Concrete Donkey (Punk Metal)- Ankara

Süfer bi konserdi kafalar koptu, bagetler uçtu, halit düştü, can dağa kaçtı, dağ yandı bitti kül oldu şerefsizim. Bundan sonra konkriit dankiy fanıyım . hiçbi konserini kaçırmicam. "bir dakikalık sessizlik" adlı müzikal bilgelik, ustalık... dolu besteye kimse değinmemiş. ben en çok onu beğendim. böyle devam kafalar kopsun, sitey danki, sitey hevi. bu arada sizden tineyc mütınt ninja törtıls ile emrahtan rin narin narin yarim kavırı istiyoz.

Bombalar gelecek. Hepinize teşekkür ediyoruz.
Konserler devam edecek. Concrete Donkey'nin konser sözleşmesindeki en büyük şartı "Sahnenin büyük olmasıdır". Türkiye'nin tek konserde en çok meşhur olan forum grubu Concrete Donkey artık daha büyük sahnelerde yer alacaktır.
Çizgi film müzikleri ve Disco şarkıların sert yorumları ile burada olacağız.

EŞEK KALIN TAVİZ VERMEYİN!

Sn. Hamit;
Kınama mesajınızı aldım... Ben de kendisini çok sever, sayarım, konserlerde gördüğümde sevinirim, ama hala düşmanımdır kendisi... :p (Hem bu konserde beni de çekmiş, geldi gösterdi, ne güzel :) )
Neyse, ben koyayım bari, Abdurrahman Abi'nin yokluğunda çektiğim fotoları...
gazikonseri0809tx.jpg

gazikonseri0879cu.jpg

gazikonseri0898gm.jpg

gazikonseri1001va.jpg

İşte Onur'un harika sololarının ilki... :arrow:
gazikonseri0965fh.jpg

İşte büyük grup Melaton'inin gitaristinin, EŞŞEÐE gösterdiği saygı... (alkış)
gazikonseri0936ps.jpg

gazikonseri1044uo.jpg

gazikonseri1067ma.jpg

Sahnede bir ben eksiktim... Davulcu bile şarkı sırasında en önde...
gazikonseri1098qn.jpg

Sağol ellerine sağlık Gökhan'cığım. Bir de videolar varmış sana zahmet onları da bir hemenpaylas.com yaparsak memnun olurum :)

ah ulan! :metalhead alemin 1 numaralı kapitalisti umut bile o konserdeyken ben ben :metal kapitalizme adeta:metalhead :metalhead destek veriyormuşcasına iş yerindeydim ya...
üzüntümü ve utancımı kelimelere dökemeyeceğim... şöyle ifade etmek gerekirse "ALLAH :metal BELANIZI VERSİN ULAN":metalhead özellikle onur "maynd cream" senin o virtüözlük ötesi bir teknikle attığın soloyu duymak için çok şey feda ederdim...
şimdi gidip önce buraya sonra da ibanezin:metalhead sitesine başlık açıyorum türk bas virtüözü onur:metal diye... ""SAHNE AÐLAMIŞ ULANNNN"!!!! o nası hareketler:metal legato tapping'ler çaldığın şey bas gitar olamaz abi... herkesin g.tü düşmüş eminim...
ALLAH BELANIZI V :metal E :metal R :metal S :metal İ :metal N.....

Ben de bugünden itibaren bir Concrete Donkey fanıyım. Hatta tez vakitte Mela-ttonin elemanlarıyla "Concrete Donkey Fun Kılap" çalışmalarına başlamak şart oldu. Yok böyle bir konser performansı, görmedim duymadım.

Öncelikle grup elemanlarını - özellikle de Onur'u - tebrik ederim. Performanslarıyla bu işi ne kadar ciddiye aldıklarını belli ettiler. Gelecekte kafaları koparacaklarından şüphem yok. Beste ise mükemmeldi. Politik sözler Concrete Donkey'in en önemli unsurlarından olmalı bence de. Tebrikler...

Sitey Danki...

gbanes374 demiş ki:
Sn. Hamit;
Kınama mesajınızı aldım... Ben de kendisini çok sever, sayarım, konserlerde gördüğümde sevinirim, ama hala düşmanımdır kendisi... :p (Hem bu konserde beni de çekmiş, geldi gösterdi, ne güzel :) )
Neyse, ben koyayım bari, Abdurrahman Abi'nin yokluğunda çektiğim fotoları...
gazikonseri0809tx.jpg

gazikonseri0879cu.jpg

gazikonseri0898gm.jpg

gazikonseri1001va.jpg

İşte Onur'un harika sololarının ilki... :arrow:
gazikonseri0965fh.jpg

İşte büyük grup Melaton'inin gitaristinin, EŞŞEÐE gösterdiği saygı... (alkış)
gazikonseri0936ps.jpg

gazikonseri1044uo.jpg

gazikonseri1067ma.jpg

Sahnede bir ben eksiktim... Davulcu bile şarkı sırasında en önde...
gazikonseri1098qn.jpg

gökhancım resimler çok güzel olmuş gerçekten orda gibi hissettim kendimi :metal ... ayrıca gitaristim onur :metal gitaristim umut :metalhead ve vokalistim can :metalhead ile de ayrıca gurur duydum... :metal :metal :metal ama umut'un takım elbisesinden de bi o kadar utandım :metal .... neyse siyet donkiiiiğğğğ!!! :metal :metal :metal

