forsakenity(heavy metal/metalcore) ankara

Eeth sanırım bu konser olcak artk yılın başından beri konser vermeye çalışıyoruz hepsinde değişik bi sorun çıkıo bundada sorun çıkmaması dileğiyle koparalım kafaları :deli

29aralk06qm8.png

Yarınki konser için Forsakenity'ye başarılar dileriz..

evt bu yıl sanırım lanetliiz :( bu seferde tam düzgün gitçek derken monitörlerden biri bozuldu ve jak olmaması yüzünden yine sorun çektik.neyse sonradan biras toparladık yapcak bişey yoktu.(gelecek yıla artk :) )Bizi dinleyen herkeze teşekkür ederiz...

konserimizde ve ayni zamanda dogum gunumde beni yalniz birakmayan tum arkadaslarima ve bizi dinleyenlere buradan tesekkur ediyorum. kanimca guzel performansti fakat 7.parcadan sonra gitaristimizin basi dondu ve fenalasti biz de konseri kesmek zorunda kaldik . burdan ona tekrar gecmis olsun diyorum.. golge bar ekibine de her turlu anlayis ve teknik destek icin ayrica tesekkur ediyorum:)

evt :) bu seferde hersey düzgün gidio monitörde bişi yok hasta olan yok derken bi anda yere yapıştm :) güsel gidiodu ama devam edebilcek gibi deildm açıkçası ki daa soorada konser yerine inemedim neshe ben gruptan özr diler destekleen herkesede teşekkür ederm...

Geri