Az Vodka- Uşak

tomahawq demiş ki:
kancabass demiş ki:
İstanbul, Ankara, İzmir dışında rock müzik yapmayı sürdüren arkadaşları takdir etmek şart. İnşallah çok iyi yerlere gelirsiniz. Başarılar....
kesinlikle katılıyorum. benim bildiğim uşak en mahrumyet bölgelerinin başında geliyor hele müzik konularında. bir gün oradayken bassgitara tel sordum ve bulamamıştım. böyle bir yerde grup kuranlara bizim gibi geniş imkanları olan gruplar destek vermeli diye düşünüyorum. izmirli 412'den bi isteğiniz olursa destek vermeye hazırız arkadaşlar!
Arkdaşlar okuyunca gözlerim doldu gerçekten sizlerin desteğini almak çok güzel Tüm grup arkadaşlarım adına hepinize çok teşekkür ederim sizin de desteğiniz ile inşallah iyi yerlere geleceğiz .Tekrar tşk.

sewgılı grup arkadaslarım sızle gurur duyuyorum,cok iisiniz bee, alicim sana,fatihcim sana,erdemcim sana,hakancım sana coookkk tesekkurler nıe mı içimden geldi be sizi sewiorum:)bide su war ben 'wings of a butterfly' solemek ıstıom ona gore bıdaha kı calısmaya dıom hanı anladınız deme

sewgılı grup arkadaslarım sızle gurur duyuyorum,cok iisiniz bee, alicim sana,fatihcim sana,erdemcim sana,hakancım sana coookkk tesekkurler nıe mı içimden geldi be sizi sewiorum:)bide su war ben 'wings of a butterfly' solemek ıstıom ona gore bıdaha kı calısmaya dıom hanı anladınız deme

tomahawq demiş ki:
ne demek, her zaman yanınızdayız 412 olarak..

tomahawq demiş ki:
ne demek, her zaman yanınızdayız 412 olarak..

walla az vodkayı dınledim manjak bi grup hepsi birbirinden güsel çalıyo başarılarınızın devamını dilerim bu arada nerede çalacaksınız o konuda bilgi verirseniz sevinirim :metal :metalhead

çok yakından takip ettiğim bu grup bence kısa zamanda çok iyi işler yapıcak ve tahmin ediyorum istedikleri yere gelicektir
hepinizi selamlıyorum
hakanı ayrıca öpüyorum kardeşim...

son çalışmalarında yine beraberdik her geçen gün kendini yenileyen ve çok çabuk gelişen bu grubu dinlemeye doyamıyoruz
hepsini ayrı ayrı tebrik etmek lazım bence
tebrikler

Geri