Lambalı Amfi Alacağım Yardım Edebilir Misiniz? :)

Lambalı amfi öneriniz

• Toplam oy veren
    62
yukarıda bir arkadaşın da belirttiği gibi gitardan volümü kısıp amfi volümü ile kafandaki tona ya da karakteristiğe daha rahat ulaşırsın diye düşünüyorum.

Sevgiler.

Volümü kıssın da thrash mi çalsın? Olur mu yahu? Gitardan volümü kısınca ton temizlenir. Thrashçi adama rock mı çaldıracaksın?

"Benim treşçimeee zorla bluuz çaldırdılaaar!" diye inletirim ortalığı hafazanallah!! :D

Evet distortion ama boost hiç kullanmadığım için pek yorum yapamam ama blackstarın cleanine distortion eklemeyi düşünüyorum (gönül isterdi ikisini de ama para elvermiyor)

Evet distortion ama boost hiç kullanmadığım için pek yorum yapamam ama blackstarın cleanine distortion eklemeyi düşünüyorum (gönül isterdi ikisini de ama para elvermiyor)

Yukarıda vatandaş benim unuttuğum Mooer Green Mile'ı ekledi, o da olur :)
Blackstar'ın clean tarafında tek bir tone düğmesi var. Üçlü ekolayzerden kendini mahrum etme. Sabret, TS tarzı bir pedal edin. İşin standartından kendini soyutlama.

Tabi şöyle bir sorun da var benim 10 inçlik hoparlörlü ibanez sw15 bas amfisi olmasına rağmen benim 8 inçlik nuxtan daha iyi ses çıkarıyor hoparlörün büyüklüğü çok önemli bence

Geri