Kabin Ve Anfi Simulator U . Tavsiye Lutfen

Şöyle bi' abi vardı :D Du hast çalıyor adam :D
Amt ss-30 çok başarılı, mutlaka deneme şansınız varsa deneyin derim. Şimdi kullanacak kişi gitarist olsa istediği şeye göre kesin konuşabilirim ama net konuşamıyorum bu şekilde, sadece olur olmaz diyebiliyorum. Uygun fiyata alabilecekseniz ss-30 çok başarılıdır. Bunun dışında processor de düşünebilirsiniz aslında, hem bir sürü efekte, hem bir sürü amfi ve kabin simülasyonuna erişebilirsiniz bu sayede.

Evet mesela adam caliyo halbuki hic bi degisiklik yok orda calim ayni ekipman degisikligi ama ordakiler adama nasil bakiyo elinde keles varmiscasina....isin o kismi tatli zaten amt den sasmam artik saygılar eddz hocam

Deneyip bakmak lazım. Bütçe varsa buyrun. Zamanla yanına başka efektler de dizerseniz tadından yenmez :)
Yalnız ben sizin yerinizde olsam, gitar konusunda dijital işlere pek gelemesem de bağlama için prosesörlere bakınabilirdim.

Dediğim gibi tercih sizin :)

Hocam evet gitarda buyuk bir kitle dijital sesi sevmiyor bende aslinda taraftari deyilim ama en kotu ihtimalle amt den dahada uyguna gelebilecek zoom g3 ler de hosuma gitti tunerdi falan baya genos yelpazesi. ..pod hd 400 ler ve gt 100 de dusunuyorum ama bunlar ilerde ...ama simdi elimde boss acvancede eg 20 ve mxr phase 100 var satisa cikardim cok uygunda veriyorum ikisini amt yi alabilmek icin ...elomde amt geldiginde onunla kullanacagim borde boss ph 1 iki dugmeli olan pesalim var dedigin gibi tadindan yenmez baya bi organik ses olmus olacak cok tesekuur ederim cevap icin hocam

Zoom g3 çok başarılı bende de var bir adet setup ın içinde, tremolo/delay/reverb/flanger gibi efektler için kullanıyorum ve çok da memnunum. Elinizdeki pedallar aslında gayet iyi pedallar, bayadır da satışta ama kimsede nakit pedal alacak durum yok maalesef :) Bi' de bir düğüne wah pedalıyla çıkın, çok merak ediyorum gelinin kardeşi ne tepki verecek o pedalı görünce :D :D

Amt pedalları bilmiyorum fakat Ms'in gt2 klonunu aşırı şekilde tavsiye ederim. Gitarda sonuç mükemmel. Bağlama için ne olur bilemem ama,beğenmezseniz Mustafa abi pedalda bir iki değişiklik yapabilir istekleriniz doğrultusunda.

Eddz hocam bu sorunları cozume kavusturunca kesinlikle iyi bi vah alacam evet benim olqnlar bayadir duruyo takas teklif eden oluyoda isime yaramicak seylerle isteyende var phase yi ama tek satarsam alacam urunu alamayacam
Tüpcü kardes gt 2 guzel alet ama ureticisi baglamada sonuc iyi plmaz dedi yoksa sendeki mod 3 e kitlenmistim hani :)

Aynen yada ton anlaminda su basari olur su tonu istiyosan bunu kullan gibi aciklamalar olsa iyi olur
Onceden kaset aldığımızda icinde hem sarki sozleri hem de sarkinin uretimindeki tum isimlerin Listesi olurdu
Insanlik öldü teknoloji kazandi
Ne diyorum ben yaaaa :) haklisin tüpcü kardes

Hocam, eski bir videomu buldum şimdi. Gt-2'nin cleani ile kaydetmiştim çok iyi hatırlıyorum. Hatta gitar da cort x-2 :D

Sen al bu gt-2'yi bence ya :D İçimden bir ses güzel sonuç verir diyor yani en azından deneme imkanın varsa dene derim. Ben de yakın zamanda twin halinde olanını alayım. Eski günlerime döndüm şu videoyu izleyince.

https://docs.google.com/file/d/0B_gim0Er5a2NSWZLUnNKQ1RCVUE/edit

aha bu da drive gt-2 -yine cort x2-

https://docs.google.com/file/d/0B_gim0Er5a2NTjRkXzNCWHVndXc/edit

Hocam, eski bir videomu buldum şimdi. Gt-2'nin cleani ile kaydetmiştim çok iyi hatırlıyorum. Hatta gitar da cort x-2 :D

Sen al bu gt-2'yi bence ya :D İçimden bir ses güzel sonuç verir diyor yani en azından deneme imkanın varsa dene derim. Ben de yakın zamanda twin halinde olanını alayım. Eski günlerime döndüm şu videoyu izleyince.

https://docs.google.com/file/d/0B_gim0Er5a2NSWZLUnNKQ1RCVUE/edit

aha bu da drive gt-2 -yine cort x2-

https://docs.google.com/file/d/0B_gim0Er5a2NTjRkXzNCWHVndXc/edit
:) usta ilk video guzel tonda guzel gain olayi var simdi ilk videodan daha dusuk gain alabilirsem .iyi olur aslinda ya bende ms gt 2 yi sevdim direk mikserede jack i tak cal ozelligi zaten cezbedici bi tarafi ama bende alirsam twin modelini dusunuyorum bi kanalimda dist bi kanali.da clean olsun diye ...tesekkur ederim tekrar

:) usta ilk video guzel tonda guzel gain olayi var simdi ilk videodan daha dusuk gain alabilirsem .iyi olur aslinda ya bende ms gt 2 yi sevdim direk mikserede jack i tak cal ozelligi zaten cezbedici bi tarafi ama bende alirsam twin modelini dusunuyorum bi kanalimda dist bi kanali.da clean olsun diye ...tesekkur ederim tekrar

Hmm.. oradaki ton gain'li geldiyse, ben daha pek bir şey demeyeyim.

2 sene evvel pod x3 live kullanıyordum, tavsiye edebilirim. Prosesördür neticede ama hoşunuza gider bence.

Hmm.. oradaki ton gain'li geldiyse, ben daha pek bir şey demeyeyim.

2 sene evvel pod x3 live kullanıyordum, tavsiye edebilirim. Prosesördür neticede ama hoşunuza gider bence.
Abarti bj gain yok aslinda yani demek istedim o gainseviyesinin altina da inilirmi o pedalda ... liva deyil ama x3 kirmizi kutu gerci liva ile ayni teknolojiymis
Bakalim hayirlisi saol ustadim ilgin alakan icin

Geri