Gael Garcia Bernal

son dönem latin sinemasının piyasaya sürdüğü yetenekli meksikalı aktör.pek sık görür olduk filmlerini.iyide filmler hani;(bkz.amores perros,the king,motorcycle diaries..)

Oscar almadan düşeyim ben buralara Edmond...

Son gözdelerimden diyim Bernal için...
Motorsiklet Günlüğün'de ki rolüyle alakalı atak bir sempatim oluşmuştu belki Bernal'a...

Ancak;beğenimin tek nedeninin bu olmadığını yavaş yavaş yüzüme çarparak kanıtlamakta...

Günah ile Paramparça Aşklar ve Köpekler'de ki başarısı göz ardı edilemez...

Umarım oscar alır çünkü onu gerçekten hakeder. Gerçekten başarılı bir aktör. Motosiklet Günlüğü ve Paramparça Aşklar ve Köpekler de de çok başarılı performans sergiledi fakat Oyuncunun 2004 yapımı Bad Education (Kötü Eğitim) filmini mutlaka seyretmelisiniz, ordaki travesti rolüyle gerçekten artık aşmış bir abimiz, hayran kaldım oyunculuğuna. Harika...
Bad%20Education.jpg

Saygılar...

_ERHAN_ demiş ki:
Umarım oscar alır çünkü onu gerçekten hakeder. Gerçekten başarılı bir aktör. Motosiklet Günlüğü ve Paramparça Aşklar ve Köpekler de de çok başarılı performans sergiledi fakat Oyuncunun 2004 yapımı Bad Education (Kötü Eğitim) filmini mutlaka seyretmelisiniz, ordaki travesti rolüyle gerçekten artık aşmış bir abimiz, hayran kaldım oyunculuğuna. Harika...
Bad%20Education.jpg

Saygılar...

kadından daha ii kadını oynayan bi adam olabilirmi???bakınız gael garcia bernal...muhteşem bi oyunculuk...

ilk defa amores perros'ta izlemiştim ben.dikkat çeken bir oyuncu hem yeteneği hem de görünüşü itibariyle (benim dikkatimi çektmişti yani =) ).daha sonra The Motorcycle Diaries'de Che rolünde izleyince sempatim iyice arttı zaten =).Bad Education da kesinlikle izlenmesi gereken bir film.

Geri