Rocka (Hardcore - Numetal) - Ankara

playlist i romdan öğrendim yıkacaz hep beraber biziz i kafalar kopacak valla gelmeyen çok büyük hata yapar diyorum rockayı canlı dinleme ve ayrıyetten izleme fırsatı bu borumu hadi kardeşlerim gösterin kendinizi tekrarlıyorum kardeş grubumuz ROCKA'ya PYRACANTHA'dan tam destek pazarı iple çekiyorum ...

Eyvallah emrecim...Tabi torpillisin sen herseyi önceden biliosun grup elemanı gibi :D Saka maka doğru solüyor ama emre..Gelmeyen sonra çok üzülür haberiniz ola :)

ben sadece size yardımcı olmaya çalışmıştım, eleştirilere açık olamıyorsanız sizin sorununuz... bir gün bir hayran kitlesi oluşturabilirseniz onlara kolay gelsin derim, size de başarılar, kibar yaklaşımın için saol gururum okşandı, şimdi kalkıp bana cevap yazmaktansa buradaki forumların amacına yönelirseniz sevinirim. iyi akşamlar.

Senin yazdığın bi eleştiriye yada öneriye cevap verme yetkim var zannedersem bu grubum bi elemanı olarak.Bende sana cevabını verdim ve sadece biz punk yapmıyoruz dedim ve yapmıyoruz da zaten..Bunu sölüyorsan eger ya punk tarzını ya da nu-metal tarzını bilmiyorsun demektir..Burda bana laf atmak yerine biraz bilgi edin tarzlar hakkında bence..Bu arada hala cevap vermek istiyorsan öm at baslığı kirletme lütfen...

Re: kır kapıları

lets_find demiş ki:
bundan bir kaç ay önce bir arkadaşım, sanırım vokalinizin arkadaşıymış, kaydınızı gönderip fikrimi sormuştu. kır kapıları göndermişti. araya rap havası veren ah gibi sesler koymasaymışsınız punk tarafını daha iyi hissettirirdi diye düşünüyorum. elektro güzel, davul güzel, vokalinizin sesini de beğeniyorum ancak kır kapılarının bir yerinde slow söylediği zaman kesinlikle daha iyi geliyor kulağa sesi... tarz değişikliği düşünürmüsünüz bilmiyorum ama benim fikrim punk dan çok rock a ağırlık vermeniz, o zaman daha baskın bir yerlere gelirsiniz sanki çünkü cidden potansiyel bir grup olduğunuza inanıyorum.

abicim bizim parçalarımızla punk tarzını birbirine nası bağladın bilemiyorum ki punk benim en sewdiğim tarzlardan biridir keşke punk yapabilsek ama dediğin gibi punk grubu olduğumuz zaman beste yapmamız baya zor olcaktı zaten ben söz yazma özürü olan bi insanım rom'da rap sözü yazmaya yatkın bi adamın punk kalıbındaki 2-3 dk'lık parçalara rap sözlerini sığdıramazdık doğal olarak...

eleştiriye de sonuna kadar açığız ama kaya'nın da dediği gibi bence de tarzlar hakkında biraz daha araştırma yapsan iyi olcak gibi geliyo bana...

=)

cem bu sefer inanamıorum cidden!!en sounda live performance la görces sizi!!hah cidden sonunda oluomş=) bu araad boşwerin milleti,nu-metali bilen adam ztn gelip iisini görmek için dinler,en azından burda yoğun harcanmış bi emek war:):)!bu arada halilcm afişleri çk merak ettm,ehee kesin senin biişin wardr posterlerde de;) :):)

arkadaşlar hepinize desteğiniz için çok teşekkürler özellikle emre kardeşim sana; konserde görüşmek dileğiyle istersen prowamıza da bekleriz...

bizizafi5lz.jpg
[/img]

Geri