Hangi elektro gitarı alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

Fretleri temiz ise şu çok güzel bir yatırım olur, üzerinde bir parmak poly finishe sahip kore işi gitar yerine benzer bir paraya amerikan sg, duruma göre ileride neck'e sh1 köprüye jb, custom5 veya custom custom takılırsa roketatar gibi olur bu :D Satılık - Takaslık Gibson Sg Classic P90 2008
veya 1200-1400 fiyat aralığındaki prs se245 veya bernie marsden de hoş (yanıllmıyorsam bernie marsden'in gövdeleri les paul kalınlığında)

cort m600
Epiphone les paul standart
Ben gitarı 3 sene güzelce çaldıktan sonra yurtdışından gitar getireceğim Erasmus ile gittiğimde o yüzden sizden ricam ilk gitarım için hangisi cort m600 gönlümde şuan
Çalmak istediğim türler caz blues rock ve pop aslında 2000 tl kere çıkmak istemiyorum o yüzden m600 gönlümde

Herkese merhaba! iyi günler başlangıç seviyesi elektro arıyorum. Su sıralar squier bullet strat düşünüyorum ikinci el olarak 550 lirayı geçmeyecek gitar önerir misiniz alternatif rock, rock, blues hafif şeyler seviyorum

Selamlar efenim.. Birkaç senedir gitar çalmıyorum, zaten öğrenme seviyesindeydim... Tekrardan başlamak istiyorum ve bütçem 1000 lira. Zorlarsam 1100 olabilir. İyi kötü çalışan kalitesiz bir amfim var. İkinci el seçeneğim yok öncelikle onu belirtmek isterim. Aşağıya şekillerini beğendiğim birkaç gitar koydum, acaba onlardan birini almam uygun mudur yoksa 350-400 liralık bir gitar alıp kalan parayla amfi mi almamı önerirsiniz?

1. Cort Cr200Bk Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al
  2. Cort Aero-11 Bc Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al
  3. Cort Kx5Tfbk Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al
  4. Jay Turser JT-220-GT Elektro Gitar Fiyatı - Taksit Seçenekleri
  5. Esp Ltd Lmpackblks Elektro Gitar Fiyatı - Taksit Seçenekleri
  6. Stagg Seo30-Wh Elektro Gitar Fiyatı - Taksit Seçenekleri
  7. Cort X6Wsbk Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al
  8. Sx Eh3 Elektro Gitar / Gold Top Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Selamlar efenim.. Birkaç senedir gitar çalmıyorum, zaten öğrenme seviyesindeydim... Tekrardan başlamak istiyorum ve bütçem 1000 lira. Zorlarsam 1100 olabilir. İyi kötü çalışan kalitesiz bir amfim var. İkinci el seçeneğim yok öncelikle onu belirtmek isterim. Aşağıya şekillerini beğendiğim birkaç gitar koydum, acaba onlardan birini almam uygun mudur yoksa 350-400 liralık bir gitar alıp kalan parayla amfi mi almamı önerirsiniz?

1. Cort Cr200Bk Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al
  2. Cort Aero-11 Bc Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al
  3. Cort Kx5Tfbk Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al
  4. Jay Turser JT-220-GT Elektro Gitar Fiyatı - Taksit Seçenekleri
  5. Esp Ltd Lmpackblks Elektro Gitar Fiyatı - Taksit Seçenekleri
  6. Stagg Seo30-Wh Elektro Gitar Fiyatı - Taksit Seçenekleri
  7. Cort X6Wsbk Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al
  8. Sx Eh3 Elektro Gitar / Gold Top Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Çalacağınız tarza göre kasa, manyetik, ağaç türlerini belirleyerek seçim yapmanızı öneririm. Sx gitarlar fiyatına göre iyi performans sağlar genellikle. Son önerim de bu seviyede gitarları 2. el deneyerek almanız, fiyat çok fark ediyor.

Geri