çok güzel bir konser olmuşa benziyor. :taptim :taptim :metalhead :metalhead
bir sonraki konseriniz de çok güzel olacağa benziyor. :metal :metal :seytan
hatta bütün konserleriniz güzel, benziyor çünkü. :tap: :tap: :metalhead

yakkuli demiş ki:
arkadaşlar düdüklü tencereyle yaptığınız kaydı dinledim. ve süffffer buldum, şartları gerçekten zorlamışsınız.

ve size bir süprüzüm var. kaydınızı exodusa yolladım ve exodus bana dedi ki "hep destek tam destek, stay heavy". yani çok beğenmişler. inanmayanlara mailleri gösterirdim ama malesef akauntum heklenmiş mailler de silinmiş.

bu posttan sonra aşağı yukarı 43539 tane özel mesaj geldi arkadaşlar. yok concrete donkeyi exodus beğenmemişmiş de ben sallıyomuşum. yok efendim kanıtlayamadığım için sıkıyomuşum diye. o yüzden ben de hekır arkadaşlarıma başvurup mail akauntumu kurtarıcam herkes görecek exodusun donkeye ne dediğini. :twisted: :twisted: :twisted:

PS bu arada o mesajları da gösterirdim ama yanlışlıkla "bütün mesajları sil" butonuna basmışım.

yakkuli demiş ki:
yakkuli demiş ki:
arkadaşlar düdüklü tencereyle yaptığınız kaydı dinledim. ve süffffer buldum, şartları gerçekten zorlamışsınız.

ve size bir süprüzüm var. kaydınızı exodusa yolladım ve exodus bana dedi ki "hep destek tam destek, stay heavy". yani çok beğenmişler. inanmayanlara mailleri gösterirdim ama malesef akauntum heklenmiş mailler de silinmiş.

bu posttan sonra aşağı yukarı 43539 tane özel mesaj geldi arkadaşlar. yok concrete donkeyi exodus beğenmemişmiş de ben sallıyomuşum. yok efendim kanıtlayamadığım için sıkıyomuşum diye. o yüzden ben de hekır arkadaşlarıma başvurup mail akauntumu kurtarıcam herkes görecek exodusun donkeye ne dediğini. :twisted: :twisted: :twisted:

PS bu arada o mesajları da gösterirdim ama yanlışlıkla "bütün mesajları sil" butonuna basmışım.

:metal exodus bu adamlara :metalhead süffeerrrr! demediyse ben de dinozorum... aslında dese dese demiştir ki? what the fucking hell donkey man! demiş de olabilir :metal ya da kısaca eşşşşooollluueşşekekkkk!! diyip... kafa sallamıştır :metal heplenk yapmıştır :metalhead :metal

evet doğru burankında dediği gibi herkes heplenk yaptı :D çocukların bile kafalrı koptu,pipiler uçtu muhahaa keşke hadisenin alt grubu ya da dans grubu olarak sahne alsaydık :(

sitey danki :metalhead

SOK! SOK! SOK!

iste acikliyorum arkadaslar. bir haftadir butun forumlarda firtina yaratan iddialarimi belgelerle destekliyecem birazdan. oncelikle mesaj kutumu kilitleyen 43539 kisiyedir sozum. iste exodusa attigim mail ve cevabi. ingilizce bilmeyenler icin uzgunum.

"Dear exodus,

i am very fun of you. are you know CONCRETE DONKEY? is number one rockstar in Turkey. you must listening greate band. they are turkish virtuoso.
for example can is battery virtuoso and taylan is voice virtuoso, halit is very bass virtuoso and caner is a speed solo gitar virtuoso.
you can hear they latest record album attachment i send you. please comment.

RE:Dear Exodus

hi Yakkuli, i am exodus. very nice to see you around. i had a chance to look at the album and i am absolutely shocked and amazed. these guys are wonderful. great songs. i am planning to come to ankara for a tour and would like CONCRETE DONKEY be my headliner. my best wishes. and STAY HEAVY and DONKEY!!!!"

iste goruyorsunuz artik CONCRETE DONKEY'i kiskananlar catlayip heavy kalsin e mi!!!!

Geri