Eren Kömürlü(enstrumantal)-Ankara

Francium'un videosu netten baya indirilmişti.Ne zamandır linkini de silmiştim.Şimdi yeni bi link ayarlayıp,asarım yakında onu tekrar...Ayrıca şuanda sizlere sunmak istediğim yeni bi video çalışmasıyla uğraşıyorum.Umuyorum ki onu da yakın bi zaman içinde hazırlayacağım...

Çook eski bir garage konserimizden fotolar.Hacettepe'deki fotoları da yakında asacağım.Daha elime geçmedi de...:D

taa ilk konserimizden fotolar(saklıkent upload)

(sahneyi bırakıp saolnun içinde de epey dolaşmıştım...)

işte ilk ve ikinci konserimizden fotolardı bunlar.Sahne tozunu yutmaya başladığımız zamanlar :D

Yeni konser fotolarını da asacağım...

Sevgili Eren ile bugun tanıştık garajın kapısında daha dogrusu o beni tanıdı ..Eren bahsedildigi gibi bi insan degil sagda solda donen tum laflar fasa fiso bunu gördüm.
Sana tüm çalışmalarında başarılar diliyorum Eren yolun açık olsun..

erenin o resimdeki saklıkent upload konserinde ordaydım,müziğine,grubuna,tarzına saygı duydum o gün.tanıştık,kaynaştık,hacettepeli rocker'lar biraradaydık o gün.eren'in davulcusu talat ile tanıştık kendisini tebrik ettim yüksek performansı nedeniyle o gün.güzel bir gündü o gün.Fenerbahçe futbolcusu vardı bi zamanlar,adı Ogün. :twisted: :sniper :dan

kendi tarzindan cok farkli bir tarz yapsak da bize karsi olan begenisini "rocker tepkisi" ni umursamaksızın açıklayacak kadar olgun ve kaliteli;

2 3 sene oncesinde ÇSM'de yapılan muhabbetlerdeki eren komurlu haliyle neseli ve iyi;

sahnedeki performansi ve kalitesi ile kral gitarist Eren dostumuzun sağlam adımlarla ilerledigini görmek bizi mutlu ediyor...

Funk a'la Turka olarak ona saygi duyuyor ve seviyoruz... :D

Saolun arkadaşlar...
FunkAlaTurka'ya selamlar ben de sizlere saygı duyuyorum ve seviyorum.Umarım birgün aynı organizasyonda sahne alırız,bunu gerçekten çok isterim.
Melih istediğiniz herzaman anfim,vs.. emrinize amade...
Sevgili Doğukan evet ilk konserimize gelmiştiniz,çok güzel bir gündü,desteğiniz için teşekkürler
Cihanla da beraber çok gitar çaldık,iyi çalar kendisi..Cihancım sana da başarılar
Emre eyvallah,Can saol sen de bilgilendirdiğin için,evet hem de pişti olmuş.:) (2 emre :))
Murat saolasın 28 mayıs'ta hepberaber garagedayız

Önümüzdeki konserimiz:

28 Mayıs Pazar yer:Garage rock bar

sahnede:
Eren Kömürlü
Haylaz
Rakun
Garez
Haraptar

ve sürpriz bi grup daha gelebilir.Ama kesin kadro budur...

Saolasın Melihcim....

28 Mayıs Pazar

sahnede:
Eren Kömürlü
Haylaz
Rakun
Garez
Haraptar

yer:Garage rock bar
konser başlangıç:17.30
giriş+1bira=7.5 ytl

erencim "ek1" muhabbetini duyduk arkadaşlarla çok güldük hakikaten... yine de güzel bir düşünce demekten alamıyoruz kendimizi gülmekten alamadığımız gibi...

yazık sana valla...

Git Erenin yüzüne söyle bunları burda Eren Kömürlünün müziğinin paylaşıldığı tartışıldığı bi platformda gereksiz konuları taşıma
özelliklle sonunda yazık sana demişsin kendi cehaletine bakmadan nası böyle boyundan büyük laflar edebiliyorsun hayret yani ?!?

Geri