Rocka (Hardcore - Numetal) - Ankara

hepiniz çok saolun arkadaşlar çok iisiniz bu arada fender çalan basçı arkadaşım +18 fln hallederiz ya takma kafana yalnız fenderini 1 günlüğüne alırım ona göre =)...

konserden yeni döndüm bence grup olarak iyiydik seyirci sayısı biraz azdı ama ona rağman çok canlı çaldık bütün grup elemanlarımı tebrik ederim gelen herkese çok teşekkür ederim bizden çnce çıkan kılçık grubunu da çok tebrik ederim baya iyiydiler...

Şimdi gelmeyen arkadaşların biraz bilgi sahibi olması için konserde çaldığımız parçaları yazacağım:

Disturbed-Fear
Drowning Pool-Let the bodies hit the floor
Limp Bizkit-Eat you alive
Linkin Park-A place for my head
RockA-Kır kapıları
Disturbed-Remember
Deftones-My own summer
Korn-Freak on a leash
RockA-Zor
Rage Against The Machine-Killing in the name
Rage Against The Machine-Guerilla radio
Limp Bizkit-Take a look around
RockA-Aynı ben gibi

Konsere gelen herkese teşekkürler...

arkadaşlar bir dinleyici olarak konser hakkında yorum yapmak istiyorum mustafa gerçekten süperdi izlemenizi isterdim orada olmayan arkadaşlar çok büyük bi olay kaçırdınız kaya yardırdı gerçekten kullandığı tonları geçişleri falan acayip gaz verdi tebrik ediyorum kendisini rom a gelirsek eğer herif resmen kıçını yırttı ben bu kadar enerjik ve net sesli bir vokal görmedim abi herif az seyirci olmasına rağmen herkesi coşturdu cem ise sayın bassçım herzamanki gibi süperdi hani derler ya bass ı yalayıp yutmuş tüm çıkartmış aynen devam ediyor diye işte öyle bir şey :) playlist gerçekten çok eğlencelliydi zaten en önde kafa sallamaktan şu anda boynum ağrıo :) disturbed'ün şarkıları dahil hepsi birebir helal olsun diyorum ulan bizem konsere bi gelmeyin varya oyarım hepinizi eheuhuehuueh işin şakası gerçekten süperdiniz rocka'yı kesinlikle dağıtmayın yoksa ben hepinizin beynini dağıtırım bizi bu müzik ziyafetinden mahrum etmeyin konser öncesi içki muhabbeti de manyaktı valla iyi eğlendik bugün ulan rocka valla süperdiniz bugün için çok sağolun hepinize yürekten tebrik ediyorum ve bu başarının ileride daha iyi yerlere gelmesini canı gönülden istiyorum kardeşlerim iyiki varsınız hepinize kolay gelsin diyorum

EMILIO DE CARRO

Eyvallah emre cok saol yorumların için..Tabi ki gelicez bizde sizin konserinize haber vermen yeter biliosun.Benim hakkımdaki yorumların için de ayrıca saol:D

arkadaşlar oldukça iyi çaldınız ses düzeylerinde biraz problem vardı bide vokal birazcık scream ve brutal çalışmalı bence ama ciddi anlamda iyi bir grup başarılarınızın devamı dileğiyle...

endlesshate demiş ki:
arkadaşlar oldukça iyi çaldınız ses düzeylerinde biraz problem vardı bide vokal birazcık scream ve brutal çalışmalı bence ama ciddi anlamda iyi bir grup başarılarınızın devamı dileğiyle...
Cok saol...Ewt ses sisteminde sorun wardı cünkü biz daa soundcheck almadan Dj arkadaşımız sample'ı başlattı we kapat dememize rağmen kapatamadı( :!: )..Biz de hurra diye girdik mecbur parcaya..Konu açılmışken soliim dedim.. :)

endlesshate demiş ki:

yorumun için saolasın arkadaşım ama şunu söyliyim konsere çıktığımda sesim yarı kısıktı (konserden 2 gün önceki provalarda azıttığımız için :twisted: ) bu yüzden tam birebir performansımı sergileyemedim...yinede elimden geleni yaptığımı düşünüyorumki sahnede benim gibi hareketli olarak o playlisti söylemek sende anlarsın çok kasıyo adamı...ama napalım insan duramıyo :twisted: eyw. geldiğin izlediğin yorum yaptığın için...

bu arada disturbed şarkılarını hakkıyla çaldığımızı düşünüyorum -ki bu amatör gruplar için zor bir olaydır-... :D

emre yorumların için çok saol kardeşim bu arada:) gelen izleyen saygı gösteren herkese teşekkürler....

10zq8.jpg

Geri