Nora (Alternative/Metal) - Ankara

arkadaşlar özellikle sizin için siteye üye oldum ama EmilioDeCarro nickli arkadaşın sürekli yaptığı gibi uyduruk bi sebepten NORA yı uplamasını bekliyordum.

şarkılarınızın alt yapısına diyecek bir sözüm yok tamam gitarlar falan güzel denilicek seviyede ama vokalin sesi sürekli detone bi mıy mıy gidiyo. ayrıca EmilioDeCarro nun sürekli uplamasından dolayı bi kıl oldum gruba. besteleri kim yapıyo bilmiorum ama şarkı sözleri çok kötü tamamen yazılmak için şan a uygun olsun diye pop şarkılarından alınma bi havası var. beeeeeeeen seeeeeen falan gidiyo çok komik bide insanı dinlerken yoruyo.

ayrıca arkaşlar biraz cool durun sizi bilen bilir ya nedir bu UP merakı !!!

fab demiş ki:
arkadaşlar özellikle sizin için siteye üye oldum ama EmilioDeCarro nickli arkadaşın sürekli yaptığı gibi uyduruk bi sebepten NORA yı uplamasını bekliyordum.

şarkılarınızın alt yapısına diyecek bir sözüm yok tamam gitarlar falan güzel denilicek seviyede ama vokalin sesi sürekli detone bi mıy mıy gidiyo. ayrıca EmilioDeCarro nun sürekli uplamasından dolayı bi kıl oldum gruba. besteleri kim yapıyo bilmiorum ama şarkı sözleri çok kötü tamamen yazılmak için şan a uygun olsun diye pop şarkılarından alınma bi havası var. beeeeeeeen seeeeeen falan gidiyo çok komik bide insanı dinlerken yoruyo.

benimle ilgili bir sorunun varsa gel bana özel mesaj at.Kimseyi tanımadan etmeden kıl olmak çok kolaydır uplama olayı falan yok bu sayfayı bilgilendirme amacıyla kullanıyoruz. O yüzden yeni gelişen olayların hepsini buraya yazıyorum.Forumda daha aktif olan bir grup elemanı olduğum için herşeyi ben yazıyorum.Besteler hakkında ki eleştirilerin içinde çok sağol diğer bestelerimizde düşüncelerini göz önünde bulunduracağız.Ayrıca vokalin sesi için birşeyler söylemişsin vokalimizin sesini beğenenler var beğenmeyenlerde olabilir bu normal bişi. Saygılar...

EmilioDeCarro demiş ki:
fab demiş ki:

benimle ilgili bir sorunun varsa gel bana özel mesaj at.Kimseyi tanımadan etmeden kıl olmak çok kolaydır uplama olayı falan yok bu sayfayı bilgilendirme amacıyla kullanıyoruz. O yüzden yeni gelişen olayların hepsini buraya yazıyorum.Forumda daha aktif olan bir grup elemanı olduğum için herşeyi ben yazıyorum.Besteler hakkında ki eleştirilerin içinde çok sağol diğer bestelerimizde düşüncelerini göz önünde bulunduracağız.Ayrıca vokalin sesi için birşeyler söylemişsin vokalimizin sesini beğenenler var beğenmeyenlerde olabilir bu normal bişi. Saygılar...

:) :)

seninle ilgili bir sorunum yok emre sadece ben genel olarak up muabbetine uyuz oluyorum. ayrıca yazdıklarıma yaptığın yoruma hakkaten beni tekrar düşünmeye zorladı. daha sert bir cevap bekliyordum açıkçası aama yinede eleştirilerimi dikkate almanızı isterim. alt yapılar gitar davul gayet güzel ama vokalin sesi ve şarkı sözlerini tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ederimm. çevrenizdekiler arkadaşarınız oldukları için bestelerinize objektif yorum yapamayabilir ve sizi yanıltabilirler ama dışardan birinin eleştirilerini dikkate almanız sizin için daha değerli olabilir. yoksa rock'n dark ta bi POP grubuna elenmezdiniz.

