Yaran Ilanlar

Hayatimda bu kadar trajikomik bir sey daha görmedim.

" Özellikle hayatlarındaki eksiklikleri bana soru olarak yansıtan kullanıcılara çok bir şey söylemek zor!"
Hala bunun çok başarılı bir trol olduğunu düşünmek istiyorum.

Hayatimda bu kadar trajikomik bir sey daha görmedim.

" Özellikle hayatlarındaki eksiklikleri bana soru olarak yansıtan kullanıcılara çok bir şey söylemek zor!"
Eklemek istiyorum,
'' bunu alacak kadar param yok , bari çamur atayım'' ,
'' hayatta bir işe yaramayan biriyim , şuna bir laf atayım ''
'' benim gitarım da güzel ama neden bu fiyata satamıyorum :('' ( abi sen de satamıyorsun çaktırma ) ,
"Rg 1527 prestige gitarların içinde en iyisidir , kaç tane 1527 denedim sayısını bilmiyorum..." (muhtemelen 2 ),
"Farklı gitarlarla kıyaslanmıştır: jakson usa slh2 ",

"Değerli teklifleriniz için de teşekkür ederim: 40 bin , 45 bin , 65 bin ve 70 bin teklifleri verenlere ayrıca teşekkür ederim. " (var öyle birileri işte uzatmayın),

Mexico’dan alınarak Türkiye’ye getirilmiştir. Bu yüzden gitar Mexico’dan ihraç edilenlerden çok daha iyi bir kaliteye sahiptir
Bunları görünce gülmüyorum artık, başıma ağrılar giriyor sinirden cidden siz nasıl katlanabiliyorsunuz bu ilanları okumaya falan :D

Ya bence bu tip şeylerin çoğu artık espri. Mesela o Meksika'dan gelme strat için Latin Amerika ülkelerinin iyi kalite malları ihraç ettikleri kavilinden bir pazarlık mesajı atılsa güzel goygoy dönebilir.

0'AYARINDA(TOPLASANIZ 100 ŞARKI ÇALINMADI) 0'AYARINDA(TOPLASANIZ 100 ŞARKI ÇALINMADI) TERTEMİZ - En Uygun Epiphone Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 865624688

Bu gitarın hem Çin yapımını,Hem de Kore yapımını 3-4 aydan fazla süre kullandım.(Çin bir arkadaşımda vardı) Çin olanının yüzüne bakmam Kore olan elimde oldukça.işçilik arasında dağ gibi fark var.Ayrıca Epiphone un Kore fabrikasında kullandığı ağaçların kısa bir dönem dışında hiç biri Çin’den gelmedi.Hatta Fabrika ilk taşındığı zaman kalan ağaçların çoğu Çin’e gitti.Kimse kusura bakmasın ama bu arkadaşın yaptığı yanıltıcı yönlendirmedir.

Bide 18. Yaş günü olarak 9 Yıl önce alınmışmış,Toplasan 100 şarkı çalınmamışmış.Sadece Gitar fuarında 2 Senelik çalınmıştır o gitar.

Son düzenleme:
Bu zakk wylde modeline takmıştım birkaç yıl önce, piyasada gırlaydı şimdi de dünyada son kendininki kalmış gibi davranıyor ilan sahipleri. @TheChosenpessimist

Ben de custom kasa bir epiphone les paul almak istiyorum uzunca zamandır ama modeller o kadar çok dallarına ayrılmış ki kafamda oturtamadım bir türlü. fiyatlar da malum... Bundan 4 sene önce şartları zorlasam gibson custom alırdım herhalde... Kore yapımı olanların popüler olduğunu biliyorum, denemiştim ancak yanında çin yapımı (2017) custom pro vardı, ''bu bundan daha iyi'' diye ayırmam asla. Sadece birbirinden farklı şekilde ''les paul olmaya çalışan'' iki gitar gördüm o kadar. Birbiriyle aynı rezonansı veren 2 tane epiphone'a rastlamadım ama fret işçiliği falan konuşuyor sanırım. Zira kore malı gitarların finishleri mükemmel olmasa da çok oturaklı.

Bu zakk wylde modeline takmıştım birkaç yıl önce, piyasada gırlaydı şimdi de dünyada son kendininki kalmış gibi davranıyor ilan sahipleri. @TheChosenpessimist

Ben de custom kasa bir epiphone les paul almak istiyorum uzunca zamandır ama modeller o kadar çok dallarına ayrılmış ki kafamda oturtamadım bir türlü. fiyatlar da malum... Bundan 4 sene önce şartları zorlasam gibson custom alırdım herhalde... Kore yapımı olanların popüler olduğunu biliyorum, denemiştim ancak yanında çin yapımı (2017) custom pro vardı, ''bu bundan daha iyi'' diye ayırmam asla. Sadece birbirinden farklı şekilde ''les paul olmaya çalışan'' iki gitar gördüm o kadar. Birbiriyle aynı rezonansı veren 2 tane epiphone'a rastlamadım ama fret işçiliği falan konuşuyor sanırım. Zira kore malı gitarların finishleri mükemmel olmasa da çok oturaklı.

Açıkçası benim sanırsam kullandığım en güzel Epiphonelardan birisi,1.si değil ama 2. Ya a 3. Sü diyebilirim.Zaten Arasında kaldığım gitar da Kore Yapımı 58 Korina V idi.Yeni Çin yapımı epiphonelar 2020 lineup olarak çok iyiler.Dore de deneme şansım oldu.Şahsen ben Goldtop modelini denedim.Hoşuma gitti.Onun dışında,Denediğim her örnekte Kore yapımı daha üstündü.Les Paul ultra Çin yapımı vardı elimde,Arkadaştaki Kore yapımını çalınca direkt sattım.Yine aynı şekilde Zakk Wylde da çok üstündü Çin yapımından.hatta biraz büyük bir iddia olacak belki ama Uzak Doğu yapımı bir Gitar gibi hissettirmiyordu hiç.Şuan ilanda 2 tane Zakk Wylde var.Birisi Benim eski gitarım.Yanında şifreli Gibson case ile satılan.Sattığım fiyata geri alabilme opsiyonu sunulsa bir dakika beklemem inanın.

Açıkçası benim sanırsam kullandığım en güzel Epiphonelardan birisi,1.si değil ama 2. Ya a 3. Sü diyebilirim.Zaten Arasında kaldığım gitar da Kore Yapımı 58 Korina V idi.Yeni Çin yapımı epiphonelar 2020 lineup olarak çok iyiler.Dore de deneme şansım oldu.Şahsen ben Goldtop modelini denedim.Hoşuma gitti.Onun dışında,Denediğim her örnekte Kore yapımı daha üstündü.Les Paul ultra Çin yapımı vardı elimde,Arkadaştaki Kore yapımını çalınca direkt sattım.Yine aynı şekilde Zakk Wylde da çok üstündü Çin yapımından.hatta biraz büyük bir iddia olacak belki ama Uzak Doğu yapımı bir Gitar gibi hissettirmiyordu hiç.Şuan ilanda 2 tane Zakk Wylde var.Birisi Benim eski gitarım.Yanında şifreli Gibson case ile satılan.Sattığım fiyata geri alabilme opsiyonu sunulsa bir dakika beklemem inanın.

Güzeldir mutlaka ancak bence fiyat fazla. 6.000’e Gibson studio’da düşebiliyor. Gerçi hangisi daha verimli olur şüpheliyim ama... Gibson işte.

Geri