Rocka (Hardcore - Numetal) - Ankara

kayanın grubumuza gelmesiyle çalışmalara tam anlamıyla 5 temmuz 2006 tarihiyle başlamış bulunuyoruz...RockA çok yakında heryerde... ;)


bizi takip edin ;) ;)

zaten ister istemez belli bi süre sonra etceksiniz :LOL: hehehehe
 
euheuhueuheu hadi bakalım olm bakarsın kayıtlarınıza bende gelirim sizi izlerim hadi hepinize koaly gelsin kardeşlerim kardeş grup PYRACANTHA'dan ROCKA'ya tam destek :)
 
RockA şov başlıyor.... :p

beyler bayanlar....bugüne kadarki çalışmalarımız,uğraşlarımız ve alın terimiz sonunda etkisini göstermeye başladı :) çok az bir zaman sonra heryerde RockA izlenecek,görülecek ;)


iddalıyım... :p
 
RockA şov başlıyor.... :p

beyler bayanlar....bugüne kadarki çalışmalarımız,uğraşlarımız ve alın terimiz sonunda etkisini göstermeye başladı :) çok az bir zaman sonra heryerde RockA izlenecek,görülecek ;)


iddalıyım... :p
 
olum şaka maka bi yana çok ii bi prova oldu lan :D ama dötüm biraz attı ne yalan söyliyim...olum öle playlist yapılır mı milleti öldürmek mi istiyoz biz :twisted: :)
 
kır kapıları

bundan bir kaç ay önce bir arkadaşım, sanırım vokalinizin arkadaşıymış, kaydınızı gönderip fikrimi sormuştu. kır kapıları göndermişti. araya rap havası veren ah gibi sesler koymasaymışsınız punk tarafını daha iyi hissettirirdi diye düşünüyorum. elektro güzel, davul güzel, vokalinizin sesini de beğeniyorum ancak kır kapılarının bir yerinde slow söylediği zaman kesinlikle daha iyi geliyor kulağa sesi... tarz değişikliği düşünürmüsünüz bilmiyorum ama benim fikrim punk dan çok rock a ağırlık vermeniz, o zaman daha baskın bir yerlere gelirsiniz sanki çünkü cidden potansiyel bir grup olduğunuza inanıyorum.
 
lets_find arkadaşım önerilerin için saol ama biz zaten punk yapmıyoruz nu-metal yapıyoruz ve kır kapıları adlı bestemizin punk la hiçbir alakası olmadını müzikten anlayan her insan bilir..Teşekkürler...
 
Arkadaşlar 16temmuz pazar günü Biziz rock bar'da konserimiz vardır.Saati tam belli olmadığı için yazmıyorum ama salı günü kesin saatini söyleyeceğim.Gelmezseniz çok sey kaçırırsınız emin olun :D
 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler