Rocka (Hardcore - Numetal) - Ankara

albüm bambaşka bi olaymış :) kayıtlar devam ediyor detaylı bilgi sitede var yani her dakika yeni bi durum çıkıyor ve elimizden geldiğince üstesinden gelmeye çalışıyoruz albümü beklmeye devam eden arkadaşlar merak etmesin gerçekten elimizden geleni yapıyoruz

2gsq4wp.jpg

Rocka'nın Albüm Kaydı nihayet bitti ve şu an mix ve mastering çalışmaları başladı. Buraya ara ara yazdığımız için önceki mesajla şimdiki arasında olmuş olan çoğu şeyi aktarmayı unutuyoruz....bir tv programı için aldığımız teklif sonucu programa çıkmadan önce bizden varsa görüntülerimiz istendi bizde el kamerasıyla stüdyoda çekmek istemediğimiz için eş dost yardımıyla (hepsine çok çok teşekürler) bütçesiz olarak kendimizce bir klip hazırladık. COVER E.P. ismiyle internete verdiğimiz albümden "Ölürüm Sana" isimli cover'ı bizden önce kendisi dinlemek için isteyen daha sonra radyoda çalan Güven Erkin ERKAL bu program için çektiğimiz klibide Dream TV de göstermeyi arzu etti. (Kendisine desteğinden dolayı tekrar teşekürler.) bilmem klibe rastladınızmı ama ben genelde T-ROCK bölümünde denk geliyorum umarım izlersiniz bizim için keyifli bir tecrübe oldu...bir başka haber hazır albümün bizle alakalı olan kısmını tamamlamış iken bu süreçte vatani görevlerini yapmaya giden vokalimiz Halil ÖZÜPEK ve bassçımız Cem SÖNMEZ bir süre aramızda olmayacaklar kendilerine tekrar hayırlı tezkereler bu grup onlarla gurur duyuyor!!! :D. Uzunca bir süre altyapılarla yapmaya başladığımız provalardan başka bir faaliyetimiz olmayacak kısaca bekleme,provalara ağırlık verme, alet edevat yenileme sürecine girdik. Buradaki forumda pek takip eden olduğunu sanmıyorum ama yinede ilgilenen olursa bilginize saygılar...

www.rockabase.com

Geri