Granit

Grup'un birliktelik dönemi 2004 yılına dayanmaktadır. İNDEX olarak yola başlamış fakat 2006 yılında almış oldukları bir kararla isimlerini 'Granit'olarak değiştirmişlerdir. Grup elemanları daha önce ayrı gruplarla sahne almış 2004 yılında bir araya gelerek kendi gruplarını oluşturmuşlardır. 2006 yılında ise yenilikler düşünerek grup ismini değiştirip ilerisi ve daha ilerisi için uzun süredir erteledikleri atılımları hayata geçirerek hızlanmaya karar vermişlerdir. Grup kendi besteleri ve çeşitli parçaların coverlarını kaydetmekte, aynı zamanda sahne çalışmalarına olağanca hızı ile devam etmektedir... "Müzik parçalanmak için değil, yaşamak için güzeldir..."

Grup elemanları ;
Selçuk : Vokal
Emre : Gitar
Ertekin: Davul
Yusuf : Bas Gitar,
dörtlüsünün bir araya gelmesiyle oluşmuştur... Tamamen Türk yapımıdır :LOL:

Şu anda ;
:arrow: Cuma-Cumartesi ; 'Kavel Rock Bar'da
:arrow: Çarşamba - Pazar ; 'Nil Bar'da sahne almaktadır.....

Herkesi bekliyoruzz.... :)))

Arkadaşlar slm yorumlarınız için çok teşekkürler...GRANİT ismi hepimize hayırlı olsun yeni isimle yeni ve güzel paylaşımlarımız olcak çok yakında....performansımız tüm hızıyla devam ediyor....Ayrıca henüz tasarı aşamasında olan ve şimdilik sadece forum sayfası bulunan internet adresimiz "www.grupgranit.net" i verelim bi yerlere not edin :!: ....site tamamlandıktan sonra GRANİT hakkında en güncel haberlere oradan ulaşacaksınız....

Teşekkür ederim herkese ve grup arkadaşlarıma....gerek burdan kutlayan ( kutlayan yok ama ben kutliim bari mutlu yıllar bana :D ) ,gerekse mail atan ,msj yazan ,arayan ve doğum günümde benimle pastayı üfleyen herkese teşekkür ederim....çok güzel bi gündü çok eğlendik hediyelerimde çok güzel :)))) evet düşe kalka geldim sonunda 30 yaşıma... :LOL:

• Konu Sahibi Konu Sahibi
:idea: gerek burdan kutlayan ( kutlayan yok ama ben kutliim bari mutlu yıllar bana) :idea:

;) Zuzumm kusura bakma beyaw, walla atlamışım...Yoksa biliyon dilimde, elimde uzundur... :LOL:

Tekrardan mutlu yıllar bitanem... Eeee yeni gelişmeler vardır sanıyorum :p Anlatta hepimiz bilgilenelim...Ne zmn besteler piyasada, müzik marketlerde yer alacak... :roll: Vizeler, sınavlar derken sen yaşı, bizde yolu yarıladık... Bilmiyorum artık,şahsen sizden daha heyecan şetti beni :oops:

Arkadaşlar selam....... Evet sonunda GRANİT`in ilk demo kaydı olan "AÐLA" bitti...Yaşanılan aksilikler sonucunda biraz geç kalınmış bir demo oldu ama grubun her elemanının içine sinen bir şarkı çıktı ortaya....aşağıdaki linkten dinleyebilirsiniz ve yakın zamanda sahnede de çalmaya başlıycaz....ve bundan sonraki beste kayıtları bu kadar uzun sürmeyecek söz veriyoruz :)))) keyifle dinleyin ve daha da iyilerini yapabilmemiz için yorumlarınızı mutaka iletin.....

Granit halen her Çarşamba - Pazar Nil Bar ve her Cuma - Cumartesi Kavel Bar programlarına devam ediyor.....

http://granit.anatolianrock.com/demolarimiz.htm

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Yehuuuu..Yehuuu... hayırlı olsun canlarım... Daha güzel projelerin altındaki imzalarınızıda göreceğiz... Sizleri seviyorum....

Yaklaşık 2 senedir aynı sahneyi paylaştığımız bas gitaristimiz YUSUF’ la kendi işleri dolayısıyla müzikal olarak yollarımız ayrılmıştır....uzun zamandır güzel paylaşmışlığımız olan dostumuz yusuf’a iş yaşantısında başarılar dileriz..Programlarımızda bir aksama yoktur....ancak bas gitarda kimin olcağı konusu netlik kazanmadığından geçici olarak Onur bize eşlik ediyor...ona da çok teşekkürler....saygılar...

Arkadaşlar artık Granit’ in bas gitarında Anıl KARAMAN var....güzel çalımı ve sempatikliğiyle gruba çok şey katacağına inanıyoruz..

"Ağla" yı bu hafta sonu itibariyle çalmaya başlıcaz artık....şarkının istek alıyor olması çok sevindirici beğenmeniz bizim için önemliydi....ramazan ayı süresi boyunca programlarımız devam edecek....yeni repertuar ve beste çalışmalarımızı hızlandırdık....dinleyen ve destekleyen herkese tekrar tekrar teşekkürler....

