Pod Hd 500 Fiyatı Hakkında

750 tl ye hd500 şakadır başka birşey değil. Dore de indirim olabilir ki bu kısa süreli bir indirim. Millet çok açıkgöz kur artar 2nci el kura göre artmamalı felsefesi yapar. Malda indirim olur ona göre ikinci el fiyat biçer. Bende hd500 satıyorum bana gelen teklif mesajlarını görseniz saçınızı başınızı yolarsınız. indirimden önce sıfırı 1950 iken adam gelip 700 lira piyasası bunun nasıl 1000 e satarsın mesajı atıyordu.

750 ye satmaktansa koyarım köşeye dursun.

Konus ustteyken soruyim Pod HD500x ile HD500 ün arasında onemli farkliliklar varmi? Ve de sadece evde kullanip kayit yapmak icin HD500 yerine HD bean tercih edilirmi

Konus ustteyken soruyim Pod HD500x ile HD500 ün arasında onemli farkliliklar varmi? Ve de sadece evde kullanip kayit yapmak icin HD500 yerine HD bean tercih edilirmi
500 ile 500x arasında footswith butonlarının şekli ve işlemci kapasitesi dışında fark yok. İşlemcinin daha güç lü olmasının avantajı da Ton yazarken fazladan çok fazla efekt kullandığında yeni efekt eklemek istediğinde DSP limit doldu uyarısı çıkar. Hd500x de bu limit %30 daha fazla. Pedal board gibi dşünürseniz 1-2 pedal daha fazla ekleyebiliyorsunuz gibi düşünün. Tabi her efektin işlemci kullanımı farklı mesela spring reverb 2 pedallık güç kullanıyor normal reverb 1 pedallık gibi.

Forumda samimiyet güzel birşey ama alakasız çok başlık altında alakasız goy goy dönmeye başladı. Kusura bakmayın ama bir noktadan sonra kirlilik oluşturuyor.

750 tl ye hd500 şakadır başka birşey değil. Dore de indirim olabilir ki bu kısa süreli bir indirim. Millet çok açıkgöz kur artar 2nci el kura göre artmamalı felsefesi yapar. Malda indirim olur ona göre ikinci el fiyat biçer. Bende hd500 satıyorum bana gelen teklif mesajlarını görseniz saçınızı başınızı yolarsınız. indirimden önce sıfırı 1950 iken adam gelip 700 lira piyasası bunun nasıl 1000 e satarsın mesajı atıyordu.

750 ye satmaktansa koyarım köşeye dursun.

Ayni olay bende de donuyor. Alete 1000 lira demisim elden odemeyle. Gelen tekliflerden sonra gecen hafta Kizilay Do-re muzikteydim. Hani dedim acaba fiyat cidden cok mu ucuk diye. Gitar bolumundeki arkadas beni tanir. Bir suru sey alip-satmisligimiz var. Dedim ki yahu boyle boyle. Bu aletin liste fiyati nedir dedigimde bana 1900 civari bir sey dedi. Su an dolar kurundan dolayi eski fiyat indirimindeler ki her indirimde ikinci el piyasasi inip ciksa ortalikta 2.el diye bir sey kalmaz.

Simdiye kadar gordugum en dusuk fiyat aciliyetten 900 liraydi. Ahı gitmiş vahı kalmış bir aletti o da sanıyorum. Piyasa da tabiki 1000 liradan düşük fiyat beren* olmuştur. O teklifler de değerlendirilebilir tabi. Ama 750 liraya da HD500 gibi aletin ikinci elini bulabilen varsa ilani gondersin bende gidip alayim ikincisini. :)

Ha laf açılmışken gittiğimde 500x'i de denedim. Hoş olmuş bir Line6 kullanıcısı olarak, fakat aradaki farka değer mi bilemem.
Edit: Veren*

Müzik market aracılığı ile 850 tl sattım. Alüminyum hardcase ile birlikteydi. Dükkan da üstüne 100 lira koymuş olsa 900 - 1000 arası makul gibi geliyor bana.

500 ile 500x arasında footswith butonlarının şekli ve işlemci kapasitesi dışında fark yok. İşlemcinin daha güç lü olmasının avantajı da Ton yazarken fazladan çok fazla efekt kullandığında yeni efekt eklemek istediğinde DSP limit doldu uyarısı çıkar. Hd500x de bu limit %30 daha fazla. Pedal board gibi dşünürseniz 1-2 pedal daha fazla ekleyebiliyorsunuz gibi düşünün. Tabi her efektin işlemci kullanımı farklı mesela spring reverb 2 pedallık güç kullanıyor normal reverb 1 pedallık gibi.

Forumda samimiyet güzel birşey ama alakasız çok başlık altında alakasız goy goy dönmeye başladı. Kusura bakmayın ama bir noktadan sonra kirlilik oluşturuyor.

Hocam peki hd500x mi alinir. Yoksa ev icin abartmayip 500 mu tercih ediyim. Yoksa 500x varken 500 almak olmazmi dersiniz

Geri