forsakenity(heavy metal/metalcore) ankara

sucuk çok kokar be :D

29 ekimde yeni repertuarımızla ve yeni ismimizle if performance hall da sahnede olacağız . herkesi bekliyoruz , geri döndük :D

organizasyon if konserinin belirsizliği nedeniyle birdenbire değişince dip de sahne aldık :) elektrik kesintisi falan baya bi zaman çaldı ve yalnız 4 parça çalabildik . . . bu kısa performansa rağmen orada bulunanları eğlendirebildiysek ne mutlu bize . . :)

Arkadaşlar tekrar kusura bakmayın biliyosunuz uzun uzun konuştuk elimizde olmayan sebeplerden dolayı 5 şarkı çalabildiniz ama 5 şarkıda bile 10 şarkılık eylendirdiniz bizi ellerinize emeğinize sağlık en kısa sürede görüşmek üzere kendinize iyi bakın...

!!!!

evet arkadaslar 29 ekimde saolsun onursal araya bi yere soktu bizi... bizde bisiler calmaya calistik elimizden geldigi kadar...

ancak elektirikle ilgili bir problem olunca olaylar aksadi. bole olsun istemezdik. bu kimsenin elinde olan bir sey deildi.
sadece biz sahnede calarken saygısiz bi sekilde ve kovulurcasina asagi indirilmemiz beni ve grubu hiç mutlu etmedi. onursalin elinde olan bir sey deildi sozum onada deil zaten.

ayrica gercekci olalim kimseyide eylendiremedik. sahneye isindik derken asagi inince ve bende sarhos olunca gitariste bayilma tehlikesi gecirince pek bisiye benzemedi. yine saolun eylendirdiniz demissiniz.

ben grubumuda dip i de burada kötülemedim oyle bir amacımda yok zaten sadece dusuncelerimi yazdim...

saygilar...

Hehe :) turulun dediklerine katılıorm özellikle ben ...o gün ciddi hastaydım...zor ayakta duruodm...sahnede geçer die düşündüm ama bayılıodm umarız bir daha benzer aksilikler çıkmas...

Geri