Hangi elektro gitarı alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

Arkadaşlar gitara yeni başlayacağım almışken düzgün bir şey almak istiyorum bütçem gitar için 3.500tl amfi için 1.000-1.300 arası önerilerinizi bekliyorum. (Metal çalacağım.)

Son düzenleme:
Selamlar dostlar, blues çalmak istiyorum daha çok slow tarzı beğeniyorum, forumları inceledim fakat pek tatmin olamadım. Acaba başlangıç olarak hangi gitari ve amfiyi almalıyım? Bütçem 1500 tl civarı, esnetme payım az da olsa var.

Şimdiden teşekkürler.

bu gitarlar arasında kaldım ama aralarından hangileri işimi görür bu kadar fazla atmamın nedeni hem iyi kötüyü ayırt etmede zorlanmam hem de henüz iletişime geçmemiş olmam bu yüzden 1 tane değil birden fazla tavsiye ederseniz sevinirim.

Herkese selamlar. Sonunda gitarlarımdan birini bir hafta içinde satmış olacağım. Bu sebeple yeni bir gitar arıyorum. Alacağım gitarı Drop C düzeninde kullanacağım. Kesinlikle sabit köprü istiyorum. 24 perde önceliğim. H-H manyetik düzeni istiyorum. Aklımda olan modeller ise; PRS SE Mark Holcomb Signature ve Charvel Pro Mod DK24 HH. Bütçem bu gitarları alacak kadar var. Acelam yok, doların ve euronun düşmesini bekleyebilirim. Umarım düşer. :) 2. El önerilere açığım.

Dostum schecterin sgr manyetikleri başlangıç için gayet iyi. O yüzden ben schecter sgr öneririm. Eğer kasa şekline takılmıyorsan benim solo6 yı sana satabilirim. Bütçen ne kadarsa fiyat konusunda da anlaşabiliriz. Ben de satıp başka bir sgr alıcam :) manyetikleri güzel ama les paul sevmedim Satılık - Schecter SGR Solo6 istersen bir bak derim fiyatta bütçene göre bir değişiklik yapabiliriz :)

Öncelikle Washburn XM12FRB bunu da ekleyeyim. Ve bütçe olarak 1000₺ kadar olabilir. Ama iyi bir amfi de almak istediğim için gitardan ne kadar kısarsam o kadar iyi..

Ve ayrıca cort X6 800₺ civarına ayarladım fiyat olarak da değerlendirirseniz sevinirim.

C-1 en iyi seçenek gibi duruyor. Bütçeniz ne kadar?
Dostum schecterin sgr manyetikleri başlangıç için gayet iyi. O yüzden ben schecter sgr öneririm. Eğer kasa şekline takılmıyorsan benim solo6 yı sana satabilirim. Bütçen ne kadarsa fiyat konusunda da anlaşabiliriz. Ben de satıp başka bir sgr alıcam :) manyetikleri güzel ama les paul sevmedim Satılık - Schecter SGR Solo6 istersen bir bak derim fiyatta bütçene göre bir değişiklik yapabiliriz :)
Schecter C-1 değildir o, olsa dura..öhöm. Diğer gitarların yanına SGR C-1 yakışır.

Geri