Bilinmeyen Strat ?

arkadaşlar elime yeni geçen bir strat var sapı biraz inceltilmiş fretlemesini yeniden yapmışlar falan ... işlem sırasında headstock silinmiş ve hiç bir yazı yok. yalnız strat için çok farklı uç noktalarda özellikleri var bir birinden çok bağımsız... 1Volume 1 Tone. HSS wilkinson manyetikler; sonradan mı takılmış bilmiyoruz. ash gövde luthier söyledi ve üstünde de sanırım ash, bir kapak var. siyah ve pick guard da siyah. burgular gibsonun çan tipinde ama metal hani plastik başlıklı değil. floyd rose var lisanslı. klavyedeki inlayler pearl inlay. head stock fender gibi çok güzel bi yuvarlak head stock var. gül ağacı klavye falan. resimlerini çekip yükleyeceğim ancak deneyince herkes çok kaliteli olduğunu anlıyor şimdi satmak için bi gidip geliyorum o yüzden öğrenmek istedim bunu bilen vardır birisi. şimdiden çok teşekkür ederim

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
akşam ekleyeyim de hiç bir belirti bulamadım abi nasıl bir gitarsa fiyatta biçemiyorum şimdi markası bilinmeden istediğim fiyatı da söylemem mantıksız gibi olur ... bakalım ne olacak forumu karıştıracak mıyız :D

Geri