Fe-mail

Fe-Mail'i 2 kez izledim ikisindede gercekten izleyene hitap ederek çaldılar.Sahnede kendilerini çok sağlam gösteriyorlar ve insan izlerken resmen hipnotize oluyo böyle devam arkadaşlar.harbiden çok sıkı gidiyosunuz tebrükler :)

yiğit ne diyon abicim allah aşkına..... bu kadarını da görmedim walla.....

hadi bakalım kolay gelsin....

tüm fe-mail insanlarına teşekkür ediyorum konya konseri için başarılarının devamı falan filan ayaaaa.... :D

sevgi&saygı....

bezafisvektorelpembecervq3.jpg

Logomuzu da sizlerle paylaşalım efendim.

Ve son olarak hatırlatmayı da yapalım, Fe-mail yarın gece Bursa Çaçaron Rock Bar 'da tüm Bursalıları bekliyoruz.

exciting19 demiş ki:
HeLLbOy18 demiş ki:
Kutlarım performansınız gibi fotoğraflarınız da ii çıkmış.Hayatta başarılı olmanızı temenni ederim.Okuduğunuz belli bir bölüm filan var mı?Ne bilim psikoloji gibi mesela...Ya da konservatuvar...
ben müzik bölümü okuyorum kendi adıma....

cvp için teşkkür ederim.Ve de yarın ki BuRsA konseriniz için başarılar dilerim...
:)

Eskişehir'de başarılar :)
Bu pazar Kakao olarak biz de 00:00 sularında Eskişehir Hayal'deyiz. Programınız bitince dinlemek isterseniz bekleriz.

Sevgiler
MG

yağmurcum biraz geç oldu ama sonunda forumunuza yazma fırsatı buldum özürdilerım bende yenı bı projeye basladıım ıçın pek fırsat bulamadım ve ıstanbuldun bu sabah geldım mümkün oldukca gelicem konserlerınıze her nekadarn yağmur hanım sen benı eksende(konserlerımıze gelceını söyleyıp gelmedın)görüsmek üzere saygılar....

ya forumda biraz göz gezdirdim..baterist arkadaşa baya bi ilgi var valla ne diyim arkadaşın erkek arkadaşı varsa kolaylık versin valla..yoksada ne diyim neyse gelelim müzik olayına.......ben ilk olarak baya önceden izlemiştim baya iyilerdi bazı hatalar vardı ama onlarıda zaten düzeltmişlerdir bundan eminim kolay gelsin arkadaşlar...........

Geri