Serkan Civelek

M

morvedelisi

Bir dönem Asım Can Gündüz'le birlikte Baba Blues Band grubunda yer almış birde Yuhu grubuna Vokal olarak katılmıştır..

1997 senesinde Yola Devam adlı bir albüm çıkarmış,klip olarak Bu Aşk Bitmeli ve Bundan Bana Ne adlı şarkılarına çekmiştir..

yıllardır ne yaptığını merak eder dururum..

serkan.gif

güzelim sensin benim ilacım
hadi dön sıcaklığın aradığım bayılırım bu parçaya
hala severim kaseti vardı bende cd si yok herhal bulamadım hiç. artı mp3 de pek yok..
galiba birde bu aşk bitmeli
gerçekten çok iyiydi ama ses yok ne zamandır

• Konu Sahibi Konu Sahibi
krenk demiş ki:
güzelim sensin benim ilacım
hadi dön sıcaklığın aradığım bayılırım bu parçaya
hala severim kaseti vardı bende cd si yok herhal bulamadım hiç. artı mp3 de pek yok..
galiba birde bu aşk bitmeli
gerçekten çok iyiydi ama ses yok ne zamandır

bir ara İzmir/Çankaya'da cdsi o kadar çoktuki onlarca cd sanırım çöpe gitti çünki satan adam 250binliraya satıyordu ve alanı bırakın bilen bile yoktu malum piyasa işte..

ama İzmir'de arayanlar için yardımcı olabilirim,bir kaç yerde daha gördüm satılan.. ;)

evet Güzelim çok güzel bir çalışmaydı ve albümün kapanış şarkısı olarak iyi seçilmişti..

hmm yanlış hatırlamıyorsam eğer lise çağlarımda almıştım serkan'ın albümünü...
o dönemde kendini fark ettiren bir klibi vardı 'bu aşk bitmeli' nin ve oldukça güzel bir çalışmaydı.albümde 'ilk aşk' isimli çok hoş bir çalışma yer alıyordu.başlığı görünce aklıma geldi birden :)
o dönemden sonra bir daha ne bir yerde gördüm nede duydum serkan'ı kayboldu gitti,bir bilgisi olan varsa bizi bilgilendirirse sevinirim...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Sanırım Amerika'da benzincilik yapıyormuş,yeni albüm yapma fikride yüksekmiş.

birden aklıma geldi,dün gece rüyamda Serkan Civelek yazan yeni bir albüm kapağı gördüm.. hadi hayırlısı. ciddiyim.

: )

Orjinal Cd bende var,ama bilgisayarım olmadığı için internet cafelerden giriyorum nete.. o yüzden çok zor.

olayın bi de şu yönü var tabii.müzisyenin albümünü çıkardığı şirket kapanırsa ve müzisyen de ilgili albüm için başka bi şirketle anlaşmazsa albüm çoğaltılamıyor.mesela mavi sakalın kan kokusu albümü raks müzikten çıkmıştı o şirket kapandı,şu anda o albüm piyasada yok olsa bile çok pahalı.bi ara bir dükkanda(ismini vermim) sordum adam 80 YTL dedi.ben tabi şok oldum.ama şu da gerçekki kendisi de baya pahalı satın alıyo bunu tahmin etmek zor değil.şebnem ferahta da aynı durum var internette gördüm ilk albümü olan kadını 75 YTL'ye satıyolardı.

www.myspace.com/serkancivelek

Arkadaslar...Hakkimda Turkiyede yalnis ve yetersiz haberler verilmesi beni de uzuyor...Ilk albumumu Raks Plaza Muzikle yaptim 1997 yilinda...Benzinlikte calismiyorum:):)7 yildir Ingiltere ve Amerikada durmadan muzik calismalari yaptim...Gerekli bilgileri www.myspace.com/serkancivelek'te bulabilirsiniz...Albumum halen Turkiye'de www.seyhanmuzik.com'da satiliyor...Bu yaz 2.albumumu seriatci yonetime tepkisini vermis bir Turkiye'de cikaricam...Halen New York'ta Lenny Kravitz'in keybordcusuyla calan davulcu ve basciyla 3. ve ingilizce albumumu caliyorum...Keep in touch...Peace....Klibi www.youtube.com/serkancivelek te bulabilirsiniz...

Geri