The Kabaktadı(Alternatif) - Ankara

Mor ekşisinin dağılmasıyla grubun vokali Özge ile yeniden kurulan 2006 model bir alternatif gruptur.Grup elemanları

Vokal - Özge
Davul - Oğuz
(yanılmıyorsam eski soulitary davulcusu)
Elektro - Eren
Bas - Rıza

Grup 26 nisan 2006'da Garage Rock Barda sahne almış ve hepimizi bizden almıştır.
şu an için rutin bir bar programı bulunmamaktadır fakat umarız bu gerçekleşir
kayıt demo vs. şu an için mevcut degildir.

Başlığı görünce şaşırdım..
Sağol can cm:)
Kabaktadının ilk konseri değildi bu...daha önce Garaj da dahil olmak üzere bikaç yerde konserimiz oldu..Bar programımız yok henüz olurmu bilmem:)
bugün gelip dinleyen herkese teşekkürler..tekrar görüşürz umarım

Merhabalar bugün çok kastım gelmek için fakat stüdyo zamanlarım beni kilitledi barın önünden geçmeme rağmen uğrayamadım özür dilerim.

Umarım çok iyi geçmiştir.Başarılar tüm gruba veee Ouz ' a ;)

dod dod dod dod dod dod dod

gitaristlerinin kayıtlarını dinledim.Çok etkileyiciydi.Yalnız kendisini görünce tövbe bismillah bi tuhaf oldum.O nası bi karizmadır yahu.Nası farklı bi görünüm.Çok takdir ettim takip ediyorum...:)

bende erenleyken sahnede kulağıma takılan gitar tınılarıyla bulutların üstüne çıkıyorum.Sonra tipi görünce tevbe bismillah:)inancım artıyo.Dostum parmaklarını kırıcam çok iyi çalıyosun.Bende takip ediyorum.Haydi maça haydeee!!!Kadıköy bir iki bir ikiiii!!!!!!!!

Arkadaşlarım konserinize gelmiş çok beğenmişler ben gelemedim malum iş güç tanışmayı canı gönülden istediğim bi grup başarılarınızın devamını dilerim...

Birkaç ay önce IF'de Kılçık'tan önce sahneye bi Kabaktadı çıkmıştı o sizdiniz sanırım ama başında the'sı yoktu onların..:) Eğer izlediğim Kabaktadı iseniz gayet başarılıydınız.Guano Apes yakışıyo size :)

Tek eleştirim:Vokal biraz fazla sakindi.Hızlı şarkıların enerjisini yansıtamamıştı pek.Ama dediğim gibi,geçmiş zamanda 1 kez izledim,değişiklik olmuş olabilir.

Başarılar.Kolay gelsin

Yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar..

sevgili keti; IF de izledğin kabaktadı da bizdik:) "the" sı biraz tartışmalı oldu:) sahnedeki enerjiye gelince haklısın:) umarım zamanla daha ii olcak:)

teşekkürler..görüşmek üzere

maresalx demiş ki:
Mor ekşisinin dağılmasıyla grubun vokali Özge ile yeniden kurulan 2006 model bir alternatif gruptur.Grup elemanları

Vokal - Özge
Davul - Oğuz
(yanılmıyorsam eski soulitary davulcusu)
Elektro - Eren
Bas - Rıza

Grup 26 nisan 2006'da Garage Rock Barda sahne almış ve hepimizi bizden almıştır.
şu an için rutin bir bar programı bulunmamaktadır fakat umarız bu gerçekleşir
kayıt demo vs. şu an için mevcut degildir.

Burda yazılanlarda eksik ve yanlış bilgiler var bilmeden yazmayalım lütfen!!! Grubu Oğuz , Eren ve ben 2005 yaz sonu kurduk bir kaç vokal değişimi sonrası Özge bize katıldı bir kaç kayıdımız var onlarıda zaman içerisinde buraya koyarız the Kabaktadı! nın mor ekşisi ile hiç bir bağlılığı yoktur 2 grubuda bilen aradaki farkıda bilir zaten... Bugüne kadar bizim yanımızda olan ve bizi destekleyen herkese teşekkür... the Kabaktadı! Bass...

Sana kabaktadı adına forum aç diyen olmadı şahsen banada haber verilmedi diğer elemanlarında haberi yokmuş grup hakkında hiç bir bilgi almamışsın madem açıyorsun insan bir sorar neyin nesi bu grup diye değil mi ? Bizde sana gerekli bilgileri veririz sende yazarsın. Sorun kabaktadının forumunun senin tarafından açılması değil sadece gereken şeylerin yazılmaması grup hakkında gereken bilginin alınmaması aksine mutlu oldum görünce sağol emeğine sağlık...

ayrıca gerginliğe de gerek yok. maresalx arkadaşmada çok teşekkür ederim bize bu sayfayı açtığı için. yoksa bizim bişey yapacağmz yoktu.bizi dinleyen ve destekleyen arkadaşlarada ayrıca teşekkür...

meraba ben kabaktadının davullarını çalar satarım işim budur benim..bi de gitaristi görünce insan hakkaten tevbe tevbe bismillah diyo.yok öylede demiyoduda ne diyodu ya.neyse görünce anlarsınız zati..

Geri