Jonglör(alternatif rock)-Ankara

deerrudolf demiş ki:
Onuncu izleyişimizde Jonglör'ü dağıtmış olacağız kısmetse. Davulcu da MindCrime'a girer artık. :LOL:

yok öyle bişi boşa kürek çekiosnz :LOL:

:arrow: jonglör sadece bu haftalık cumartesi günü yerine ,cuma günü yani yarın saat 19-21 saatlerinde yolcu rock barda bekleriz efendim ;)

deerrudolf demiş ki:
Onuncu izleyişimizde Jonglör'ü dağıtmış olacağız kısmetse. Davulcu da MindCrime'a girer artık. :LOL:

Çağlar şimdi onu bırakta şu kafa sallarken boğazına kaçıp yapay nefes boru işlevi gören flütü ne yaptın onu anlat. Hani halı sahada çok koşunca do notası sesi çıkartan, boğazından. :LOL:

7 Kasım 2006 (AKM)

Kızlar elimden geldiğince yaptım bişeyler... Önünüzden en az insan geçen bölüm bu diye bu şarkınızı seçtim herhangi bir nedeni yok :) Sevgiler... Saygılar...

İzlemek için Tıklayın... (Upload tarihi 10 Kasım saat: 14:30) Şu an faal durumda...

DamnationGame demiş ki:
Çağlar şimdi onu bırakta şu kafa sallarken boğazına kaçıp yapay nefes boru işlevi gören flütü ne yaptın onu anlat. Hani halı sahada çok koşunca do notası sesi çıkartan, boğazından. :LOL:

O portatif abi.. İstediğim zaman tuvalet vesilesiyle çıkarıyorum, kenara koyuyorum, halı saha maçlarında rakibin konstrantrasyonunu bozmaya yarıyor.

jonglor demiş ki:
deerrudolf demiş ki:

Bugün bir kez daha grup içi çekişmeyi, kutuplaşmayı gördük. Aynı anda hem davul çalıp hem vokal yapabilen Ebru (Ebruydu değil mi yahu?), gitar çalabildiğini cümle aleme göstermek için vokalisti sahneden indirdi ve kimse de buna gıkını çıkaramadı. Vokalist Çiğdem ise bu seferlik alttan aldı ama grup arkadaşlarını Ebru'ya karşı örgütleme işlemlerine de girişti gizliden gizliye.

Bunları fark etmedik sanmayın gençler, kaçmaz bizden.

Re: 7 Kasım 2006 (AKM)

solist demiş ki:
Kızlar elimden geldiğince yaptım bişeyler... Önünüzden en az insan geçen bölüm bu diye bu şarkınızı seçtim herhangi bir nedeni yok :) Sevgiler... Saygılar...

İzlemek için Tıklayın... (Upload tarihi 10 Kasım saat: 14:30) Şu an faal durumda...

ellerine kollarına sağlık çok güzel olmuş :D çok teşekkürlerrr :D ...

evet arkadaşlar,çiğdemin sahne performansının karşısında daha fazla tahammül edemeyen kulaklarım isyan etti ve bende grubun en önemli,en kıdemli,en görkemli,en seksi,en yetenekli vs..insanı olarak aldım mikrofonu..bilmem nasıl tahammül ettiniz çiğdemin iğrenç çığlıklarına..zaten gitaristlerinde bi boka yaradığı yoktu kulaklarınız şöyle bi rahatlasın istedim..geçmiş bi tarihte aynı sebepten ALTISEKİZ'in solisti SAMED'i de sahneden indirmiştim ben..oda bok gibi söylüyodu çiğdemde bütün solistler aynı tek kelimeyle berbat..en iyi ses bende gördünüz işte gitar davul vokal...daha varda sahne yetersiz gösteremiyorum..neler var neler...bi gün de belki bi kuyruklu piyanoyla gelirim..neyse..işte böyle jonglörün davulcusu bir dahidir..mucittir..

