Jonglör(alternatif rock)-Ankara

anam, bizim bıdıkın sapsarı civciv sarısı saçları gitmiş :( demekki uzun süreden beri görmüyorum sizi :p programınız hayırlı olsun, gelip dinlemek isterim bir ara. yolunuz hep açık olur umarım, iyi çalışmalar :)

bıcık

bizi yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederiz :) dinleyici kitle gaz olunca gaza geliyorum hehe :)
bu arada her cumartesi 7_9 arası yolcudayız ( bu hafta hariç) (( bıdık sende gel artık kara kız oldum hehe))

NININ

arkadaşlar bu arada ALTISEKİZİN vokali Samet e çok teşekkür ederim. :LOL: Beraber hiç prova almamıştık canım benim sağolsun kırmadı her cumartesi cochiseyi beraber söyleriz artık ;)

Dün akşam çok güzel geçti, sahne çok keyifli bir olay :)

Bize destek veren, bizi dinlemeye gelen herkese teşekkürler :)

Ve Gestapo; bizimle olduğunuz için teşekkürler mertcim, çağdaşcım, hakancım bir ara içelim artık kahveyi :) ve Yalın anfi için teşekkürler :)

Özellikle ; bize arkadaşlıklarıyla, studyoları ve türlü yardımlarıyla; her zaman yanımızda olan Altısekiz' e burdan sevgilerimi gönderiyorum. Sizi çok seviyorum arkadaşlar :) Akşam yine bizlere destek oldunuz, iyi ki varsınız :)

ve Levent, bize özellikle gitar tonlarında göstermiş olduğun yardımdan ötürü sana da teşekkür etmek istiyorum :)

Sametcim bir daha ki sefere masa donanmış olcak :D Bize eşlik ettiğin için ayrıca teşekkür :)

Bundan sonra ayın (Bu ayın yani Ekim) 28' i hariç bütün cumartesi akşamları saat 19:00 - 21:00 arası YOLCU' dayız.

KIZLAR HARİKAYDINIZ,ABONEYİM BUNDAN SONRA CUMARTESİLERİ :LOL: Lisede kendi aramızda bi grup kurmaya heveslenmistik.Solo ve ritim gitarlar tamam,basçıyı da hallettik,bi sekilde ıkına ıkına basla uyumlu bateristde bulduk ama bi türlü sağlam ses bulamadık.Yan sınıfa gittim Çiğdemle tanışıyorduk ama bu kadar temiz bi sesi oldugunu bilmiyordum.
Neyse biz hemen çalısmalara falan basladık,stüdyolarda süründük falan sonra malesef ben okumayı seçtim bi daha gitara elimi bile süremedim,diğer elemanlardan haber yok,Çiğdem ise büyük bi hırs ve azimle bu isi basardı.
Dün çok iyilerdi,çok gururlandım ilk grubumun solisti oldugu için.Allah yolunu açık etsin canım benim.
BU KIZ TORPİLSİZ SADECE AZİMLE ÇALISARAK YÜKSELDİ BUNU BİLESİNİZ ;)

bu cumartesi gerçekten çok eğlenceli bi gece geçirdim. inanın geceye 7 den itibaren sizinle başlamak iyi bi cumartesi geçirmek için iyi bi tercih

bundan sonra her cumartesi sizinleyim.
teşekkürler...

tabi ki ikisi de bi arada yapılır ama prof'luk istiyorsan sonuçta bi dala tutunman gerek.
ben müziğe adasaydım kendimi suanki gibi mühendis olmaya uğrasamazdım veya tam tersi de geçerli.
tabi bu benim düsüncem arkadaslar!!!

Geri