Jonglör(alternatif rock)-Ankara

Merhabalar..
Dün gece yolcudaydım.Haliyle sizide izledim..
İlk çıktığınız günden bu yana büyük bir değişim olmuş(bence)..Artık hepiniz daha rahatsınız,ama asıl önemlisi seyirciyle olan diyaloğunuz olumlu yönde çok gelişmiş..Ayrıca "Değiştir" yarışması gayet parlak bir fikir,gayet eğlenceli olaylar çıkabilir tabi katılım daha fazla olursa :)
Tek eksiğiniz bende repertuar,oda olur zaten şüphem yok..
Başarılar...

windowsmediaplayer demiş ki:
Merhabalar..
Dün gece yolcudaydım.Haliyle sizide izledim..
İlk çıktığınız günden bu yana büyük bir değişim olmuş(bence)..Artık hepiniz daha rahatsınız,ama asıl önemlisi seyirciyle olan diyaloğunuz olumlu yönde çok gelişmiş..Ayrıca "Değiştir" yarışması gayet parlak bir fikir,gayet eğlenceli olaylar çıkabilir tabi katılım daha fazla olursa :)
Tek eksiğiniz bende repertuar,oda olur zaten şüphem yok..
Başarılar...
saolasın:) şarkı eklemeye başladık bu gün iki tane ekledik, haftaya bi aksilik olmazsa üçtane, daha sonraki hafta iki tane daha ekliycez :LOL:

arkadaşlar repertuarınızı çok beğendim, blondie ve black gibi isimlerden çalmaya devam edin!! beğendiğim şarkılar çalan çok az grup var, siz de onlardan birisiniz. başarılar!!! :)

Teşekkürler :) bu güzel yorumlar için, çitosunda belirttiği gibi yakın zamanda epey bir şarkı eklemeyi düşünüyoruz , içlerinde blondie ve black tadında şarkılar da olacak :)

Görüşmek üzere cuma cumartesi :)

her geçen gün çok daha fazla ilerleme gösteriyorsunuz
girisin ücretli olması da iyi olmus bence
beni kırmayıp özlem tekin söylediğiniz için ayrıca tesekkür ederim
bu hafta görüsmek üzereeeee

Adam gibi konuşmayı öğrenmen lazım işine bakmadan önce.Git o zaman kendi başına çal stüdyoda,kendin çal kendin dinle..Dellendirme insanı..Madem bi yerde çıkıyosun madem burda forum açmışsınız hertürlü iyi kötü eleştriyi dinleyeceksin..!

holocaust demiş ki:
Ya bi susun da işimize bakalım ... off beeee ...

DeRiN_Su demiş ki:
her geçen gün çok daha fazla ilerleme gösteriyorsunuz
girisin ücretli olması da iyi olmus bence
beni kırmayıp özlem tekin söylediğiniz için ayrıca tesekkür ederim
bu hafta görüsmek üzereeeee

Merhaba Derin Su seni gördüğüme sevindim ama tanışamadık, bizi dinlemeye geldiğin ve bize destek olduğun için teşekkürler, burada bize yazan bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Bu cuma ve cumartesi de yine yolcudayız.

egwine ben tesekkür ederim asıl
iyi olanın her zaman yanındayım
hatanızı görürsem de elestiririm kusura bakmayın ama ok;)

windowsmediaplayer arkadasım ben böyle celallenecek bi sorun göremedim :s
gayet esprili bi yaklasımda bulunmus arkadas(holocaust)
tabiki elestirceksin ki bende sana katılıyorum repertuar konusunda.
ama lütfen gerilmeyelim ok;)

Derin_su nasıl celallenecek bi durum yok?Yorum yapanlara ve dolayısıyla bana söylenmiş bir laf ve bence hiç hoş değil..Saygısız bir yorum yapmış olsaydım anlardım tepkisini,fakat gayet normal ve kibar bir yorum yazdım..Bilmiyorum tepki benim hoşuma gitmedi ve söylediklerimin kelimesi kelimesine arkasındayım..Geçti gitti,olayı kişiselliğie dönüştürmenin manası yok..

Bu duruma gerek Yolcu ailesi gerekse Gestapo grubu olarak gerçekten üzüldük...
Çok iyi giden, acayip çıkış yapmış bir grubun başına gelebilecek kötü şeylerden biri olmuş ama hepiniz güzel çalıyor&söylüyorsünüz, bence hiçbiriniz tabiri caizse ekmeksiz kalmazsınız.
Bundan sonra sevgili Jonglör'e ve bizde her zaman yeri farklı olan ve olacak olan Filiz'imize başarılar diliyorum(z).

Grubunuzu iki defa izleme şansı buldum. Gayet başarılısınız arkadaşlar. Gruptaki herkesin gelişime açık ve hırslı olduğunu gördüm. Sahnedeyken hala amatör ruhlu davranıyorsunuz. Bu benim düşünceme göre oldukça olumlu bir nitelik. Fakat bir yandan sahne şovlarınıza farklı renkler katarsanız daha iyi olur.

Tebrik ederim. Kolay gelsin hepinize.

Yaklaşık bir ay önce Ankaradaydım ve programınızı izleme imkanı buldum.Bence oldukça başarılısınız.
Arkadaşınızın gruptan ayrıldığına üzüldüm. :cry:
Başarılar diliyorummm. :)

jonglörü ankaraya gelişimde sınıf arkadaşım cumhur sayesinde yolcuda dinleme fırsatı buldum.gerçekten gayet iyisiniz.Orada çiğdem le tanıştık ama pek konuşma fırsatımız olmadı.ankarada yine 45 günlük bir eğitim kursu daha var.bu demek oluyorki sizi (özellikle çiğdemi)6 defa daha dinleme zevkine sahip olacağım.böyle devam edin.başarılar.....

Geri