Granit

Slm sevgili Avil hakketen bak ne zamandır yoksun performans kaybına uğradık 8O özledik hakketen....öyle yazmayla olmuyor.....bi kayboluyorsun sonra nerde ne zaman çıkcağın belli olmuyor :LOL: gerçi ÖzleMM vermiş cevabını 8)

bassci84 sanada teşekkür ederiz....umarım hayırlı olcak :)

Join_me demiş ki:
Slm sevgili Avil hakketen bak ne zamandır yoksun performans kaybına uğradık 8O özledik hakketen....öyle yazmayla olmuyor.....bi kayboluyorsun sonra nerde ne zaman çıkcağın belli olmuyor :LOL: gerçi ÖzleMM vermiş cevabını 8)

bassci84 sanada teşekkür ederiz....umarım hayırlı olcak :)

evlilik zor zanaat hocam..ben istemezmiyim..lakin bir ciddi koca faktörü var bu işin içinde..hayır bir de ben yarı feministim kardeşim...ama yokk tonlar bir kere griye çaldı mı kalanını boyamak işe yaramıyor..diyorum bırak beni ben şarap tadında kalayım ama nerdeee..sahi nerdeeee...

Hehe..Wah canımmm yazık sana kız... Valla şahidim biz bile dakikalar çerçevesinde görüşüyoruz.... :(
Yahu ama senin faktör biraz garip, şahsen tanıdığım kadarı ile eşiniz zatalileri dışardan normal gözüküyor-du... :roll:

Neyse sevgili Avil, bence artık kursu bırakmasının zamanı geldi, bi şekilde engel olmalısın bi öğretiriz ona öğrenmek istediklerini.. Gitti gideli ii değil.. Yaş ortalamasından olsa gerek :LOL: :LOL: :LOL:

Neyse neyse mevzuya dönelim.Canımm geç bunları, walla yeni yemek yedik karnımız tok sen yeni evli değilsin. Eskiden nası geliyordun hatırlatırım... Topla çocukları onların bahanesi ile olsa 'deli'leri herkes özledi... Psikolog bi arkadaş var tanıdık onu da alalım ki etrafa fazla zarar vermemize engel olsun... 8) 8) 8)

Aslında senin çok sevineceğin bi gelişme var, forumda da yazıyor ama büyük ihtimalle gözünden kaçtı diye düşünüyorum... Granit artık Salı günleride Kavel Rock Bar'da sahne alıyor... ;)

biliyorum ben canım...senin haberin yok mu grubun ardına hafiye taktım ben:) ama aramızda kalsın...
gelgelelim benim medeni halime.. o değişir hahahahahaa çok boşangan buldum kendimi şaka şaka:) (hayır niye şaka diyorsam sanki beni de pek ciddiye alırlardı ya...)

geçenlerde bir arkadaşımla muhabbet etmeye çalışıyoruz üzerinize afiyet ben biraz bunalımım o aralar...baktı dedi olmayacak senin kavel zamanın gelmiş..hemen düzelttim tabii kavel değil granit zamanım geldi...bana kalsa töbe gitmem oraya ama ne yapalım canlarımız ciğerlerimiz orda e can bırakılır mı? hayır..( bunu biraz tok bir seslen ifade ettim)

konumuza dönelim ben gelirim siz merak etmeyin...yetiş alaf deyin dakkasında oaralarda bir yerlerdeyim..

size bir şiir yazmak isterdim ama vaktim yok sözüm olsun...

şşş bana bak özlem hemende buna bi laf yetiştirirsin sen...bari sanatsal olsun...böyle buram buram müzik koksun....

bir de dilime son zamnalrda bir şarkı dolandı...

ağlaaaaaaa ağlaaaaaa hayatın boyunca ağlaaaaaa... öhö öhö biraz tiz oldu
gece geç yattımda ondandır..:)) ...

çok güzel pek güzel..kim söylüyor bi bulsam alnının çatından öpeceğem...

ben gidiyorum şimdi gelirim geri..turkrock alemi üzülmesin..

Yetiştiririm ben :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Sen merak etme bana verdiğin, paylaştığın herşey burada benimle beraber gider... Ama burada... Sana sanatsal bisürü şey yazardım, işim sanat çerçeveler içerisinde nede olsa... :p Da sabahın köründe aklıma 'Uyku Sanatı'ndan başka bişi gelmio şahsen... :eek:

Şimdi bu cvp yetiştirme konusu ya da bişileri yazma konusu, zaten sevgili Granit üyeleri ii bilir ki bu konuda beni kekleme eylemine bile geçmişlerdir... Yok 3gün şurada, 5gün burada programa çıkcaz artık die... :evil: Allah.tan matematik bunu hesaplayacak kadar kuvvetli (zaten bi bunu birde banka faizlerini hesaplayabiliyom) ve haftanın 7 günden ibaret olduğunu biliorum 8O (7 gündü dimi :? )yani yoksa walla dinleyenleri direk 'ne dio bu manyak' moduna sokardım herhalde... 8) o yüzden dikkat ettiyseniz önceleri atlardım hemen şimdi onlar belirtmeden bişi belirtmiyorum 8) 8)

