Eren Kömürlü(enstrumantal)-Ankara

Selam

Şarkıları dinledim.
Bu kayıtlar albüme konacak mı? Yani albüm soundu bu mudur?
Eğer öyleyse çöllü parçadaki bazı solo gitar tonlarının bana garip geldiğini ifade etmeliyim..
Ama Fetonya'dakiler gayet güzel olmuş.
Vokali sen mi yaptın? Merak ettim.

Davul ve bası çalanların eline sağlık.
Ayrıca genel kayıt kalitesi de gayet güzel. Davul soundu da çok hoş.

Kolay gelsin.

MG

Jokermg teşekkür ederim düşüncelerin için,sağol.Evet albüm bu soundda olacak,basımdan önce belki bi iki ufak değişiklik olur ama kabaca böyle.Stüdyo Detay'da çalıştık.Vokalleri ben yaptım.
Beğendiğine sevindim,sana da kolay gelsin
Albümden iki parçamızı www.myspace.com/ekomurlu adresinden dinleyebilirsiniz

eren13haziranmp5.jpg

Albümümüz Japonya'daki müzik severlere de ulaşacaktır,albümümüzün Japonya dağıtımı için "Rock Stakk Records" ile anlaşıldı
Ayrıca Amerikan firma "Shredguy Records"'un yayınlayacağı gitarist compilation cdsinde ben de yer alacağım Amerika'da büyük ilgi göreceği tahmin edilen Amerikalı populer gitaristlerin dışında bir Türk gitarist olarak benim de yer aldığım albüm Eylül ayında ABD'de müzik marketlerdeki yerini alacak.
Haberlerin devamı hızla gelecektir

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği kişilere yönelik hakaret ve küfür içerdiğinden silinmiştir. Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği kişilere yönelik hakaret ve küfür içerdiğinden silinmiştir. Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Forum ortamında bir insana hakaret etmenin yanlış olduğunu söyleyerek seni uyarmak yalakalık değildir,tanımadığın bir insanın müzik kültürü hakkında yorum yapmak da pek akıl kârı bir iş değildir diye düşünüyorum.Ha tabi sen karışma diyebilirsin ama sen de başkalarının müzisyenliğine karıştığın için bunu demeyeceğini düşünüyorum.

Arkadaşlar çok sağolun forumda olmaması gereken bişey olmuş ve uyardığınız için teşekkür ederim. Forum ortamında amacımız çalışmalarımızı sunmak ve düşüncelerimizi paylaşmak tabi ki hakaret etmek düşünce paylaşımının çok dışında kalıyor.
Ayrıca müzik kültürüne hakarette bulunduğu arkadaşımız Cihan iyi bir müzik kültürüne sahip bir arkadaşımızdır müzik kültürsüzlüğü ile hakaret edilecek birisi değildir,tanımadan hakaret etmek doğru değil.
Bundan sonrası için umuyorum bu tip forum amacı dışında dialoglar yaşanmaz
Ben çalışmalarımı sunuyorum ve müzik üzerine konuşmamız gerekiyor

Ünlü Fransız magazini "MetalHeart" çıkacak olan sayısında bana da yer verecektir.Bunun yanı sıra "Not Defteri" adlı dergi ile röportajımız oldu,derginin Ağustos sayısında yer almaktayım.Onun dışında hardnheavytr.com ve rockindark.com gibi iki yerli internet sitemizle röportajım oldu ve bu sitelerde röportajlarımı okuyabilirsiniz.8 Eylül Pazartesi akşamı TRT Fm'de "Geceye doğru" programında Murat Evgin'in konuğu oluyorum,12 Eylül Cuma gecesi de Yön Radyo'da "Pena" adlı programa konuk oluyorum.Benim işlerimden dolayı albüm tanıtım kapsamında basında Eylül ayından itibaren yer alacağım.Ama Eylül ayından önce de 7 Ağustos Perşembe akşamı saat 20:00 de Radyo Vizyon'da "Rockstation" programında Hicri Bozdağ'ın konuğu oluyorum.

guitar352 demiş ki:
Ünlü Fransız magazini "MetalHeart" çıkacak olan sayısında bana da yer verecektir.Bunun yanı sıra "Not Defteri" adlı dergi ile röportajımız oldu,derginin Ağustos sayısında yer almaktayım.Onun dışında hardnheavytr.com ve rockindark.com gibi iki yerli internet sitemizle röportajım oldu ve bu sitelerde röportajlarımı okuyabilirsiniz.8 Eylül Pazartesi akşamı TRT Fm'de "Geceye doğru" programında Murat Evgin'in konuğu oluyorum,12 Eylül Cuma gecesi de Yön Radyo'da "Pena" adlı programa konuk oluyorum.Benim işlerimden dolayı albüm tanıtım kapsamında basında Eylül ayından itibaren yer alacağım.Ama Eylül ayından önce de 7 Ağustos Perşembe akşamı saat 20:00 de Radyo Vizyon'da "Rockstation" programında Hicri Bozdağ'ın konuğu oluyorum.

