Rocka (Hardcore - Numetal) - Ankara

Sizin sahnenize kalamadım ne yazık ki ama tüm desteğiniz için teşekkürler. Halil ile yaptığımız düet çok güzeldi. Çok sağolun arkadaşlar tekrar aynı sahneyi paylaşmak dileğiyle...

Bugün saat 19:00 - 20:00 arası Number One TV 'de
Stars On Vodafone programında Herkes-Herşey adlı parçamızın resimlerden oluşan klibi gösterilcektir...bilgilerinize...

kardeşlerim hepiniizi çok sewiyoruzz manhattan da aynı sahneyi paylaşacağımız için de ayrıca çok mutluyuz. umarım herzaman kardeşliğimiz böyle devam eder. bu arada yeni kayıtlarınızı herkesten önce dinlediğim için de kendimi şanslı hissediyorum. yarın halil kardeşimle izleyenlere süpriz olucak bir düet yapıcaz:D mix odasında yaptığımız danslar da ayrıca bombaydı umarım uğur abi kamerayla izlememiştir bizi:D başarılarınızı devamını diliyorum.

çok teşşekürler...manhattan'a Leon a Rakı ya bu 3lüyü hiç bozmayalım...çok çok mutlu oldum çok çok mutlu ayrıldık mekandan...emeği geçen herkesin eline koluna sağlık

beyler manhattan performansınız harikaydı. bizde çok mutlu ayrıldık manhattan dan tadı damağımızda kaldı doğrusu. benim için çaldğınız şarkı içinde ayrıca teşekkür ederim:D. 3lüyü bozmadan yeni konserler yapalım yine. elinize sağlık
sevgiler&saygılar

ooo işte bu takdire şayan grup. ömer ve cem başta olmak üzere grubun tamamının çok çok daha iyi işlere imza atacağından eminim. dün rembetiko'da konser afişinizi gördüm çok gururlandım mutlu oldum. kim tutar sizi. başarılar...

Rocka Mars Yapım'da ilk albümü 'Yarın Olmayacak' için temmuz başından itibaren çalışmaya başlamıştır. bu aşamada konser zor gözüküyor ancak 9-10 Ağustosda Barışarock da sahnede olmamız teklif edildi.Kısmetse albüm öncesi son konserlerden birisi olucak...bunun dışında buraya çok up lamayı sevmiorz bu sebepten yazmayı unutmuşuz rock-A izmir festivalinde sahne aldık çok güzeldi emeği geçen herkesin eline sağlık...albüm dolayısyla sitemiz ve myspace imiz yenilenmektedir bilgilerinize...saygılar

Masal ın canlı hali diye bahsettiğiniz Masalın eski kaydıysa üzülerek belirtiyim o kayıt stüdyoda kanal kayıt halinde kaydedildi ve kayıdı başarılı bulmamamıza rağmen genede çok faydasını gördük(dreamtv klip,ropörtajlar vs.vs.)albüm öncesi 4 şarkılık ep çıkartma fikrimiz oluştuğunda masalla ilgili olan düşüncelerimizi yeni kayıtta ortaya dökmek istedik bu sebepten tekrar kaydettik ancak albüm için manevi ve maddi anlamlarda hazır olduğumuzu düşününce ep fikri bir süreliğine rafa kaldırıldı..genede fikir paylaştğınız için teşekkürler :)

RockA 28 Kasım Cuma Akşamı Tunalı Dib Sahne'de.

cb62d99b-11ef-445a-a2f1-41c940a5175dleonafişdibsahne.jpg

Geri