Senin şu diline dolanan parça walla ben sana bi ara bu parçayı kimlerin seslendirip - nağmelendirdiğini söylerim... (benim tabirimle 5.Element adlı grup :LOL: )Burda söylemiimm reklama girer.. Ama şöyle de bi tüyo vermeden şıfıttıramıycam... Yakın zamanda arkadan bir bomba daha gelecek... Sabredin anacımmm (Bomba :arrow: beste)

(Bazen bizden daha geyiği var mıdır acaba die aklıma su aygırı düşmüo diil hani...)

şiir yazacaktım ya sözümütutmaya geldim...çok sözümün eri bir kişiliğimdir..

AKŞAMDA ÇOCUK EZGİLERİ

İyileşmez çocukluğum yüzündendir
bu dalgalar arasında gidip gelişim
bilge ve güngörmüş martılarla
benim işim sevinç, aşk bana göre
hele gün başladımı sancılanmaya
başıma gelenlerin hemen hepsi
iyileşmez çocukluğum yüzündendir.

iyileşmez çocukluğum yüzündendir
ölü resimleri gibi solgun yüzler karşısında
duyarsız kalışımi hatta İNATLA SUSUŞUM
kirli yağmurlar suları gibi biriktiği
akşmalrdan güle oynaya geçişim
iyileşmez çocukluğum yüzndendir.

iyileşmez çocukluğum yüzündendir
dağların ve denizlerin durmadan devinişi
beni çağırması bütün uzakların
birdenbire rüzgarlarla uzaylara açılışım
herşeyimin birden maviye kesmesi
iyileşmez çocukluğum yüzündendir..

AFŞAR TİMUÇİN

sevgili granit ikinci beste yoldaymış meğer çok sevindim pek sevindim ..merakla bekliyorum..ee fazla bekletmeyin mümkünse..hayır ben sinirlenebilirim sonra..

Selamlar neler oluyor burda yav coşmuşunuz kızlar :LOL: geyiğin ucu bucağı yok 8O neyse işte güzelsin severiz sizleri bilirsiniz yorumlarınız için saolun canlarım evet 2.bestemiz bitti bitcek dinliyceksiniz yakın zamanda meraklanmayın ;)

Sevgili sanem yazdıkların güzel teşekkürler bir gün de yanlışlıkla diilde oturup uzun uzun dinlemeye bekleriz :D

"24 kasım" ....6 yaşımızdan bu yana hayatımızda olan ve ailemizin yanı sıra tüm bildiklerimizi bizlere öğreten elleri öpülesi tüm öğretmenlerin bu güzel günleri kutlu olsun....çocukluğumdan bu yana gerek öğrettikleri, gerekse yönlendirip bugünümü etkileyen kararlarda yanımda olan tüm öğretmenlerimin ellerinden öpüyorum...ve herşey için çok teşekkür ediyorum....

Öğretmenim canım benim canım benim seni ben pek çok pek çok severim sen bir ana sen bir baba herşey oldun artık bana :)) akşam da bu şarkıyı onlara armağan ederiz...

Arkadaşlar selam herkese...
GRANİT;
11 - 16 Ocak 2007 tarihleri arasında Görsel Sanatlar Eğitimi Derneği (Ank.), Gazi Üni., Erciyes Üni. ve Pınarbaşı Kaymakamlığı tarafından Kayseri Pınarbaşı’ nda gerçekleşecek olan Sanat Şenliğinde 14.Ocak.2007 tarihinde saat 17:00’de sahne alacaktır...

Şenlikte Yer Alan Diğer Etkinlikler....

*Sanat Atelyesi Kurulacak
*İlköğretim Okulunda Sınıf içi Etkinlikler
*Hizmet içi Eğitim
*Resim Sergisi
*Çocuk Ve Yetişkin Tiyatrosu
*Sanatsal Yönetici Etkinlikler

Kayseri Pınarbaşılılar Şenlikte görüşmek üzere...

