Guitar Rig effect bank ?

U

uGUR-CC

mrb arkadaşlar
pc de guitar effect process olarak guitar rig kullanıorum.. cubase le entegre biçimde su ana kadar kullandığım en iyi yazılım.. sormak istediğim ve yardım almak istedğim bi konu var , yeni effect bankaları bulunabilcek bi site varmı ben cok aradım bulamadım.. yada bu programı kullannan arkadaşlar varsa bu program hakkında pufler yada paylaşılabilecek bilgiler varmı
saolun..

bu arada sitede yeni üyeyim mix ve mastering üstüne bi kaç yazı okudum cok keyifli bir site ..

bende guitar rig 2 kullanıyorum, stand alone olarak kullanıyorum ben,kendi tonlarını yaratmaya bak,bi tek sansamp ve graphic eq ile bile muhteşem tonlara alabilirsin bide ardına chorus,delay filan eklersen süper oluyo, hazır tonlar bende bulamadom am burda böle bi paylaşım olayı oluşturursak çok güzel olur

Arkadaşlar bu programı standalone moddaki gibi kayıtta kullanabiliyormusunuz. Mesela Cubase açıkken sanki bir processormus gibi eş zamanlı kullanabiliyor musunuz? Yoksa bir VST Plug-in olarak mı kulanabiliyorsunuz?

arkadaşlar bu yazılım super bende kullanıyorum cubase içinde audio kanal acıp insert tan efekler ekleyerek kullanılıyor çok keyifli.Bank olayına gelince native ens. firmasının sitesinde var ama galiba orjinal yazılım alanlara veriyorlar bankları.eğer elinde olan varsa paylaşyın lütfen yada site bilen varsa ;)

ben kendi tonlarımı yaratmakla uğraşıyorum,elden geldiğince basit düzenekler kullanıyorum, elinde güzel efekler olanlar hemepaylas.com vs bi yere atıp buraya koysun iyi olur,bende koycam bi ara

Geri