Hangi elektro gitarı alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

chris broderick yol göstersin sana fiyat perfaormanı oldukça yüksek daha iyi 7 telliler yokmu var tabi ama dediğim gibi fiyat performans.

180793_400_300.jpeg

http://www.youtube.com/watch?v=xkpZ645ztl0

http://www.youtube.com/watch?v=_4bLerJddlM

Sabit köprülü istiyorsun fakat ben yine de Ibanez K7 yi önerebilirim. Tremsetter takarak floyd rose u pasivize edebilirsin gayet. Ibanezlere bakıyorsan 7321 K7 nin yanında oyuncak gibi kalıyor. Benim fikrim tabi.. bu arada japondur K7

swaIIowed demiş ki:
Sabit köprülü istiyorsun fakat ben yine de Ibanez K7 yi önerebilirim. Tremsetter takarak floyd rose u pasivize edebilirsin gayet. Ibanezlere bakıyorsan 7321 K7 nin yanında oyuncak gibi kalıyor. Benim fikrim tabi.. bu arada japondur K7

Teşekkürler düzeltme için ;)

swaIIowed demiş ki:

japon k7 üretilmiyor sanırım ama emin değilim. ayrıca iki model arasında çok fiyt farkı var bunuda belirtmek lazım.

K7 ler üretimden kalkalı baya bi zaman oldu. Şu anda onun yerine APEX ler üretilmekte. Apex için bişey diyemem ama elimden geçtiği için net olarak söyleyebilirim ki K7 japon üretimiydi. Özellik olarak ise maun olmasına rağmen çok hafif, klavyesi ise 7 tel olmasına rağmen çok çok rahattı. Cleande dist. da herkesin beklentisi farklıdır tabi ama bence oldukça güzeldi..

arkadaş gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı çoook çoook teşekkür ederim gitarımı temin ettim yarın teslim alıcam ve zorlu yola baş koyucam sizin gibi rock severlerle konusmak bile olsa beni rahatlatıyor bir arada bulunmaktan büyük zevk duyuyorum :)

bende dean 7 telli düşünüyorum. alabilme durmum var 0'ı 500 lira ve maun kasa. Aldıktan sonra kasanın üstüne kaplatıcam.ileride de emg takviyesi yaptıkmı ikinci gitar olarak şahane olur diyorum. kullanan bilen deneyen varmıdır acaba?

merhaba arkadaşlar, uzun aramalarım sonucunda Corrt G-254 gitarı tek secenege indirdim. Ama şüphem var anladığım kadarıyla blues tonlara yakın bir gitar bu bununla metal, atıyorum metallica-seek&destroy falan çalabilirmiyiz??

floyd-rose falan ilerisi için geçerli bu benm ilk gitarım olucak yasşım 24 biraz geç kaldık ama anca para ve zamanı denkleştirebildik. Yorum bekliyorum kafa karışık hocam SAygılar.

yaf haklısında dostum netten bide 2.el alıp piman olma fikrinden uzak duruyorum nakit olarak alıncak gitarlarda belli aslında ama dediğim gibi ilk gitarım o yüzden üstteki gitar nasıldır yada max 400e kadar tavsiye eddecek gitar varsa lütfen söleyin kafa iyice karıştı her türlü yardıma müteşşekkirim Saygılar

selam arkadaşlar
benim 450 ytl bütcem var e.gitar almak istiyorum bana hangi gitarları önerebilirsiniz.2.el pek düşünmüyorum ve
biliyorum tarz aslında çokta önemli değilde soyleyim genelde punk rock vb.

Geri