Pod Hd 500 Fiyatı Hakkında

2. el fiyatlarının 750 lira civarı olması gerekiyor bence. Şahsi fikrim. Ama 2.ele 1000 TL vereceğime gider sıfır alırım. Bir o kadar da netim.

2. elini 750 ye bulmanız zor, zira dolar gittikçe artıyor ve do-re eski fiyattan satıyor. 2. eldeki satıcılar ise ısrarla artan fiyattan satmaya çalışacaklar, en kötü 850-900e alırsınız 2. elde diye tahmin ediyorum. Sıfırı şu an 1700-1800 lira civarı olması lazım bildiğim kadarıyla.

Çin gibi bizden birileri bu aletlere el atıp burada üretmedikçe işimiz zor. O da birikim, sermaye ister. O riski de kimse göze almaz.
Vestel gibi bir firma için bence zor olmaz. Adamlara Türkiye'deki potansiyeli göstermek gerek. Pekala Türkiye'de üretilebilir. Öyle çok zor bir şey de değil. Ha para kazanmak istemezler. Biz daha çok tokat yiyeceğiz gibi geliyor.

Vestel gibi bir firma için bence zor olmaz. Adamlara Türkiye'deki potansiyeli göstermek gerek. Pekala Türkiye'de üretilebilir. Öyle çok zor bir şey de değil. Ha para kazanmak istemezler. Biz daha çok tokat yiyeceğiz gibi geliyor.

Vestel işin pazarının geniş olmasına bakar. Kaldı ki markalarla anlaşabilir mi,çoğu zaten Çin'de fabrika açmış, orada üretip dünyaya dağıtıyor, Türkiye'deki pazarı umursarlar mı? Atılan taşın ürküteceği kurbağa oranı meselesi biraz da.

Vestel nerdeyse tüm okullara akıllı tahta verdi,her sınıfa 1 tane nasıl büyük bir rakam olduğunu siz düşünün bunu yapabildiyseler bişiler yapabilicek güçde olduklarını düşünüyorum sağlıklar :)

Geri