Yaran Ilanlar

O gitar o geometri ile 725 lira bile etmez. Şunlardaki özgüvene hayranım. Ayrıca ablanın ilanından daha çok yaran bir bestesi, ortam, alkışlar. İbretlik. Baştan uyarayım, hayatınızdan boşa gidecek bir 4 dakika olacak. Sonra sövmeyin.

O gitar o geometri ile 725 lira bile etmez. Şunlardaki özgüvene hayranım. Ayrıca ablanın ilanından daha çok yaran bir bestesi, ortam, alkışlar. İbretlik. Baştan uyarayım, hayatınızdan boşa gidecek bir 4 dakika olacak. Sonra sövmeyin.

İlanda "müzik grubum dağıldı" demiş ya... Artık biliyoruz neden "dağıldığını" 🤣
Gitarın akordu bozuk bu arada...
Not. İlanın içinde belirtmiş filan da, başlıkta Fender yazıyor... Ben böyle ilanlara hep mesafeli duruyorum zaten.

Shecter diomond omen extrama 6 serisi amerikan malıdır sıfırı 5200 ile 5800 arasındadır ton aralıkları cok fazla ayrıca hambakır manyetik fakat potasyumu yukarıya kaldırdınızda sıngle manyetiğe gecer böle bi özeliiği vardır tonları harıka professıonal sahne ve kayıt gitarıdır uste para alabıleceğim elektro klasik veya akustık gitar larla takas
Bu içerik, kelime seçimi ve imla.... buram buram "gitarımız salı gününe kadar serdar beye opsiyonlanmıştır" kokuyor.

Yarılmak için videoya giriniz. Gerçi ben yarılırken aynı zamanda başkalarına adına utanma huyumu bir kez daha yaşadım.
Ulan ya, bunu onaylayan Sahibinden benim ilan fotolarımda arkada başka ürünün markası yazıyor diye onaylamadı.

Ulan ya, bunu onaylayan Sahibinden benim ilan fotolarımda arkada başka ürünün markası yazıyor diye onaylamadı.
Bunu onaylayan sahibinden.com kuşlarımı arkadaşıma verince elimde kalan 4 paket açılmamış çam peletini bedavadan biraz pahalıya ilana koyduğumda, yaptıkları araştırma sonucu benim ticari satıcı veya aracı firma olduğum anlaşıldığı ve bu nedenle mağaza açarak oradan satış yapmam gerektiği!! gerekçesiyle ilanımı onaylamadı. Heyt be!!

Tam yeri değil ama...

Neyseki bakımını düzenli olarak yaptırıyormuş. Yoksa klavye üzerindeki yeni yaşam formları aç susuz kalırdı. Bir de dibine girip çekmiş. Pis insana tahammülüm yok.

Tam yeri değil ama...

Neyseki bakımını düzenli olarak yaptırıyormuş. Yoksa klavye üzerindeki yeni yaşam formları aç susuz kalırdı. Bir de dibine girip çekmiş. Pis insana tahammülüm yok.
Öyle demeyin hocam.O klavye temizlenmeye kalkarsa Başta WWF olmak üzere bir çok kuruluş harekete geçer.

Tam yeri değil ama...

Gitar temizlense büyük bir ağırlıktan da kurtulacak gibi duruyor.

Geri