Hangi elektro gitarı alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

Arkadaşlar öncelikle hepinize merhabalar elektro gitar çalmaya yeni başlayacağım başlangıç için elektro gitar tavsiyelerine ihtiyacım max 1000 dolaylarında önerebileceğiniz marka model var mı? SX SST62 CAR Stratocaster Elektro Gitar | doremusic sx marka gitarlara fiyat/performans açısından başlangıç için ideal diyorlar aranızda kullanan var mı ne önerirsiniz? teşekkürler
 
Herkese merhabalar, yeni üyeyim o nedenle konuyu doğru yere açıp açmadığımı bilmiyorum, eğer yanlış yere açtıysam moderatör arkadaşlar taşırsa memnun olurum olurum. Gitara yeni başlayacağım ve haliyle gitar satın almak zorundayım, başlangıç gitarı diye kötü bir gitar almak istemiyorum ikinci el olarak orta kaliteli bir gitar düşünüyorum sizin tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Hocam şöyle kendi gitarım isterseniz bir göz gezdirin isterseniz deneyebilirsiniz biraz daha normali üstü sertlikte tonlara sahip orta seviye gitar
 
Arkadaşlar merhaba, Dolar ve euronun fiyatının yükseliş sebebiyle ülkemizde gitar fiyatları mâlum. 2.el piyasasıda acaip kötü bunuda görmezden gelemem..
Belirttiğim fiyata (5.000-5500) TL civarlarında alabileceğim en iyi gitar ne olur sizce? Mümkünse usa yapımı olmasını diliyorum... yoksa bu gidişle EVH wolfgang spec. japan gitarı alacagım bu fiyatlara :)
Almak istedgm gitar aslen
fender strat-tele
Gibson lp-sg-flyin v. Yokmu çevrede dostlar faded studio harici iyi bi gibson? Yada tavsiyeniz varmı şudur diyeceginiz. Tür farketmez herseyi çalmak isterim.
Teşekkürler..
 
Üst