fab demiş ki:
seninle ilgili bir sorunum yok emre sadece ben genel olarak up muabbetine uyuz oluyorum. ayrıca yazdıklarıma yaptığın yoruma hakkaten beni tekrar düşünmeye zorladı. daha sert bir cevap bekliyordum açıkçası aama yinede eleştirilerimi dikkate almanızı isterim. alt yapılar gitar davul gayet güzel ama vokalin sesi ve şarkı sözlerini tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ederimm. çevrenizdekiler arkadaşarınız oldukları için bestelerinize objektif yorum yapamayabilir ve sizi yanıltabilirler ama dışardan birinin eleştirilerini dikkate almanız sizin için daha değerli olabilir. yoksa rock'n dark ta bi POP grubuna elenmezdiniz.

Rock'n Dark Express yarışmasında ki en sert gruplardan biride bizdik.Albüm yapımcıları müziğe önem verdikleri kadar albüm sattırabilecek gruplara da önem veriyor.Bu ülkede bir Pentagram olamadığın sürece sana albüm yapmazlar ki biz haddimizi biliyoruz Pentagram olucaz gibi bir iddaamız yok bizim.O Pop grubu dediğin grup Artı ve onlar bizim arkadaşımız gayet keyifli bir organizasyon ve deneyimdi bizim için.Vokalimizden ve grup elemanlarımızdan çok memnunuz sözlerimizi de böyle yazmaya devam edeceğiz.Ayrıca bizi değerlendirenler sadece arkadaşlarımız değil bizi tanımayan kişilerden de olumlu yada yapıcı eleştiriler alıyoruz.Umarım yaptığın eleştiriler dahilinde kendi grubun varsa daha iyi müzik yaparsın bizde seve seve dinleriz.Cevap yazacaksan özel mesaj olarak bana at konuşalım.Boşuna burayı doldurup Uplama yapmayalım :) Saygılar...

valla öle :) yeni beste çalışmaları baya iyi gidiyo.her ne kadar fiziken grubumdan uzaklarda olsam da yapılan çalışmalara destek verme çabasındayım..3-4 şarkılık materyal var elimizde.belki de daha fazlası..sezon açılınca büyük bi iştahla kayıtlara girmeyi düşünüyoruz :) bu arada bestelerin yanı sıra sizlerin de beğeneceğini umduğumuz bi kaç cover projemiz var,onları da yavaş yavaş hayata geçiriyoruz..bi kaç ay sonra herşeyi paylaşacaz sizlerle ;) koşulların elverdiği sınırlar içerisinde üretebildiğimizin en fazlasını,en iyisini üretmeye çalışıyoruz..

zanax04 demiş ki:
valla öle :) yeni beste çalışmaları baya iyi gidiyo.her ne kadar fiziken grubumdan uzaklarda olsam da yapılan çalışmalara destek verme çabasındayım..3-4 şarkılık materyal var elimizde.belki de daha fazlası..sezon açılınca büyük bi iştahla kayıtlara girmeyi düşünüyoruz :) bu arada bestelerin yanı sıra sizlerin de beğeneceğini umduğumuz bi kaç cover projemiz var,onları da yavaş yavaş hayata geçiriyoruz..bi kaç ay sonra herşeyi paylaşacaz sizlerle ;) koşulların elverdiği sınırlar içerisinde üretebildiğimizin en fazlasını,en iyisini üretmeye çalışıyoruz..

pUrPLeLaMmAsHta demiş ki:
Çıkmıyor ses seda, yoksa bizler için yeni beste mi yapıyorsunuz? =) Cidden, bekliyoruz yeni bir şeyler.

Erçin söylemiş zaten söylenmesi gereken herşeyi materyal sıkıntımız yok çok şükür 4 tane fln benim bitirdiğim var tahminim erenin bestelediği 3 tane fln beste var.Tabiki kayıta girmek para demek sonuçta 7 şarkıdan bahsediyoruz :) Bakalım olmadı en çok beğendiklerimizi kaydederiz diğerlerini de konserlerimizde çalarız ki heralde çıkacağım en zevkli konserlerden birisi olucak .Toplamda 12 şarkımız olucak buda başka grupların parçalarını çalmadan NORA playlistine sahip olarak yapacağımız ilk konserimiz olucak.Sabırsızlıkla bekliyoruz :)

