Jonglör(alternatif rock)-Ankara

Bugün için başarılarınızı dilerim arkadaşlar
İstek istiyorum ama :roll:
tabi ki Özlem Tekin'den
Cumartesi ordayım valla çalacaksınız kaçarı yok bugün çalısın sadece ben yokum nasılsa ;)
öpüldünüz hatunlar çav bella

s5000379hv1.jpg

:arrow: yolcudan bir kare ;)
:arrow: jonglör her cuma ve cumartesi olduğu gibi bu haftasonuda saat 19-21 arası yolcu rock barda sahnede!!! ;)

solist demiş ki:
DeRiN_Su demiş ki:
Resim çok güzel
Performans da çok güzel
Basarılarınız devamı diliyorum
görüsmek üzere

Katılmakla birlikte birşey belirtmek istiyorum fotoğraf çekilir resim çizilir ;) :)

Çiğdem bi cevap yeterdi, abartmışız... ;)

Çok sağol arkadaşım,
yaptığım hatayı yüzüme vurarak mutlu olduysan,ne mutlu bana ;)
Komik böyle şeyler,onlar benim ne demek istediğimi gayet iyi biliyorlar,bu da yeterli...
Hem muhattabımda Jonglör grubudur,bence sende bunu denemelisiniz
hayırlı günler

Bu cuma ve cumartesi de çok güzel bir program oldu, hatta ben şarkı bile söyledim , her ne kadar kulakları rahatsız etmiş olsam da güzel bir olay şarkı söylemek :) çiğdem ve ebrunun değiştir yarışmasında çok güzel anlar yaşandı, kaçıran arkadaşları bu hafta bekliyoruz. Sizler de bu yarışmaya bu hafta gelin katılın derim ben :)

Tabi oda olur ama gene hata var "bence sende bunu denemelisiniz" 8O :?: :p

Çiğdem hastayım gelemiyorum programlarınıza ama en kısa zamanda gelicem benim yerime sanırım onur geliyomuş ;)

DeRiN_Su demiş ki:
solist demiş ki:
DeRiN_Su demiş ki:
Resim çok güzel
Performans da çok güzel
Basarılarınız devamı diliyorum
görüsmek üzere

Katılmakla birlikte birşey belirtmek istiyorum fotoğraf çekilir resim çizilir ;) :)

Çiğdem bi cevap yeterdi, abartmışız... ;)

Çok sağol arkadaşım,
yaptığım hatayı yüzüme vurarak mutlu olduysan,ne mutlu bana ;)
Komik böyle şeyler,onlar benim ne demek istediğimi gayet iyi biliyorlar,bu da yeterli...
Hem muhattabımda Jonglör grubudur,bence sende bunu denemelisiniz
hayırlı günler

Yarın cuma ve yarın yine Echoes grubundan evvel Yolcu' dayız arkadaşlar, saat 19-21 arası herkesi bekleriz :)

Ben "Değitir" yarışmasında süperim diyenleri ayrıca bekleriz :D

Geri