İyi aferin sana. Bir kere de kendinden başka bir şeyle ilgilendiğini görsem dişimi kıracağım. Nereye çıkarsan çık hayat boyu bir Satriani olamayacaksın maalesef. Sadece iyi çalmak ya da iyi müzisyen olmanın yetmediğini, önce adam olmak gerektiğini hiç kimse söylemedi mi sana evladım?? İlkokulda da mı okumadın hani şu pek bilinen hikayeyi? Kaldı ki çalışın da ucuz bir taklit öteye gidemiyor maalesef. Ama sen göm gene kafanı kuma ve o küçük egona mastürbasyon yapmaya devam et.

Pek bi değerli Sn. Site yönetimi beni gene üyelikten atmazsanız fena halde hatırım kalır valla.

Evet yaptığın kişisel hakaretten dolayı zaten siteden çoktan atılmışsın.

Türkiye'de zaten gitarist projeleri çok sınırlı sayıda basında yer bulabilirken bu tip davranışlar tam bir çelişki oluyor.Koskoca emeklerle bişeyler sunmak yetmiyor dediğin gibi tek başına müzik yetmiyor.Keşke yetse ama bir işi yapıp tanıtımını yapmadığın zaman birçok emek boşa gidiyor neden çünkü insanlara ulaşmıyor.Çekememzlik yapmaya da gerek yok yoğun emekler sayesinde çoğu iş yürüyor o yüzden müzik piyasasında iş yapan,ter döken herkese saygım sonsuz ve onlara karşı çekememzlik yapmak anlaşılmaz bişey herkes çalıştığıkadar büyüyor çalışmayan büyüyemez ve çalışmadan da çalışanlara karşı kişisel laf sokmam sadece çocukça kıskançlık olur.
Şuan ikinci albüm için beste çalışmaları ile uğraşıyorum,bir yandan birsürü müzik marketle anlaşıldı,bir yandan bir parçaya video klip çekilecek onun çalışmalarına başlandı,bir yandan başka projelere benim müzik yapımlarım oluyor tiyatro oyunları gibi ve biryanda da kendi kişisel müzik çalışmalarım oluyor yani hayatında müzikle bu kadar zaman harcayan ter döken biri olarak bazı şeyleri hakettiğimi düşünüyorum ve emek veren herkesinde emeklerinini karşılığını alması gerektiğine inanıyorum.Bu yüzden emeğe saygı şart olan bir durum

Eklemek gerekirse Kalan 24 de "Yeraltı" programına konuk olacağım ve de Kanal B de " Anka" programına konuk olacağım.Şuan Anka sezon tatilinde olduğu için ve de yeraltı programı için de önce bir perormans videosu çekilmesi düşünüldüğü için kesin günü şuan belirtemiyorum.Daha detaylı bilgiyi burdan da paylaşacağım

Eren Kömürlü@TRT Fm (8 Eylül P.tesi-22:00)

8 Eylül Pazartesi gecesi saat 22:00 de TRT Fm'de "Geceye doğru" programında Murat Evgin'in konuğu oluyorum,albümden parçaların çalınacağı,hoş sohbetlerin olacağı programı Türkiye'nin dört bir yanından dinleyebilirsiniz

İstanbul :91.4
Ankara:104.4
İzmir:94.7

Türkiye'nin tüm şehirlerinden dinleyebileceğiniz programın şehrinizdeki frekansını öğrenmek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz:

http://www.trt.net.tr/wwwtrt/frekanslar.aspx?tur=RD

Yeni bir konser haberimizi de çok yakında detayları ile açıklayacağım.

Albüm ön satışlarımız başlamış bulunmaktadır.Eylül'ün üçüncü haftası Türkiye dağıtımı başlayacaktır.Ön satışlarla ilgilenen arkadaşların bana ulaşmasını rica ederim.
Ayrıca daha önce bahsettiğim Amerikan "Shredguy Records"'un üretimi olan ve benim de yeraldığım comp. gitarist albümünü satın almak isteyen arkadaşlar olursa da bana ulaşabilirler

Biliyoruz ki gitar da diğer çoğu müzik enstrumanı gibi çok nankör bir enstruman olduğu için onla sürekli uğraşmak gerekiyor.Gitar düzenli bir biçimde hayatımıza işlemediyse gelişi güzel ayrılan zamanlarla üst seviyelerde gitar çalınabilineceğine inanmıyorum.Bu yüzden kendime yönelik müzik çalışmalarına ağırlık veriyorum.Sonu olmayan ve nankör bir işle uğraştığımız için kişisel çalışmalar yapmak ta şart

guitar352 demiş ki:
Biliyoruz ki gitar da diğer çoğu müzik enstrumanı gibi çok nankör bir enstruman olduğu için onla sürekli uğraşmak gerekiyor.Gitar düzenli bir biçimde hayatımıza işlemediyse gelişi güzel ayrılan zamanlarla üst seviyelerde gitar çalınabilineceğine inanmıyorum.Bu yüzden kendi kişisel çalışmalarım oluyor
Yani teknik alıştırmalardan vs. bahsediyorsun, anladım.
Eyvallah.
MG

Geri