Concrete Donkey (Punk Metal)- Ankara

gruba adını vericek kadar çok seviyosunuz worms ü heralde:D abi bigün hayranlarınızla online worms oynama günü fln yapsanız:D :p

En yakın zamanda stüdyolardayız, sonraki yakın zamanda ise konserlerdeyiz, şenliklerdeyiz. Yeni sahne elemanları arıyoruz, duyurulur :)

sahne elemanı derken, sahnenin temizliğiyle ilgilenecek derleyip toplayacak, telefonlara bakacak birini mi arıyosunuz? son zamanlarda iş ilanlarına bakmaktan artık öğrendim bu terimleri, mesela lojistik elemanı, şöför oluyor.... :D

yani diyeceğim odur ki, ben yaparım! vokal yaparım, davul çalarım, tef çalarım, parmak şıklatırım, hele siz bi çıkın sahnelere! :D bi de worms oynamak lazım ya harbiden özledim... :D

Eşek sallaya sallaya geliyor hem de :)
Şimdiye kadarki en bomba çalışmamızdı, biliyorsunuz ki tek rakibimiz kendimiziz, bizden daha iyisi olmadığı için yalnızca kendimizin bir önceki hali ile kıyaslayabiliyoruz kendimizi, bir dahaki çalışmada Eşeğin fotoları burada olacak.

dankivo3.jpg

Cem Uzan bizi Türkiye'ye getiriyor haberiniz olsun. Bu yıl forum grubu olmaktan uzaklaşıp, Cem Uzan grubu oluyoruz. Seçimde Cem Bey ile birlikte Türkiye'yi turlayacağız.

Yav o değilde, worms 4 ün orjinalini buldum bu sefer çalıştıramıyorum, bir türlü concrete donkey kullanmak nasip olmadı be... nasıl bir his çok merak ediyorum... :(

Geri