerek zamanlama gerekse gelen eleştrilerden dolayı üzülerek canla yollarımızı ayırıyoruz canı çok seviyoruz gerçekten bu bizim için çok zor bir karar oldu :( :( :(

sonuna kadar katılıyorum can'la arkadaş olarak hiçbir alıp weremediğimiz yoktur can çok iyi bir insan sadece müzikal alanda yollarımızı ayırdık

if konseri sonrası bizden ayrılma kararını iletmişti can gerçekten çok iyi bir dost çok iyi bir arkadaş ama malesef olmadı arkadaşlar çok üzgünüz umarım bize kırılmazsın can :( yeni vokal aramaya başladık :(

29 Nisan İf'teki konserimizde beraber çalıştığımız ve konser sonrası gelen eleştirilere yine bu sayfa üzerinden açıklama getiren,gruba girdiğim günden bugüne beraber çaldığımız kardeşimiz Can ÖRSAL grubumuzdan ayrılmıştır.Bu kararında ve bundan sonraki tüm çalışmalarında kendisine başarılar diler ve destek olmayı borç biliriz...

----PYRACANTHA----
Solo gitar-H.Eren SUNA

----OBİTUAR GUARD----
Ritim gitar-H.Eren SUNA

can kesinlikle kötü bir vokal degil ancak önünde bir yerlere gelebilmesi için daha yol var diye düsünüyorum...her iki tarafada hayirli olmasi dilegiyle...

işin en zor kısmı canla konuşmaktı çünkü canı kardeşimiz gibi seviyoruz bu durumuda hallettik şimdi vokal arıyoruz yeni bir vokal bulmamız halinde çalışmalara devam edicez ve buradan sizlere duyurucaz

Geri