EmilioDeCarro demiş ki:
fab demiş ki:

Rock'n Dark Express yarışmasında ki en sert gruplardan biride bizdik.Albüm yapımcıları müziğe önem verdikleri kadar albüm sattırabilecek gruplara da önem veriyor.Bu ülkede bir Pentagram olamadığın sürece sana albüm yapmazlar ki biz haddimizi biliyoruz Pentagram olucaz gibi bir iddaamız yok bizim.O Pop grubu dediğin grup Artı ve onlar bizim arkadaşımız gayet keyifli bir organizasyon ve deneyimdi bizim için.Vokalimizden ve grup elemanlarımızdan çok memnunuz sözlerimizi de böyle yazmaya devam edeceğiz.Ayrıca bizi değerlendirenler sadece arkadaşlarımız değil bizi tanımayan kişilerden de olumlu yada yapıcı eleştiriler alıyoruz.Umarım yaptığın eleştiriler dahilinde kendi grubun varsa daha iyi müzik yaparsın bizde seve seve dinleriz.Cevap yazacaksan özel mesaj olarak bana at konuşalım.Boşuna burayı doldurup Uplama yapmayalım :) Saygılar...

yok baba up yapalım en azından bi sebebi olsuun.artı grubunun sizin arkadaşınız olması beni ilgilendirmez arkadaşınızda olsa olmasa da sonuçta ortada bi gerçek war onlar pop grubu..gayet keyifli bi organizasyonda olabilir ne yani sonuçta çok sert te olsanız bu onlara elendiğiniz gerçeğini ortadan kaldırır mı?

1300 küsür mesaj yazmışsın foruma bunlardan 800 ü hadi 700 ü olsun noraya yazmışsındır.forumu ne açsam noraya bişey giriosun be abi insaf biraz. bununda bi yapılış tarzı var. gruptaki en aktif forum elemanı sen olabilirsin o sayının da makul kısmını alıorum 500 dielim. yani nora grubunun bu süre zarfı içinde 500 atraksyonu mu oldu şimdi?eğer olduysa helal olsun ama eğer gerçekten olsaydı şu anda farklı kulvarlarda olurdunuz mesala ruj gibi. ben adamlara bayılıorum bak incele forumu işlerini yaptılar köşeye çekildiler arada bi yazılan yorumara konser haberlerine yer veriolar rahatsız etmeden.

sana yemin ederim sizin arkadaşlarınız bile sizin bu up muabbetine uyuz oluolar haberin olsun birebir alıorum tepkileri. aynı şekilde bestelere devam sözleri sen yaz vokal aynı ses tonuyla sölesin umarım istediğiniz yerlere gelirsiniz bakın bunu laf olsun die sölemiorum bu kadar uğraşıosunuz grupla umarım tatmin olursunuz
başarılar saygılar

fab demiş ki:
EmilioDeCarro demiş ki:
fab demiş ki:

yok baba up yapalım en azından bi sebebi olsuun.artı grubunun sizin arkadaşınız olması beni ilgilendirmez arkadaşınızda olsa olmasa da sonuçta ortada bi gerçek war onlar pop grubu..gayet keyifli bi organizasyonda olabilir ne yani sonuçta çok sert te olsanız bu onlara elendiğiniz gerçeğini ortadan kaldırır mı?

1300 küsür mesaj yazmışsın foruma bunlardan 800 ü hadi 700 ü olsun noraya yazmışsındır.forumu ne açsam noraya bişey giriosun be abi insaf biraz. bununda bi yapılış tarzı var. gruptaki en aktif forum elemanı sen olabilirsin o sayının da makul kısmını alıorum 500 dielim. yani nora grubunun bu süre zarfı içinde 500 atraksyonu mu oldu şimdi?eğer olduysa helal olsun ama eğer gerçekten olsaydı şu anda farklı kulvarlarda olurdunuz mesala ruj gibi. ben adamlara bayılıorum bak incele forumu işlerini yaptılar köşeye çekildiler arada bi yazılan yorumara konser haberlerine yer veriolar rahatsız etmeden.

