Yaran Ilanlar

Fotoğraf kalitesinden bunu görebilmeniz ince. Kaldı ki saddle pozisyonları doğru. Entonasyon kulakla duyulur gelip bakarsınız çok dert olduysa arkadaşım böyle önyargılı çok bilmiş tavırlarla insanları karalamamış olursunuz.
Önyargım veya karalama niyetim yok. Yazdıklarımdan böyle anlaşıldıysa herkesten özür dilerim. İlan luthier ilanı olunca, istenen fiyat da söz konusu gitarın ortalama fiyatlarının epey üzerinde olunca (Reverb'de 200 300 dolar civarı Kore Squier'ler) saddle'ların bu kadar birbirine yakın olması gözüme çarptı, paylaşma ihtiyacı hissettim. Tabii belirttiğiniz gibi gitarı ciddi düşünen biri varsa ya da olursa gidip denerse daha sağlıklı olur.

Önyargım veya karalama niyetim yok. Yazdıklarımdan böyle anlaşıldıysa herkesten özür dilerim. İlan luthier ilanı olunca, istenen fiyat da söz konusu gitarın ortalama fiyatlarının epey üzerinde olunca (Reverb'de 200 300 dolar civarı Kore Squier'ler) saddle'ların bu kadar birbirine yakın olması gözüme çarptı, paylaşma ihtiyacı hissettim. Tabii belirttiğiniz gibi gitarı ciddi düşünen biri varsa ya da olursa gidip denerse daha sağlıklı olur.
Teşekkür ederim aynı noktada olduğumuza sevindim. Fiyat konusunda sizi anlıyorum konsinye bırakılmıştı ama Kore Squier lar için benzer fiyatlar isteniyor ülkemizde durum bu:) atölyeye de beklerim kahveye🤟

Tonu oturan, burgularından birini değiştirince meksika strat tokatlayan fender squier
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-fender-squier-affinity-strat-832587014/detay

Açıklamada 'tonu gayet güzel oturmuştur' yazısını görünce gözümde beliren oturuş şekli;

CuLA5N.jpg

Dosyalar

• doktorbune.jpg
    doktorbune.jpg
    9.3 KB · Gösterim: 117
Harbiden yardi gece gece.bir kac yuz liralik modifiye var burda.Neden insanlar boyle abartir yaptigi isi.Diyelim saf birini buldu ve satti, nasil vicdani izin verir buna?

Son düzenleme:
Geri