Rocka (Hardcore - Numetal) - Ankara

9 mayıs konserine çıkıp çıkmayacağımız yarın belli olcak yarın grubumuz için bir dönüm noktası gibi şimdiden çok heyecanlıyım...

yeni rock-ı teşekkür ederiz...

emilio bnce biraz abartıosun abi forumda dinlediğim gruplardan bazıları bizden daha iyi müzik yapıyor mesela SiM'i çok beğendim diyebilirim...

arkadaşlar roxy'de ön elemeyi geçemedik ne yazıkki olmadı sanırım daha çok elektronik soundlara yer verdiler neyse canımız sağolsun yüksek olasılıkla 9 mayıs'ta ufuk üniversitesi şenliklerinde sahne alacağız hepinizi orda görmek istiyoruz...

evet söylemeyi unuttum grubumuz bugünden itibaren dağılmıştır gruptaki elemanlara bundan sonraki projelerinde başarılar dilerim...

arkadaşım grubn dağılmasının sebebi sadece roxy değil elemanlar arası anlaşmazlık da yaşanıyordu grupta huzur kalmamıştıki...

Kır Kapıları'nı çok beğendim! Bence dağılmayın, sizde gelecek var. Herkes sakinleşince bir daha oturup konuşun, ortak bir noktada buluşmaya çalışın derim.. Yine de siz bilirsiniz tabi..

arkadaşlar grubumuzu dağıtmaktan vazgeçtik onun yerine problemi bulup çözdük gitaristimizi değiştirdik aynı hızla devam edeceğiz...

yeni gitarist arkadaşla stüdyoya girdikten sonra sahne için hazır olup olmadığımıza karar vereceğiz...

yalan olduk

1)roxy
2)çankaya üniverstesi
3)ted
4)başkent üniverstesi
5)ufuk üniverstesi

hepsinde yalan olduk...

arkadaşlar bişeyi anlamıyorum ya hepiniz yüzümüze yalandan güldünüz besteleriniz çok güzel çok güzel diye ya da besteler gerçekten güzel ama jüri denilen adamlar öküz şurasıda bir kesin ki grup olarak çok şanssızız...

her neyse gitarda emre'nin yeri kesinleşti umarım bu değişiklikten sonra grup tutulur yoksa müzikten eli ayağı çekmeyi düşünmekteyim...

o saydığın 5 şıktaki jürinin, hatta herhangi bir yerdeki jürinin senin hakkındaki değerlendirmelerinden yola çıkarak bu işi bırakacak noktaya geleceksen hiç başlama bile, böyle bi kriter olamaz. hiçbir jüri kriter değildir

ilk kriter grubun kendisidir, sen kendi yaptığını beğeniyormusun ?

ikinci kriter de dinleyicidir. onlar beğeniyorlar mı? forum çok önemli değil, konserlerdeki tepki nasıl ?
jüri vs bundan sonra gelir. hatta olmasa da olur ki yıllardır bu işi yapıp, bisürü dinleyeni olup da hiçbir yarışmaya katılmayan, hiçbir jürinin karşısına çıkmayan ve çıkmamayı tercih eden gruplar var...

daha şu kadarcık yoldan geçip (5 jüri) "yalan olduk" demek çok büyük hata...

eXpNodoGsbodY demiş ki:
o saydığın 5 şıktaki jürinin, hatta herhangi bir yerdeki jürinin senin hakkındaki değerlendirmelerinden yola çıkarak bu işi bırakacak noktaya geleceksen hiç başlama bile, böyle bi kriter olamaz. hiçbir jüri kriter değildir

ilk kriter grubun kendisidir, sen kendi yaptığını beğeniyormusun ?

ikinci kriter de dinleyicidir. onlar beğeniyorlar mı? forum çok önemli değil, konserlerdeki tepki nasıl ?
jüri vs bundan sonra gelir. hatta olmasa da olur ki yıllardır bu işi yapıp, bisürü dinleyeni olup da hiçbir yarışmaya katılmayan, hiçbir jürinin karşısına çıkmayan ve çıkmamayı tercih eden gruplar var...

daha şu kadarcık yoldan geçip (5 jüri) "yalan olduk" demek çok büyük hata...

ben kendi yaptığımı beğenmesem bu kadar isyan etmezdim kesinlikle beğeniyorum iyi bir iş çıkardığımıza inanıyorum çeşitli şanssız durumlardan dolayı konser weremedik henüz sanırım haftaya sahne için hazır oluruz diye ümit ediyorum onun dışında parçalarımızı indiren insanlar beğeniyorlar ama buna başarı diyemeyiz bence hak ettiğimizi görmüyoruz insanlardan...

sen beğeniyorsan gerisini takmayacaksın, bildiğin yolda devam edeceksin ve biraz sabır... zaman alır bu işler
şarkılrınızı dinledim, kendi tarzı içinde güzel
başarılar...

eXpNodoGsbodY demiş ki:
sen beğeniyorsan gerisini takmayacaksın, bildiğin yolda devam edeceksin ve biraz sabır... zaman alır bu işler
şarkılrınızı dinledim, kendi tarzı içinde güzel
başarılar...

çok sağol arkadaşım bu zor günlerimizde desteğin için...

Geri