sana yemin ederim sizin arkadaşlarınız bile sizin bu up muabbetine uyuz oluolar haberin olsun birebir alıorum tepkileri. aynı şekilde bestelere devam sözleri sen yaz vokal aynı ses tonuyla sölesin umarım istediğiniz yerlere gelirsiniz bakın bunu laf olsun die sölemiorum bu kadar uğraşıosunuz grupla umarım tatmin olursunuz
başarılar saygılar

Bu POP grubuna elenme olayına niye bukadar takıldın hiç anlamıyorum.Takdir edersin ki albüm yapımcıları sert müziğe yeterince önem vermiyolar ki bunu daha önceki yazımda belirtmiştim niye tekrar tekrar söyletiyosun anlamıyorum.foruma girip bakarsan bugün daha iyiyiz öyle arkadaşlarla içicez gibi geyik msjlar bulamazsın yapılan eleştiri ve yorumlara karşılık veriyoruz yada sayfa yenilendiği için bestelerin ve sitelerin linklerini veriyoruz.Konser haberleri olduğu zaman afişi ve tarihi yazıyoruz.Konser sonrasında da durum değerlendirmesi yapıyoruz.Bu senin canını niye bu kadar sıktı onu anlamadım.Bizim forum anlayışımız bu belki de.Bu saatten sonra bana forum kurallarını mı öğreticeksin.Bir de benim arkadaşlarımın uplama olayına kıl olduğunu gelip sana söylemeleri de bi ayrı enteresan demek ki bizim seninle de bi tanışmışlığımız var.Adını sanını söylede forum renklensin şayet herkesin forumuna bi yardırmışlığın var kendi çapında :) ayrıca 500 iş yapmasak ta o 1300 msjın çoğu başka gruplara yazılmış durumda her yaptığımız şeyi buraya yazacak halimiz yok.Ayrıca ben sana niye hesap veriyorum onu da bilmiyorum beğenmezsen tıklamazsın bizim sayfamıza girmezsin olur biter ha diyosan ki yok illa ben bir iki bişi yazayım noranın sayfasına boşuna sayfayı kirletip hit arttırma gel bana özel msj at diye daha öncede söylemiştim.Sözleri ve vokali de sadece ben yazmıyorum.Grup hakkında kulaktan dolma bilgilerle gelipte burada saçma sapan konuşma bu konuda artık burada kapansın gereğinden fazla uzattın bu uplama olayını.Bizi severek canı gönülden dinleyenler var beğenmeyenler de olabilir bu çok normal bişi ama bir insanın kendi fikrini bastıra bastıra 3-4 msj üst üste atmasında ben art niyet ararım.Ayrıca RUJ grubu çok yakınen takip ettiğimiz bir grup.Neyin nasıl yapılacağını hangi aşamalardan geçileceğini biz çok iyi biliyoruz.Boşu boşuna burayı doldurup sayfayı daha fazla boğma.Ayrıca biz haddimizi biliriz hangi kulvarda olduğumuzu da ;) Özel Mesaj at diye yazının sonunda yineliyorum.Saygılar...

fab demiş ki:

Olaya neresinden girsem de seni kırmasam dedim ama nerde başlasam sonu aynı ere gelecek dostum,1.si "daha sert bir cevap bekliyordum" demişsin sanki sen baştan karşına almşsın yorumlarınla değil "üslubunla", 2.si forumdaki yazınla müzik eleştirinden çok şahsi bi olaymışcasına girmişsin olaya, forumun ilk sayfalarına bakarsan eleştiriler ve cevaplarını görebilirsin, bunlar arkadaşlar tarafından yazılan eleştirilerdir. Ceveapları tam yerindedir. 3.sü Grubu Genel olarak be4.enmişsin ama bunu yazmamışsın yorumuna(önemli bi husus) , Bikaç müzik eleştirisi yapmışsın Sanıyorum ki NORA dikkat alacaktır seni, Ama Bu üslupla benim forumuma yazmış olsaydın ben ceva dahi vermezdim... Up lara gelince Forumu güncel tutmanın farklı bi yoludur bu, En azından seni bu sayfaya çekebilmiş "bi de bu açıdan bak"... Kolay gelsin Emilo ve NORA...