Çok beğendiğimiz bestelerimizden biri olan "Neden" in kayıtlarını tamamladık. Biz çıkan sonuçtan çok memnunuz...umarız siz de beğenirsiniz...
Yakın zamanda Granitin diğer bestesi olan "Suskun Vücutlar" ı da dinleyebileceksiniz...
Besteler hakkındaki yorumlarınızı forum aracılığıyla bizlerle ve diğer dinleyicilerle paylaşırsanız seviniriz...
Bestelerimizi aşağıdaki linkten dinleyebilirsiniz

http://www.granit.anatolianrock.com/demolarimiz.htm

Sonrasında vuaay ben görmedim viiııy ben duymadım demeyin !!! :pP

dur bakayım sanırım bu 6. dinleyişim...arada "ağla" yı dinledim..ama karar veremiyorum hangisinin güzel olduğuna , selçuk valla bu şarkıda bişey var ya..böyle insanın içine biryerlere dokunuyor gibi..gibisini at..dokunuyor...elinize dilinize telinize sağlık...ben şu halden kurtulayım yazacağım daha...

Not: benden sonra yazma ihtimali olan arkadaşlar yazabilirler...lütfen beni beklemeyin yorumlarınızı esirgemeyin..alınırım ben zira...

Slm Herkese;

Daha öncede belirtmiştik Ocak ayında Kayseri Pınarbaşı’ nda gerçekleşecek olan sanat şenliğinde sahne alacağımızı....Ancak tarihte bir değişiklik oldu Şenlik 23 - 28 Ocak 2007 tarihleri arasında gerçekleşecek....ve Granit’ te 28 Ocak 2007 Pazar günü saat 17:00’ da sahne de olacak.... Aşağıdaki linkten detaylı bilgi alabilirsiniz....

http://www.granit.anatolianrock.com/index.htm

Veee Sevgili avil (alev) yorumun için sağol... her 2 şarkı arasında seçim yapmana gerek yok tabi ki çünkü her ikiside bizim şarkımız nasılsa ;) ....saol desteğin için.....

Sen yeterki alınma canım arkadaşım Avil 8) Yaklaşık 1 saat önce sana kimse cvp vermemişken cvp yazacaktım sırf üzülmeyesin diye inan ama elektrikler gitti arkasından da işim çıktı geldim ki biri içsesimi duymuş :p (Zuzummm)

Sevgili Avil'e kesinlikle katılıyorum, beste insanı bulunduğu ruhtan alıp sanki başka ruha aktarıyor... Bunu, inanmazsınız tüm ciddiyetimle belirtiyorum... Sanki benlik farklı bir boyuta taşınıyor.O anki ruh halin ne olursa olsun, farklı bir boyuta taşınıyomuşsun gibi ne bileyim ayol ifade edemiyorum.Belki de tam olarak böyle bişi olsa gerek yaşatmış olduğu 'şey'...'Neden' dedirtti bana bile ... :idea:

Bi kere parçanın çıplak halinde bile bir tad olmalı, herkesin yakalayabileceği... Yüreklerinize, ellerinize, ağzınıza sağlık canlarım... Yolunuz her daim açık olsun... Sağlam ve güçlü adımlarla daha nice organizasyonlarda sizleri görmek ümidi ile... O güzel yüzlerinizden mutluluk eksik olmasın... NEDEN???? Çünkü siz bunları tertemiz kalplerinizle çoktaaaan hak ettiniz... :idea: :idea: :idea:

Arkadaşlar slm.....

Yeni yıla Kavel Rock Bar’da giriyoruz....11:30 - 04:00 saatleri arasında sahnede olacaz....bilginize....programımızda olacaklarla zaten bayramlaşır ve yeni yılı kutlarız...burdan, gelemeyecek olanların kurban bayramını kutluyor ve herkese yeni yılda sağlık,mutluluk ve başarı diliyoruz....

OzleMM sana da her zaman yanımızda hissettirdiğin desteğin için çok sağol...

Dinleyen ve destekleyen herkese teşekkürler.....

Merhaba....

Az önce geldik Pınarbaşı’ ndan ve dinlenmeden hemen konser ve etkinlikle ilgili bir şeyler yazayım istedim....

Öncelikle Pınarbaşılılar ve Sanat adına yapılan bu güzel etkinlikte bulunmak onur vericiydi....Pınarbaşılıların Sn.Dr.Latif MEMİŞ gibi bir Kaymakamları olduğu için şanslı olduklarına inanıyoruz.... İleri görüşlülüğü, her türlü fikre ve insana açık müthiş kişiliğiyle Pınarbaşılıları çok daha güzel günlere taşıyacağına inandığımız Sayın Kaymakam’ a bizlere göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz...Sevgili Pınarbaşılılara konser boyunca yerlerinde hiç oturmadan bizimle eğlendikleri ve ilgileri için, Proje Sorumlusu Süleyman Dündar’ a dostluğu ve böyle bir projeyi hayat geçirdiği için ve son olarak Gönüllü Gazi Üniversitesi Öğretmenleri ve Öğrencilerine çok teşekkür ederiz....Ve bundan sonra bu projenin bir parçası olarak bu güzel insanlarla tekrar birlikte olacaz....Hepsine sevgi ve saygılar....

Geri