Bayramın 3.günü (çarşamba) nil bar programlarımız yine aynı şekilde yani çarşamba - pazar olarak devam edecektir....Ramazan süresince kavel programlarımız aynen devam (cuma - cumartesi) bugün kavel günü akşam görüşmek üzere....

Slm arkadaşlar hastalıktan yeni yeni kendime gelebildim bu yüzden biraz geç olcak ama dün olduğu gibi bugün de sahnede olamıycaz....

Ama en kısa zamanda yani bayramın 1.günü (Pazartesi) NİL BAR’ da sahnedeyiz.....

Bayramın 2.günü (salı) KAVEL’ de sahnedeyiz....bunlar ekstra durumlar bayrama özellll....

Ve bayramın 3.günü yine eskiden olduğu gibi ramazan süresince çalmadığımız çarşamba günü NİL BAR’ dayız.....

Sonrası her zaman olduğu gibi cuma - cumartesi kavel rock bar ve çarşamba - pazar nil bar programlarımız devam ediyor......

Bu kadar tatilden sonra sıkı bir hafta bizi bekliyor....

Ankara’ da olup tatile gidemeyenleri bayramlaşmak için bekleriz :))Herkese İyi Bayramlar

Selam arkadaşlar evet en son yine ben yazmışım çaldığımız günler hakkında...fakat bazı değişikler var NİL BAR programlarımız kendi isteğimizle sonlanmıştır....cuma-cumartesi kavel programlarımz devam ediyor ve yeni gelişmeler olacak çok yakın zamanda hepsinden haberdar olacaksınız....dinleyen ve destekleyen herkese çok teşekkürler....

arayıp tarayıp bulmak bulduğu yere yazmak en karakteristik özelliğimdir..
hakkımda başka bilgi veripte kendimi deşifre etmek istemiyorum:)

ağla çok güzel bir şarkı daha önce bunu söylemiş olabilir miyim? aman tanrım deja vu durumundayım...olsun önemli değil..

neyse gelirim ben sizi dinlemeye yine..
kendime ikinci bir dejavu daha yaşatmak istiyorum...
birader sen kimin ahını aldın ya? geçmiş olsun...

Sevgili Avil, bugün senle karşılaşmazsak şaşırırım :) Nereye girsem karşıma çıkıyosun..Ama Nickini farklı kullanarak kim olduğunu saklayabileceğini sanıyor isen HaHa bence yanılıyosun güzelciğim... :D

Herkes için hayırlısı olsun, can sağlığı olsun... Eeee ramazandı, bayramdı, Salı sallanır-Çarşamba çarşafa dolanırdı derken, sıcak tebessümlerin hasretini çekerken şimdide haftada 2 gün mü hasret gidercez yani... Olsun, yeterki o ışık saçan, enerji veren güzellikler hep hayatımızda var olsun... Hep arkadaşlarımız, hep kardeşlerimiz, hep canlarımız olsun...Mutlu olsun...Sağlıklı sıhhatli olsun ki bizde bu enerjiden her zamankinden fazla yararlanalım...

:roll: Olmadı toplaşır baskın yaparız... Oda olmadı e canım gittiğimiz programlardan kayıtlar alır yine çaresini buluruz Sevgili Granit üyeleri :) :) :) Asıl siz bizsiz, bizimle olmadan, bizimle coşmadan nasıl duracaksınız onu düşünün hehehe :p :p

Bak şimdi içime kurt düştü, sizin acaba farklı projeleriniz mi var, bize süpriz olarak hazırladığınız. Söyleyin bakalım :idea:

OzleMM demiş ki:
Sevgili Avil, bugün senle karşılaşmazsak şaşırırım :) Nereye girsem karşıma çıkıyosun..Ama Nickini farklı kullanarak kim olduğunu saklayabileceğini sanıyor isen HaHa bence yanılıyosun güzelciğim... :D

Kendi kendime cvp verip, yorum yapmak istiyorum.... Sevgili Avil inan bu kadar olur ... Şimdi sen bu yazdığımı da ani bir ziyaretle yine benim masamdan bilgisayarımdan okursun :LOL: Olmazsa ben seni özledikçe senden bahsedeyim, sağa sola yorum yapayım sende karşıma çık :) Ama aniden çıkma korkabilirim.. :LOL: :LOL: :LOL:

Sevgili Granit üyeleri, ramazanın bittiği sahne aldığınız mekanların içerisinde de , sizin yüzlerinizde de rahat belli oluyor... Dün akşam güzeldi... Teşekkür ederiz... Öpüyorum koccamannn ;)

sevgili granit ben sizi dinlemeye gelemiyorum ya..hani siz üzülmeyin ve performansınızda ciddi bir eksiklik yaşanmasın diye söylüyorum. en kısa zamanda sizleri onore edeceğim.. bu arada özlemciğim benim ne zaman nerde karşına çıkacağım belli mi olur biliyorsun hafiyelik yapmaya bayılırım ben:)

Geri