M.U.G. ( Numetal/hardcore) - İzmir

Selamlar!.

Neden bu kadar ara veriyosunuz. Bir konser veriyosunuz bi yıl yoksunuz yahu.

Daha fazla konser verin. $u güzelim İzmir'im de kaç tane sizin gibi hardcore yapan var ya.

Baran' ın seste çok iyi.

İN$anllah daha güzel günlere...

FakDaFak demiş ki:
Selamlar!.

Neden bu kadar ara veriyosunuz. Bir konser veriyosunuz bi yıl yoksunuz yahu.

Daha fazla konser verin. $u güzelim İzmir'im de kaç tane sizin gibi hardcore yapan var ya.

Baran' ın seste çok iyi.

İN$anllah daha güzel günlere...

öncelikle uzun bi aradan sonra selamlar..

çoktandır herhangi bir konserde/organizasyonda yer almadık doğrudur. bunun nedenlerinden bir tanesi artık eskisi kadar güzel organizasyonlar yapılamaması, bir diğeri ise şu aralar yeni besteler üzerinde yoğunlaşmamızdır.

m.u.g. grubu olarak daha sert parçalarla(+türkçe) en yakın zamanda karşınızda olacağız, desteğinizin artarak sürmesi dileğiyle eyvallah...

15 mart perşembe günü balıkesir üniversitesi rock klubünün düzenlediği rock günlerinde sahne alıcaz. balıkesirlileri bekliyoruz ;)

M.u.g grubunu iLk NokıaSuperSound Müzik YarışmasınDa Gördüm demoLarını dinLedim Şuanda oLan ProfesyoneL GrupLarın Çoğundan Daha iyi gibi görüyorum... Başarılarınızın devamını diLerim.

BornovaDa CanLı müziğinizi dinLemek isteriS :D

m.u.g. ı izmirock ta ilk kez dinledim ve inanılmaz etkilendim..daha sonra punta konserinde bulundum orda da harikaydınız..gerçekten sizi dinlemek acaip bi haz veriyor bana..ayrıca demonuzu da edindim ant abiden.umarım bnmde sizin gibi başarılara imza atabileceğim bi grubum olur..başarılar

beyler dinlemek ne kelime ezbere nerdeyse.. balıesire kadar gelip kulaklarımızı şenlendirdiğiniz ve kimse anlamasada sabırlı olduğunuz için sağolun... 3gün bonum belim tutuk gezdim ama değdi..ve son olarak o tatlı halinizle evimize neşe kattınız tekrar bekliyorum cnlarım konser olsada olmasada...7kat die üşenmeyin...

yaw bnm haberm yqtu böle bi gruptan..
rock-a da dinledm

süper bi grup ya
son konserleri olmasına çk üzüldm

Eğer grup dağılıyorsa (ki öyle anlaşılıyor) çok fazla yazık olucak.

çok üzüldüm bu habere.

slm arkadaşlar.

yurtdışı ve askerlik olaylarından dolayı m.u.g. grubu uzun bir ara vericek ama yine de belli olmaz tabi her an herşey olabilir.

şu ana kadar bizi dinleyen ve desteğini esirgemeyen herkese tekrardan teşekkürler...

melih

Geri