Yaran Ilanlar

O kadar vinteyç bir gitar ki headstock a markasını keçeli kalemle yazabildik.
Sümerliler ilk gilgamış destanını metal olarak yapacağdıda topraklama sorunundan sözlü destan olarak kalmıştı doğru.

"Sadece evde kullanılmıştır. Ufak bir bakıma ihtiyacı vardır. Luthierde 100 liraya halledilebilir." bekledim ama hayal kırıklığı oldu.

Aslında o headstockta daha çok yer var. Yaz işte Gibson, Fender, Gretsch, danelectro filan ne varsa eskilerden. Arttir fiyatını sonra. Illa biz mi soyliycez bunları 😁

Geçenlerde bir b.c. rich warlock ilanı paylaşmıştım satıcı sap kısmında kırık var diyerek 900-TL ye satıyordu. Bende adama 300-TL olur mu diye mesaj atmıştım cevap vermedi. Şimdi bu ilanda ki istenen fiyatı ve fiyat konusunda ki tutumu defalarca okuyunca B.C. rich için verdiğim tekliften dolayı kendimden utandım.

Aslında o headstockta daha çok yer var. Yaz işte Gibson, Fender, Gretsch, danelectro filan ne varsa eskilerden. Arttir fiyatını sonra. Illa biz mi soyliycez bunları 😁
Hepsinin ortak üretimi olabilir. The big 4 gibi. Gibson Jackson, Ibanez, ESP yaz gitsin. Şİmdi Ibanez Jem de var GRG170 de. Ama ESP adı altında alt seviye bir gitar yok mesela :))
Geçenlerde bir b.c. rich warlock ilanı paylaşmıştım satıcı sap kısmında kırık var diyerek 900-TL ye satıyordu. Bende adama 300-TL olur mu diye mesaj atmıştım cevap vermedi. Şimdi bu ilanda ki istenen fiyatı ve fiyat konusunda ki tutumu defalarca okuyunca B.C. rich için verdiğim tekliften dolayı kendimden utandım.
Olsun abi o skill zamanla oturacak. Fazla güç de zararlı :) Ama kafasında ne olduğu belli olmayan bir hasarı olan gitar için de, özellikle üst ya da orta seviye bir gitar değilse 900 TL çok da uygun bir fiyat değil. Yaptır, sat anlarım. Müşteriye bırakma bu işi.

Bu ilanı ilk gördüğümde parantez içindeki kısım yoktu, bir yerde de gitar manyetiksiz verilecek gibi bir ibare hatırlıyorum, anlamamıştım olayı.
Fotoda HZ var, içerikte çin yapımı 81/85, manyetiksiz verilecek ibaresi ve ilan başlığında pickup hediye ifadesi. Kafam yandı açıkçası. Soracaktım da sonra vazgeçtim, kafamda bin türlü şey var zaten. Pickup dediği plakçalar mı acaba diye düşündüm bir ara.

Geri