Şu gitarla davulun yer değiştirmesi muhabbeti hakkındaki "ciddiyemi aldınız"dediğin yorum varya:
Gereksiz..

deerrudolf demiş ki:
DamnationGame demiş ki:

O portatif abi.. İstediğim zaman tuvalet vesilesiyle çıkarıyorum, kenara koyuyorum, halı saha maçlarında rakibin konstrantrasyonunu bozmaya yarıyor.

jonglor demiş ki:
deerrudolf demiş ki:

Bugün bir kez daha grup içi çekişmeyi, kutuplaşmayı gördük. Aynı anda hem davul çalıp hem vokal yapabilen Ebru (Ebruydu değil mi yahu?), gitar çalabildiğini cümle aleme göstermek için vokalisti sahneden indirdi ve kimse de buna gıkını çıkaramadı. Vokalist Çiğdem ise bu seferlik alttan aldı ama grup arkadaşlarını Ebru'ya karşı örgütleme işlemlerine de girişti gizliden gizliye.

Bunları fark etmedik sanmayın gençler, kaçmaz bizden.

Re: 7 Kasım 2006 (AKM)

Afiyet olsun (Acele oldu baya bi netsizlik problemi var) :) bu arada bugünde iyiydiniz ama ben hala Fatih Erdemci'nin Ben Ölmeden Önce'sini neden çaldığınızı anlayamadım :( Gerçektende içinize siniyomuki? :S Çiğdem hangibar.com'daki fotoğrafına baktım ordaki fotoğraf ne öyle :) hayal kırıklığı :p Küçük besleme seni... :p Abi peçete alırmısın :p
BM555160620060427_1.jpg

jonglor demiş ki:
solist demiş ki:

ellerine kollarına sağlık çok güzel olmuş :D çok teşekkürlerrr :D ...

Merhabalar. Grubunuzu bugun dinledim ve gercekten cok begendim. Keske her cuma bizden once siz ciksaniz :)
Bir iki kucuk elestirim olacak, bence yerli parcalara daha da agirlik verin, size gercekten cok yakisiyor, oyle yapmiyorsaniz bile bence Limb Bizkit'in parcasini playlistten cikarin, o da hic yakismiyor :)
Herneyse dedigim gibi grubunuzu gercekten begendim, basarilarinizin devamini dilerim :D
(not: bestenin orjinali de gayet saglam bravo)

Bir de davulcunuzu tebrik etmek istiyorum, gitar da var vokal de var bravo :D sesini de cok begendim.
(not: yanlis anlamayin, bir vokalin guzel sesi olmasi alisilmamis birsey degil ama bir davulcunun guzel sesi olmasi pek gorulen bisi degil. Yani ana vokalinizin sesi de gayet guzel.. Of corba oldu :) )

windowsmediaplayer arkadasım..gerekliyi gereksizi anliyosun da..benim o yorumu davulcunun vokale gecmesi icin degil sadece Deer rudolf un soyledigi , ''zorla sahneden indirdi'' geyigini uzatmamak icin yaptigimi kacirmissin sanirim...herneyse.
Yukarda innuendo'nun solediklerine katiliyorum bende.

innuendo demiş ki:
Merhabalar. Grubunuzu bugun dinledim ve gercekten cok begendim. Keske her cuma bizden once siz ciksaniz :)
Bir iki kucuk elestirim olacak, bence yerli parcalara daha da agirlik verin, size gercekten cok yakisiyor, oyle yapmiyorsaniz bile bence Limb Bizkit'in parcasini playlistten cikarin, o da hic yakismiyor :)
Herneyse dedigim gibi grubunuzu gercekten begendim, basarilarinizin devamini dilerim :D
(not: bestenin orjinali de gayet saglam bravo)

yorumların için çok teşekkürler. :) bizde kalıp Echoes'u dinleyemedik ama grup üyelerinin çoğunu daha önceden farklı projelerde görmüşlüğümüz dinlemişliğimiz var kısmetse gelecek hafta dinlicez ;) son kesinleşen durumlarla birlikte cuma ve cumartesi olma üzere hafta iki gün saat 19-21 arası cuma günü Echoes'dan önce,cumartesi günü Gestapodan önce yolcudayız :D

Geri