Fab sen bi grup üyesisin falan da bütün amatörleri böyle yıldırıp kendi grubunu mu çıkarıcaksın napıcaksın arkadaş nedir bu amatörlere olan nefret anlamış değilim. hangi gruba girdiysem sen varsın yok böle bişey ya.

herneyse ELEŞTİRİ bile sayılmayan seviyesiz atıp tutmalarla böyle bi grubu yıldırabilceğini veya morallerini bozabilceğini de sanmıyorum zaten:)
adres falan bırak da türkçe sözlük yollayalım arkadaşım ELEŞTİRİ ne demek iyice bi oku öğren nasıl ne şekilde ne şartlarla yapılıyomuş cümlelerin son sınırı ne olmalıdır vs öğren yahu üzülüyorum yani :) ve özellikle bundan önce başka bir başlığa yaptığım yorumu okuman senin için faydalı olucaktır eminim. en azından dikkate alırsan sevinirim. sen nasıl özellikle bu grup için üye olduysan bende özellikle senin saçma sapan yorumların için üye oldum diyebilirim.

Bi de şunu anlayabilirsek çok sevinicem. kimse kimse gibi olmaya çalışmıyo Nora da kendi tarzını ortaya koymuş. sadece daha da iyi bi yere gelmek istiyolar sanıyorum ki. sürekli bi yarıştırma içine bi benzetme içine sokmayın şu olayı. Nora'yı da Nora olduğu için sevin dinleyin eleştirin vs... başka gruplarla isimlerle yarış içine sokmayın. Türkiye veya yabancı ülkelerdeki gruplarla kıyaslayıp dinlersek zaten hiç bi gruba şans vermemiş oluruz. her ne kadar iyi olsada gidersin bi soloya takarsın sıfırlarsın grubu. ama bu kadar basit değil. insanlar sevdikleri istedikleri bişey için emek harcıyolar çaba gösteriyolar konuşurken ilk önce bunlara saygı göster lütfen...

son olarak da; gerçekten güzel bi grup sözler falan da harika BENCE. müziğinizi gerektiği şekilde ve severek yaptığınıza eminim. zaten fazlasıyla farkediliyo bu :) tebrikler..

taybargun ve skzfan,öncelikle desteklerinizi için sizlere teşşekkürler arkadaşlar..ve 'emek' konusuna değindiiniz için ayrıca saolun..

ve fab.sana gelince.insanların bişeyler başarmak,üretmek için nası mucadele ettiklerini,kendilerinden nasıl tavizler verdiklerini,nasıl özverilerde bulunduklarını cidden tatmamış bi insansın galiba..tatmayı geçtim,bunu anlamak için gereken olgunluğu da barındırmayan biriymişsin ki yazdıkarından bu sonuca varıyorum ben..keşke emilio sana açıklama yapmasaymış.çünkü bunu hiçbişekilde hakeden bi insan olmadığın kanaatindeyim.neyse o açıklamaları da öğrenmiş oldun.sen istediğin kadar küçük görebilirsin yapılanları.ama orda harcanan 'ter'leri biz ve yakın çevremiz biliyor senin bilmemen normal.ama bişeyleri bilmeden yorum yapmaya çalışmak ve yorum yaptığını zannedip haksızlık etmek te düşüncesizlikten başka birşey değil! bunu yazarken kötü niyetli olmadığını varsayarak yazdığımın farkına varmışsındır.niyetin sana kalsın.bilgin de sana kalsın.niyetin kötüyse de burda yazdığımız bi kaç cevaptan utanmışsındır belki.Nora üyeleri olarak bundan sonra sayfamızda hiçbir alanda cevap yazmamanı rica ediyoruz.bu sayfa kişisel egoları tatmin etmek için açılmış bi forum değil..ve sana söylendiği gibi, rahatsız oluyorsan uplardan,girmezsin sayfamıza olur biter..

Yeni beste çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir.Kayıta hazırlanıyoruz.Bu aralar da bir konser vermeyi planlıyoruz.Detayları ilerleyen günlerde sizlere ileteceğiz.SAYGILAR...

Geri