Yeşil Yol

Bana gören en iyi Stephen King romanlarından biri^.Sinema uyarlamsıda muhteşem.Oldukça uzun surmesine karşın inanlmaz etkileyici ve güzel bir film.Mutlaka mam mutlaka izlenilmesi gereken bir film

süper bi film_ciddi anlamda etkilendim_kaç kez oynarsa oynasın kendini tekrar izlettirebilen sayılı filmlerden...

Bundan birkaç yıl evvel Yeşil yol filiminin VCD formatında yeni çıktığı ve VCD Player denilen gevur icadınında yeni yeni yaygınlaştığı bir dönemde aileme bir vcd player aldırmak istiyorumdum.. Almiyorlardi.. Bende arkadasimin vcd playerini ve yeşil yol filimini kaptim eve getirdim.. Taktim filmi evdekilerle hungur hungur aglayarak izledik ve ertesi gun vcd playerim oldu :) Cok etkileyici bir baş yapit..

beni bi arkadaşım zorla sinemaya götürmüştü. nedense çok dikkatimi çekmemişti bu film ancak yeşil yol filmini 4 kere falan izlemişimdir. gerçekten çok etkileyici, insanın içine işleyen bi bir filmdi ve tom hanks'e bir kez daha hayran oldum bu filmde...

Mahkumlara,suçlulara farklı bir gözle bakmanızı sağlayan bir film.Birçok etkileyici diyaloga,sahneye sahip bir filmdir.Özellikle idam sahneleri ve fare takıntısı olan adamla gerçekleştirilen diyaloglar.

Geri