Yaran Ilanlar

Bu ilanlara özellikle bakıyorum. İleride bir gün gitarımı satmak istersem eğer ilan açıklamasına neler yazabilirim not alıyorum. İlla ki birisi düşer diye. :)

Bu ilanlara özellikle bakıyorum. İleride bir gün gitarımı satmak istersem eğer ilan açıklamasına neler yazabilirim not alıyorum. İlla ki birisi düşer diye. :)
ağacı oturmuş olup, sadece evde kullanılmış muhayyer (muvayer, muğayir...) bir gitardır. tam bir sasteyn canavarıdır. dumandan polifiyaya çok geniş bir TON YELPAZESİne (bülent ersoyun salladığından) sahiptir. komşunun çocuğu düşürdüğü için headstockta ufak bir kırık vardır o da nazar boncuğudur. lütiyer 100 liraya yapar. alana hayırlı olsun. takas fiyatım farklıdır. sadece üst seviye amerikan fenderlerle takas olur.

ek: DİĞER X'LERLE KARIŞTIRMAYIN, TÜRKİYE'DE TEK yazman lazım başa. onu unuttum.

ağacı oturmuş olup, sadece evde kullanılmış muhayyer (muvayer, muğayir...) bir gitardır. tam bir sasteyn canavarıdır. dumandan polifiyaya çok geniş bir TON YELPAZESİne (bülent ersoyun salladığından) sahiptir. komşunun çocuğu düşürdüğü için headstockta ufak bir kırık vardır o da nazar boncuğudur. lütiyer 100 liraya yapar. alana hayırlı olsun. takas fiyatım farklıdır. sadece üst seviye amerikan fenderlerle takas olur.
Adam tüm sahibindeni özetlemiş hahah.

gitarın yanında kapalı otopark kumandası da var. kaçırmasın ihtiyacı olan. admin kelepir başlığına alalım.
Abi bak dizi izlemek için gitar var.
İlanıma yazacağım önemli bir detay daha yakaladım. Bende palm/mute eğitimli falan derim

Bir iki cümle de döver tarzda kur. bizim millet dominasyon sever. TAKAS MAKAS YOK. ÇER ÇÖPLERİNİZİ TEKLİF ETMEYİN . Veya x le takas olur x in piyasasını biliyorum Yüksekten uçmayın höt höt falan gibi

Geri