Eren Kömürlü(enstrumantal)-Ankara

lovelife_s çok teşekkürler.Program 27 Kasım'a ertelendi bu arada belirteyim
.Jokermg teşekkürler,anlatım olarak Gm-adim-a diyez yerine Gm-adim-Bbemol yazmak belki daha iyi olabilirdi ama sonuçta aynı şeyi anlatan ve anlaşılması da çok kolay olan,sorun olmayacak bir anlatım çok fazla üzerinde durulacak bi konu olduğunu düşünmüyorum.Teşekkürler ama yine de.
Keremcim gruba bir vokalistin dahil olması bize çok şey kazandırıyor.Öncelikle albüm önemli bir kayıt ve işini iyi yapan insanların yer alması gerekmekte ben de bir vokalist olmadıgım için grup için önemli bir eksiği tamamlamış olduk.Onun dışında konserlerde de önemli rol üstlenecek,seyirci ile iletişimi artıracak,sahnedeki rengi artıracak bir yenilik bu.Vokalli parçalarımızdaki frontmenlik görevini de başarıyla üstlenebilecek olması önemli ve bu konuda Emre'ye güveniyoruz.Ayrıca sahnede vokalistin yer alması benim de sahnemi olumlu yönde etkileyecektir.Ve tabi gruba 4.bir beyinin girmiş olması da kuşkusuz bizi ileri götürecektir.Yeni kadromuz ile çok yakında yeni konser tarihlerimizi açıklamayı umuyoruz.yeniden sahnelerde olmak için sabırsızlanıyorum

guitar352 demiş ki:
.Jokermg teşekkürler,anlatım olarak Gm-adim-a diyez yerine Gm-adim-Bbemol yazmak belki daha iyi olabilirdi ama sonuçta aynı şeyi anlatan ve anlaşılması da çok kolay olan,sorun olmayacak bir anlatım çok fazla üzerinde durulacak bi konu olduğunu düşünmüyorum.Teşekkürler ama yine de.

?

Tesekkurler Melih,Murat bey yazmış olduğum yazı hakkındaki yorumuza karşılık yazdım soru işareti koyma nedeninizi anlayamadım.Bu arada imzanıza bakılırsa şuan askerdesiniz öleyse hayırlı teskereler,umarım istediğin gibi askerliğini tamamlar hayatına devam edersin,kolay gelsin
27 Kasım Salı günü K-rock fm "Gitarist " programına konuk oluyorum tekrar hatırlatmakta fayda var.Program 20:00-23:00 arası yayınlanacak.İstanbul dışında olan kişiler için ya da İstanbul'da olsa da programı netten dinlemek isteyenler olursa www.krock.com.tr adresinden programı dinleyebilir

Metaltr için hazırlamış olduğum yeni köşe yazım için link:

http://www.metaltr.net/modules.php?name=Kose_Yazilari&op=viewarticle&artid=144

Yeni kadromuz,yeni bestelerimiz ile Şubat ayından itibaren tekrar sahnelerdeyiz.Yeni canlı performanslarımızı iple çekiyorum.Ayrıntıları yakında açıklayacağım

Müzik yapmış olduğum Tiyatro oyunu da hızla ilerliyor.Oyun çok yakında hazır oluyor 9 Şubat Promiyer diyelim.Oyun için yapmış olduğum müzikleri dinlemek isteyen,oyunu izlemek isteyen arkadaşları bekleriz,bu konudaki ayrıntılar da yakında...

Beraber çalıştığım Tiyatro Ayakbağı topluluğu ile Woyzeck isimli oyun 9 Şubat'da gösterime başlıyor.Müziklerini yapmış olduğum oyunun promiyeri Ankara Çağdaş sahnede oynanacak.Oyun hakkında detaylı bilgi için www.tiyatroayakbagi.com sitesini ziyeret edebilirsiniz.
Grubumuz ile konserlerimize de tüm hızımız ile devam edeceğiz.Yeni kadromuz ile ilk konserimiz 1 Mart Cumartesi günü İf performance hall'da gerçekleşecek,Yeni parçalarımız ve yeni yüzümüz ile 1 Mart Cumartesi gecesi sahnede olacağız,herkesi bekleriz.ayrıntılar yakında,takipte kalınız

1 Mart Cumartesi gecesi If performance Hall sahnesindeyiz.Albümden parçalarımıza yer vereceğimiz konserimizde saat 23:00 sularında sahnede olacağız.Konserimiz ücretsizdir,herkesi bekleriz

Konserde olan,müziğimizi paylaşan herkese çok teşekkürler.Çok keyif alarak çaldığımız bir konserdi.Gelen,destek veren herkese teşekkürler.Önümüzde görünen diğer konserlerimiz hakkında çok yakında bilgi vereceğim,konserlerimiz tüm hızıyla devam edecek

18 Nisan Cuma günü Çizmeli Kedi'de(Konur sokak-Kızılay) performansımız olacaktır.Konser başlangıç saati 21:30,giriş ücretsizdir,bekleriz

O konser albüm tanıtım başlıklı bir konser değildi ama sonuçta orda olup izleyenler albümde yer alan parçalarımızı dinlediler ve albüm tanıtımını yapan bir konser oldu.Albümden promolar bir iki haftaya nette olacak.Geçmiş olduğumuz 18 Nisan "Çizmeli Kedi " konserimizde olan herkese teşekkürler,yeni konser haberlerimiz ve albümden promolar çok yakında.

Selamlar Can,evet teknik bir aksaklıktan dolayı o yazım şuan okunamıyo.Yazı demişken Rockstation dergisinin çıkacak olan sayısındaki kısımımda Gibson Les Paul hakkında bir yazıma yer veriyorum.Kısaca tarihi,yapısı,kararkteri,gelişimi,modelleri vs. gibi konulara değindim.

Geri